Obozowe wspomnienia: Dachau, Gusen, Auschwitz, Gross Rosen, Hersbruck, Dachau.
Lista osób aresztowanych do Dachau uzupełniona biogramami J.Klistały

Nazwiska osób wywiezionych do obozów koncentracyjnych: Dachau, Gusen, Gross-Rosen, Auschwitz – Lista IPN uzupełniona danymi ze zbiorów Zbigniewa Główki i Jerzego Klistały.

Wykaz osób aresztowanych do obozu koncentracyjnego Dachau.

Lp. Nazwisko Pierwsze imię Drugie imię / z domu / dopiski Imiona rodzicow Data urodzenia Miejsce urodzenia Miejsce zamieszkania Zawód przed aresztowaniem Data aresztowania Miejsce aresztowania Nazwy obozów Data śmierci Miejsce śmierci Przyczyna śmierci Data wyzwolenia Miejsce wyzwolenia Data śmierci po wojnie Nr. obozowy
Dachau Mauthausen / Gusen Auschwitz Gross-Rosen Hersbruck
1 ADAMCZYK ADOLF 1898-07-31 Straconka, dzielnica Bielsko-Białej 1940-04-24 Dachau przeżył pobyt w obozie, zwolniony z obozu w 1941 r., nie ustalony,
2 ADAMCZYK DOMINIK 1890-08-09 Radlin-Głożyny Lentzberg (Niewiadom k/Rybnika) sztygar kop. „Ignacy” w Niewia 1940-04-14 prawdopodobnie Niewiadom KL Dachau przeżył w obozie
3 ADAMCZYK WŁADYSŁAW 1940-04-24 KL Dachau
4 ADAMCZYK FRANCISZEK 1895-05-30 Lutynia Górna k/Orłowej Karwina (1101) maszynista 1940-04-12 KL Dachau 1942-01-15 KL Dachau, nr 3221
5 ADAMECKI ALOJZY 1902-06-04 Marklowice Dolne Marklowice Dolne (21) komisarz gminny 1940-04-28 więzienie w Cieszynie, KL Dachau 1945-04-30 wyzwolony w Dachau przez wojska amerykańskie
6 ADAMIEC LUDWIK 1904-10-29 Królewska Huta/Chorzów Karczmasz 1940-05-05 KL Dachau nr 7705.
7 ADAMSKI FRANCISZEK syn Franciszka i Ewy z d. Bojd 1893-05-15 Janowice Janowice – Bielsko nauczyciel 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-03-27 1988-01-23 nr 6604
8 ADAMSKI, ANTONI syn Franciszka i Ewy z d. Bojd Janowice k/Bielska Janowice k/Bielska 1940-04-23 Bestwina KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
9 AMSTAET ?. Sosnowiec 1940-04-15 KL Dachau,
10 ANTONIK ANTONI 1898-02-12 Królewska Huta/Chorzów nauczyciel, 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 3661
11 ARZT STEFAN 1902-05-10 Sosnowiec Sosnowiec urzędnik magistratu 1940-05-26 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen KL Mauthausen-Gusen,
12 AUGUSTYN MICHAŁ, Dąbrowa Górnicza 1940-05-02 KL Dachau,
13 AUGUSTYŃSKI TADEUSZ syn Tadeusza i Zuzanny 1903-02-18 Rocimowice k/Proszowic Sosnowiec kierownik szkoły 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
14 BABIŃSKI BOLESŁAW 1883-06-17 Kęty nauczyciel 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-09-18 KL Mauthausen-Gusen nr 6712,
15 BABISZ KAROL 1897-01-25 Lutynia Dolna (nr 331) Lutynia Dolna (nr 331) sztygar w kop „Bettina” w Dąbr 1940-04-22 KL Mauthausen-Gusen 1941-05-09 KL Mauthausen-Gusen,
16 BACHTIG HENRYK 1884-12-04 Olkusz adwokat, 1940-05-00 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-07-01
17 BACIŃSKI ROHUS 1906-08-16 Świętochłowice 1940-05-05 KL Dachau
