Obozowe wspomnienia: Dachau, Gusen, Auschwitz, Gross Rosen, Hersbruck, Dachau.
Spis uczniów w roku szk. 1926-27
SPIS UCZNIÓW SEMINARJUM W ROKU SZKOLNYM 1926/27, WEDŁUG STANU Z 1.V.1927.
KURS I.
Lp. NAZWISKO IMIĘ IMIĘ II
1 Barabasz Józef
2 Bernacki Kazimierz
3 Cichorzewski Roman
4 Dobrogowski Tadeusz
5 Hoffmann Marjan
6 Druszcz Tomasz
7 Maciaszek Franciszek
8 Maciejewski Henryk
9 Mączka Stefan
10 Metelski Tadusz
11 Olejniczak Ludomir
12 Pociecha Władysław
13 Reselski Józef
14 Schwartz Wiktor
15 Skrok Stanisław
16 Sperling Edmund
17 Starzonek Wiktor
18 Sroka Edward
19 Wargin Dominik
20 Wesołek Zdzisław
KURS II.
1 Baranowski Stanisław
2 Bogusławski Wiktor
3 Błaszyk Edward
4 Cieślak Henryk
5 Ciesielski Edmund
6 Głowacki Jacek
7 Gołaś Józef
8 Hałupniczak Jan
9 Jaskólski Witold
10 Jaruga Teofil
11 Kasprzyk Kazimierz
12 Komorowski Adolf
13 Kulczyński Marjan
14 Krauze Edmund
15 Kierzkowski Izydor
16 Marciniak Walerjan
17 Mazurkiewicz Jan
18 Mazur Jan
19 Mazurowski Konrad
20 Mazgaj Stanisław
21 Nowak Jan
22 Przybylski Benedykt
23 Radke Julian
24 Ratajczak Mieczysław
25 Sadowski Marjan
26 Szymański Stanisław
27 Szultz Władysław
28 Sztuba Marjan
29 Suchocki Wiktor
30 Skotarczyk Edmund
31 Teubert Henryk
32 Walkowski Edward
33 Wojtas Roman
34 Wojciechowski Edmund
35 Żak Edward
36 Ziętkowski Florjan
37 Żurek Bolesław
38 Ziołek Alojzy
KURS III.
1 Bartkowiak Jan
2 Cieśla Antoni
3 Dąbrowicz Stanisław
4 Dworczak Roman
5 Doroszewski Wacław
6 Gawroński Jerzy
7 Gryglewicz Antoni
8 Ignasiak Teofil
9 Jackowiak Franciszek
10 Jagiełło Wincenty
11 Jankowski Jan
12 Linke Gerard
13 Lepczyński Bronisław
14 Lewandowski Franciszek
15 Masztalerz Franciszek
16 Mikołajczak Edward
17 Nowicki Ignacy
18 Nowicki Wacław
19 Pawelski Józef
20 Piątkowski Kazimierz
21 Pietras Bolesław
22 Pietrzak Henryk
23 Ratajczak Kazimierz
24 Stepczyński Wacław
25 Szymański Stanisław
26 Wilczewski Tadeusz
27 Zieliński Władysław
KURS IV.
1 Adwent Stanisław
2 Baran Piotr
3 Behrendt Edmund
4 Bartz Alojzy
5 Biesiada Feliks
6 Biskupski Heljodor
7 Burzyński Józef
8 Główka Marjan
9 Hieronimczak Józef
10 Janik Czesław
11 Kluge Franciszek
12 Kończal Ludwik
13 Maćkowiak Alfons
14 Marzec Władysław
15 Mazurek Stanisław
16 Nieborak Maksymiljan
17 Piotrowski Józef
18 Pstrągowski Jan
19 Radke Edmund
20 Roszkiewicz Aleksander
21 Rożek Bolesław
22 Seremak Jan
23 Sporakowski Franciszek
24 Szatkowski Norbert
25 Szubarga Edmund
26 Wituła Józef
27 Woliński Sylwester
28 Wolniewicz Władysław
29 Wolski Roman
30 Zwolski Tadeusz
KURS V.
1 Banaś Wincenty
2 Bączkowski Tadeusz
3 Bigos Wiktor
4 Biskupski Kazimierz
5 Chodała Emil
6 Dźwikowski Adam
7 Filoda Alfons
8 Generalczyk Bronisław
9 Janiszewski Ludwik
10 Kabaciński Adam
11 Kachlicki Jan
12 Kamiński Wincenty
13 Karcz Marjan
14 Kobyliński Antoni
15 Kościelny Konrad
16 Kosik Alfons
17 Kotecki Kazimierz
18 Kubacki Maksymiljan
19 Kubiak Stanisław Konstanty
20 Kudełka Paweł
21 Kupiec Mieczysław
22 Linke Maksymiljan
23 Michalski Romuald
24 Morkowski Kazimierz
25 Pleśniarski Bolesław
26 Płonka Antoni
27 Przybysz Bolesław
28 Ratajczak Leon
29 Ronka Czesław
30 Wysocki Adam
31 Zołądkiewicz Jan
32 Zieliński Andrzej