18 BACZKOWSKI MIECZYSŁAW 1919-09-26 Brzeszcze pow. oświęcimski, 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-11-27 nr 6652,
19 BACZKOWSKI WŁADYSŁAW 1911-07-03 Majkowice Brzeszcze pow. oświęcimski urzednik, 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6653,
20 BADURA PAWEŁ 1883-10-04 Goleszów Ropica pow. cieszyński rolnik 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1974-01-20 nr 6867
21 BAJGER ROBERT 1903-11-03 Sucha Górna – Zaolzie Sucha Górna nauczyciel 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-07-10 KL Mauthausen-Gusen nr ob. 6884 nr ob. 3326
22 BĄK TADEUSZ 1898-05-25 Biała nauczyciel 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6672, nr 14600,
23 BALCAREK FRANCISZEK 1897-09-07 Trzyniec – Zaolzie urzędnik w hucie 1940-04-23 1940-11-28 KL Dachau
24 BALON JERZY 1883-10-13 Błędowice Dolne (122) Czeski Cieszyn własna kancelaria adwokacka 1940-04-11 Czeski Cieszyn KL Skrochowice, KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-10-20 KL Mauthausen-Gusen
25 BAŁDYS EUGENIUSZ, 1919-11-28 Dąbrowa Górnicza 1940-03-25 KL Dachau,
26 BANAŚ ANTONI 1916-01-16 Brzeszcze pow. oświęcimski 1940-04-28
27 BANAŚ RUDOLF 1892-05-27 Rychwałd (nr 648) – Zaolzie Rychwałd górnik, 1940-03-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen w Rychwałdzie 1970-03-01 nr ob. 9972
28 BARABASZ JAN syn Jakuba i Anny z d Nowak, 1873-05-16 Ustroń pow. cieszyński ksiądz, 1939-09-17 Czechowice KL Dachau 1941-06-21 KL Dachau, nr 15116,
29 BARAŃCZAK IGNACY 1899-01-24 Chropaczów – dzielnica Świętochłowic 1940-05-05 KL Dachau
30 BARANEK JAN 1902-11-18 1940-04-12
31 BARNAS JÓZEF, 1905-09-21 Skrzyszów Czechowice pow. bielski 1940-04-14 KL Dachau 1945-04-29 nr 23548.
32 BARTNICKA STANISŁAWA, Dąbrowa Górnicza nie ustalona nazwa 1979-12-28
33 BARTOŃ JAN, Lyski 1940-05-02 więzienie gestapo w Rybniku
34 BARTOSIK JAN 1875-06-02 Królewska Huta/Chorzów kupiec 1940-04-14 KL Dachau 1940-11-06 nr 3241
35 BARTOSIK JAN 1911-12-22 Cieszyn Królewska Huta/Chorzów kupiec, 1940-04-14 Chorzów KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
36 BARTOSIK WŁADYSŁAW 1905-11-11 Cieszyn Królewska Huta/Chorzów urzędnik 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen, KL Auschwitz nr 14617
37 BAŚCIK KAROL syn Antoniego i Wiktorii z d. 1892-01-22 Kęty Kęty nauczyciel Kęty KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
38 BEDNARCZYK PAWEŁ 1899-05-13 Radzionków 1940-05-05 KL Dachau nr 7817,
39 BEDNORZ JÓZEF 1882-07-02 Ruda Śląska Królewska Huta (Chorzów) urzędnik magistratu, 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-11-18 nr 3673,
40 BELON ZDZISŁAW syn Franciszka i Zofii z d. Kl 1906-05-26 Jaroslaw ksiądz, KL Buchenwald, KL Dachau 1942-09-27 KL Dachau, nr 31193,
41 BEM JÓZEF, 1898-03-17 Dąbrowa Górnicza 1940-05-02 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen, 1940-12-15
42 BERGER JÓZEF syn Jana i Marii z d. Klimsza. 1901-03-14 Orłowa ksiądz KL Auschwitz, KL Dachau, 1962-06-11 nr 25279. nr 10268.
43 BERGIER EDWARD, w Dąbrowie Górniczej. 1940-05-02 KL Dachau,
44 BIALIK LUCJAN 1913-11-18 Ogrodzieniec nauczyciel, 1940-04-00 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen KL Mauthausen-Gusen,
45 BIAŁAS JÓZEF 1920-02-12 Tarnowskie Góry 1940-06-29 KL Dachau 1945-04-29 nr 13623,
46 BIAŁEK JÓZEF 1921-03-18 KL Dachau
47 BICZYSKO WALTER 1894-01-20 Kuźnia Raciborska Rybnik 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-03-13 KL Mauthausen-Gusen, nr 3434,
48 BICZYSKO AUGUSTYN, Lyski 1940-05-02 więzienie gestapo w Rybniku 1940-08-03
49 BIELCZYK MIECZYSŁAW 1921-05-04 Brzeszcze pow. oświęcimski 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7153,
50 BIELECKI STEFAN, w Dąbrowie Górniczej. 1940-05-02 KL Dachau, 1941-08-13
51 BIELENIN KAZIMIERZ, Przeszcze pow. oświęcimski 1940-04-24
52 BIELEWICZ WŁADYSŁAW syn Antoniego i Katarzyny, Kęty Kęty nauczyciel, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1969-08-07
53 BIELICH WILHELM 1911-01-01 Żory Lekarz, 1940-05-05 Żory KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen przeżył pobyt w obozie zwolniony do domu 13.11.194 nr 7628
54 BIERSKI RUDOLF 1892-06-07 Zbytków pow. cieszyński KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1943-01-11 KL Mauthausen-Gusen,
55 BIŁKO ANDRZEJ 1896-11-07 Krasna Cieszyn nauczyciel 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-10-31
56 BIŁKO HENRYK 1920-07-20 Stonawa – Zaolzie Stonawa nauczyciel, 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-09-21 KL Mauthausen-Gusen,
57 BINDER LEON 1885-02-20 Skierniewice k/Warszawy Katowice-Ligota inżynier metalurg, 1940-04-12 KL Dachau 1944-08-15 nr 3098
58 BIŃKOWSKI JAN, 1867-02-22 Makowo Czechowice 1940-04-14 KL Dachau 1941-01-22 KL Dachau, nr 3558.
59 BIZOŃ HENRYK 1910-09-12 Pietwald pow. karwiński Wierzniowice nauczyciel, 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen Zwolniony z obozu 1941-01-13,
60 BLUSZCZ JAN 1910-05-09 Lyski pow. rybnicki, Kromnów leśnik, 1940-04-14 KL Dachau 1940-12-09 nr 3845,
61 BLUSZCZ KAROL 1884-10-15 Leszno Lyski pow. rybnicki celnik graniczny, 1940-05-26 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 12643,
62 BŁASZCZYK JAN 1893-06-02 KL Dachau
63 BŁOTKO WIKTOR 1913-06-28 Komorowice pow. bielski nauczyciel 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-04-10 KL Mauthausen-Gusen nr 6603, nr 3393,
64 BOCEK KAROL 1916-05-07 Nawsie k/Jabłonkowa, Nawsie k. Jabłonkowa nauczyciel, 1940-04-20 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-09-25 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen,
65 BOCEK PAWEŁ syn Jana i Anny z d. Rusz. 1909-07-08 Koszarzyska Cieszyn ksiądz ewangelicki 1940-04-28 KL Mauthausen-Gusen, KL Dachau nr ob. 22022.
66 BOGACZ JAN, w Dąbrowie Górniczej. 1940-05-02 KL Dachau,
67 BOGUSZ WŁADYSŁAW syn Jerzego i Marii z d. Gemba 1911-11-07 Orłowa nauczyciel 1940-04-19 Cieszynie,do KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen Przeżył pobyt w obozach. 1967-09-09
68 BOGUSZ, nie znane, Pszczyna KL Dachau
69 BOHM JAN 1913-01-20 Runda – Niemcy Katowice 1940-04-09 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 2921,
70 BOLEK JAN 1882-05-24 Międzyświeć 1940-04-22
71 BOLIŃSKI CZESŁAW 1900-04-11 Warszawa Sosnowiec urzędnik magistratu 1940-05-26 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen Zginął w KL Mauthausen nr 12591.
72 BORYCZKA WIKTOR 1891-12-06 Zabrze Ruda Śląska 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7932,
73 BRACHMAŃSKI WIKTOR 1892-10-17 Radlin Dolny, pow. rybnicki prowadził własny warsztat kraw 1940-05-02 KL Dachau przeżył w obozie, zwolniony do domu w sierpn. 1942 1969-11-07 nr 7327,
74 BRANNY JAN 1887-05-22 Mosty – Zaolzie Cieszyn kierownik Zakładu Wychowawczeg 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1966-09-09 nr 3618. nr 14616
75 BRASZKA JÓZEF 1884-03-12 Bestwina Bestwina nauczyciel, społecznik, 1940-04-28 KL Mauthausen-Gusen, KL Dachau 1940-08-27 KL Dachau 15129, 7052,
76 BRODZIŃSKI JAN 1904-04-18 Sławków Niemce 1940-05-26 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 12882. nr 21992.
77 BRODZIŃSKI ROMAN 1917-04-18
78 BRORZNY JAN 1894-12-20 Katowice 1940-05-05
79 BROY JAN syn Jana i Jadwigi z d. Pikus, 1887-05-22 Boguszyce pow. opolskie Cieszyn ksiądz, 1940-04-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1962-11-08 nr 7783.
80 BRÜCKNER STANISŁAW 1900-05-08 Lubaczów Rydułtowy Bielsko 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6508.
81 BRYL CZESŁAW, syn Marcina i Ludwiki z d. Pie 1907-12-19 Kraków Bielsko technik włókiennik, 1940-04-19 Bielsko KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05 1988-05-17 nr 3411/46918.
82 BRYLA ALOJZY 1904-01-24 1940-00-00 KL Dachau
83 BRYŁKA RYSZARD, syn Franciszka i Weroniki z d. 1906-09-15 Królewska Huta (Chorzowa) drukarz, 1940-04-15 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
84 BRZEŹNIAK FRANCISZEK 1906-07-21 1940-04-21 KL Dachau
85 BRZÓZKA ANTONI syn Jana i Katarzyny z d. Mach 1913-07-04 Katowice-Załęże ksiądz 1940-05-20 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-04-29 KL Dachau 1994-09-21 nr 22072.
86 BRZUSKA ALFONS 1905-10-30 Czeski Cieszyn nauczyciel, dyrektor szkoły, 1940-04-21 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen KL Mauthausen, 1969-01-09
87 BUCHALIK ALOJZY 1910-06-15 Świętochłowice handlowiec, 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7737.
88 BUCKI CZESŁAW 1907-12-19 Bielsko 1940-04-19 KL Dachau
89 BUCKI ALOJZY, syn Wawrzyńca, 1904-01-24 Ostrawa – Zaolzie mechanik maszynowy. KL Dachau, KL Sachsenhausen 1978-09-06 nr 12723,
90 BUCZEK KAROL, Katowice pracował w Policji Państwowej, KL Dachau
91 BUDZIŃSKI KAROL 1917-06-01 Stonawa Ropica urzędnik na kopalni. 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1942-09-29 nr 87. nr 3147.
92 BUDZIŃSKI WILHELM 1912-06-28 Stonawa Cierlicko Górne Nauczyciel, następnie dyrektor 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-10-23 KL Mauthausen-Gusen nr 3146.
93 BUGDOŁ JÓZEF 1908-11-10 Skrzeczoń – Zaolzie Skrzeczoń robotnik. 1940-04-00 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1978-09-26 nr 6993, 3421.
94 BUHL FRANCISZEK 1911-01-23 Królewska Huta/Chorzów 1940-05-05
95 BUHL MAKSYMILIAN 1902-10-11 Suchy Bór pow. opolski Zebrzydowice k/Rybnika nauczyciel, kierownik Szkoły w 1940-05-01 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen KL Mauthausen
96 BUKSAKOWSKI CZESŁAW Królewskiej Huty (Chorzowa) prawdopodobnie KL Dachau/ KL Mauthausen
97 BUŁA PAWEŁ 1894-10-14 Chropaczów – dzielnica Siemianowic Lipiny – dzielnica Świętochłowic 1940-05-05 KL Dachau nr 7771.
98 BUŁA JÓZEF 1892-02-03 Rydułtowy pow. rybnicki. Rybnik zajmował się handlem, 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen KL Mauthausen, wycieńczenie organizmu pobytem w obozie, nr 7329.
99 BURA JAN 1907-05-24 Frysztat Frysztat nauczyciel religii, 1940-04-20 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-11-25 1970-06-26 nr 3163,
100 BURDA ROBERT, Lyski 1940-05-18
101 BUREK JÓZEF 1908-01-22 Darków Łąki n.Olzą nauczyciel, 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1991-11-13 nr 6892,
102 BURIAN WIKTOR 1899-08-10 Orłowa 1940-06-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-06-23 KL Mauthausen-Gusen,
103 BUZEK ANDRZEJ syn Jerzego i Zuzanny z d. Del 1885-11-05 Końska – Zaolzie Cieszyn ksiądz ewangelicki, 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen KL Mauthausen
104 BUZEK FRANCISZEK 1917-06-11 Orłowa Nauczyciel 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
105 BUZEK JAN 1874-03-27 Końska lekarz, 1940-04-00 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-11-24 KL Dachau nr 14631,
106 BUZEK JÓZEF 1891-12-13 Trzyniec nauczyciel, 1940-04-10 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-08-28
107 BYCZEK LEONARD 1914-11-05 Łagiewniki Świętochłowice KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
108 BYRTUS FERDYNAND 1910-04-20 Łazy nauczyciel, 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-08-28 KL Mauthausen
109 BYSTROŃ FERDYNAND 1910-04-20 Łazy Lutynia Górna (274) nauczyciel 1940-04-24 Dachau, Gusen 1941-11-13 Gusen zginał tragicznie podczas apelu karnego nr 6463, nr 3431,
110 BYSTROŃ JÓZEF 1910-03-03 Łazy Łazy nauczyciel, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-04-04 KL Mauthausen
111 BYSTROŃ PAWEŁ 1897-12-18 Kocobądz- Zaolzie Brzeszcze geodeta górniczy 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6898.
112 BYTOMSKI KAROL syn Karola i Klary z d. Kania. 1885-07-10 Rudzieniec, Śląsk Opolski Wirek (obecnie Ruda Śląska) nauczyciel, naczelnik gminy, 1939-09-10 KL Dachau, KL Auschwitz 1941-04-13 KL Auschwitz
113 CACHEL JAN 1897-01-31 Wola Batorska pow. bocheński w kopalni nadsztygar, 1940-04-16 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-08-03 KL Mauthausen-Gusen, nr 3565.
114 CEBO KAZIMIERZ 1915-03-04 Niwka technik 1940-04-12 1940-08-10
115 CEBULSKI RYSZARD, 1901-07-27 Królewska Huta (Chorzów) Cieszyn, Katowice, Chorzów nauczyciel 1940-04-13 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-09-03 1940-08-26
116 CECHEL EDWIN 1920-09-10 Darków – Zaolzie urzędnik kop. w Karwinie 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-11-25
117 CERFAS EUGENIUSZ 1904-11-06 Warszawa Sosnowiec inżynier elektryk 1940-04-12 KL Dachau, KL Sachsenhausen 1967-01-27 nr 3309
118 CESARZ CZESŁAW 1940-04-15 KL Dachau, KL Auschwitz nr 1306.
119 CHLEBIK ROBERT 1899-12-17 Stonawa Łąki n. Olzą nauczyciel 1940-04-23 Dachau, Gusen 1941-12-15 Gusen zagazowany w autobusie w drodze do Hartheim. nr 6575. nr 3451,
120 CHMIEL OSKAR 1908-07-13 Błędowice-Dolne lekarz 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-12-13 nr 6465. nr 6364.
121 CHMIELEWSKI BOGUSŁAW matka – Anna 1922-02-23 Brzeszcze, pow. oświęcimski Brzeszcze 1940-04-15 KL Dachau, KL Mauthausen nr 6654.
122 CHMURZYNSKI TEODOR syn Karola i Urszuli z d. Zach 1896-10-30 Kielce Będzin urzędnik magistratu 1940-04-15
123 CHOLEWA RUDOLF 1884-01-02 Ustroń Ustroń listonosz, działacz społeczny, 1940-04-28 Ustroń KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-09-07 KL Mauthausen-Gusen, nr 6799,
124 CHOWANIEC FELIKS 1920-11-16 Brzeszcze nauczyciel 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7154.
125 CHOWANIEC FRANCISZEK 1908-10-13 Szumbark – Zaolzie Błędowice Dolne (nr 17) 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1990-04-11 nr 6716.
126 CHROBAK ROMAN Brzeszcze 1940-04-24
127 CHROBAK STANISŁAW 1911-05-01 Straconka nauczyciel 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6905
128 CHROMIK JAN syn Jana 1875-08-11 Kończyce Małe – Zaolzie Dąbrowa nauczyciel, kierownik szkoły 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-10-04 KL Mauthausen-Gusen, nr 3549.
129 CHROMIK OTTON syn Jana 1910-08-24 Dabrowa Dabrowa nauczyciel, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1942-08-23 KL Mauthausen-Gusen, nr 8336
130 CHRUSZCZ nie ustalone Rydułtowy
131 CHWIERUT FRANCISZEK, Nowa Wieś pow. oświęcimski KL Mauthausen-Gusen
132 CICHOŃ ANTONI, Dąbrowa Górnicza 1940-05-02 KL Dachau
133 CICHOŃ FRANCISZEK 1890-10-26 Rydułtowy, pow. rybnicki, potem Chropaczów rolnik, 1940-05-26 KL Dachau, KL Sachsenhausen 1940-11-16 KL Dachau, nr ob. 19342,
134 CIEŃCIAŁA EDWARD 1892-02-15 Sucha Średnia lekarz, społecznik. KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1951-08-22
135 CIEŃCIAŁA JERZY 1884-02-04 Ligotka Kameralna Mistrzowice nauczyciel, kierownik szkoły, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-10-01 KL Gusen śmierć z wyczerpania nr 7519. nr 5014.
136 CIEŃCIAŁA JÓZEF 1908-10-15 Końska Końska hutnik, organista, 1941-01-11 KL Auschwitz 1941-04-11 nr 10262
137 CIEPIELAK KAZIMIERZ 1913-03-24 Będzin Będzin prawnik 1940-04-12 KL Dachau lub KL Mauthausen-Gusen
138 CIESIELSKI WŁADYSŁAW 1900-01-02 Izbica Kujawska Sosnowiec urzędnik magistratu 1940-04-15 KL Dachau, KL Natzweiler, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05 KL Mauthausen-Gusen nr 12593
139 CIEŚLAR JAN 1914-06-17 Leszna Dolna Trzyniec-Kanada prawnik w administracji huty t 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1987-09-14 nr 7665
140 CIEŚLAR MICHAŁ syn Andrzeja i Zuzanny z d. Św 1889-07-05 Wisła Czarne (nr 950) nauczyciel, kierownik szkoły, 1940-04-20 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-09-15 KL Mauthausen
141 CIEŚLAWSKI RUDOLF syn Władysława i Michaliny z d 1895-02-25 Wadowice Ustroń kierownik poczty 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-11-01 KL Mauthausen nr 3436.
142 CIEŚLIK ARKADIUSZ syn Jakuba i Teofilii z d. Szt 1903-01-06 Sosnowiec Sosnowiec urzędnik magistratu 1940-05-26 Sosnowiec KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 12592
143 CISZEK ALEKSANDER 1907-11-19 Dąbrowa Górnicza Będzin urzędnik. 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-12-08 po powrocie do domu 107/003391
144 ĆMIEL WILHELM syn Pawła i Teresy z d. Dytko 1915-01-01 1940-06-02 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7122 nr 3469
145 CUPIAŁ ROMAN, syn Józefa i Marii z d. Bielec 1895-02-12 w Mijaczowie k/Zawiercia, w Dąbrowie Górniczej, 1940-05-02 KL Dachau, KL Auschwitz, 1942-08-26 KL Auschwitz nr 44298.
146 CUPIAŁ JAN syn Józefa i Marianny z d. Bie 1882-05-08 Mieszczawa Dąbrowa Górnicza 1940-04-14 KL Dachau 1941-03-31 nr 3352
147 ĆWIERK KONSTANTY 1895-11-21 Sosnowiec nauczyciel 1940-05-01 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1944-08-20 KL Mauthausen-Gusen
148 ĆWIERTNIA FRANCISZEK, Kęty nauczyciel KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-02-27
149 CYMOREK JERZY 1897-01-06 Oldrzychowice właściciel tartaku, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-02-21 KL Mauthausen-Gusen, nr 6938,
150 CZAPLA FRANCISZEK 1901-07-10 Zebrzydowice Końskie – Zaolzie nauczyciel – profesor, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-10-27 Mauthausen-Gusen nr 6476. nr 3477.
151 CZAPUTA KAROL 1911-08-05 Skoczów Łagiewniki księgowy 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
152 CZARNECKI FRANCISZEK 1901-09-16 Jabłonków – Zaolzie Olkusz 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
153 CZARNECKI STEFAN 1920-09-27 Kozy student prawa 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
154 Czarnomorski imię nie ustalone Czeladź KL Dachau
155 CZECHANOWSKI ZDZISŁAW 1907-01-20
156 CZEMPIEL JÓZEF syn Piotra i Gabrieli z d. Opa 1883-09-21 ksiądz 1940-04-13 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1942-05-04 nr 22043
157 CZERNER ALBERT 1911-02-11 Lutynia Górna (nr 440) Lutynia Górna (nr 440) fotograf, 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6482,
158 CZERWIŃSKI AUGUSTYN 1899-09-06 Wyry, pow. tyski Ruptawa, pow. rybnicki 1941-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
159 CZERWIŃSKI STEFAN 1908-06-01 Olkusz nauczyciel 1940-04-12 KL Dachau
160 CZUDEK JÓZEF 1883-09-15 Gułdowy pow. cieszyński zakonnik – jezuita 1940-04-10 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-12-16 KL Dachau nr 14627
161 CZURA JULIAN 1913-05-16 Rudołtowice pow. jarosławski Olkusz nauczyciel 1940-04-12 KL Dachau
162 CZYŻ DANIEL 1907-12-27 Datynie Dolne – Zaolzie lekarz KL Dachau 1990-05-16
163 CZYŻ FRANCISZEK 1891-05-24 Ruptawa, pow. rybnicki Ruptawa kolejarz, 1941-04-12 KL Dachau
164 CZYŻEWICZ TADEUSZ 1919-11-13 Brzeszcze 1940-04-28
165 DĄBEK STEFAN syn Wawrzyńca i Franciszki 1916-12-10 Sosnowiec inżynier leśnik 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
166 DĄBROWA JAN Radoszowy KL Dachau
167 DAMEK TEODOR 1898-11-06 Karwia Karwia 1940-04-12 KL Skrochovice, KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen KL Mauthausen nr 3139,
168 DANEK TEODOR 1922-08-07 Tychy Tychy KL Auschwitz 1944-05-20 nr 3360.
169 DATOŃ BOLESŁAW 1905-11-15 Goleszów pow. cieszyński Dzięgielów urzędnik 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7071
170 DAWID JÓZEF, Brzeszcze pow. oświęcimski KL Dachau
171 DAWID ANTONI 1892-06-06 Brzezinka Brzeszcze urzędnik 1940-04-24 Brzeszcze KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7087
172 DEPTA JAN 1875-08-29 Nędza pow. raciborski Rybnik Urzędnik poczty KL Buchenwald
173 DEPTA JAN 1908-01-04 Rybnik Rybnik laborant KL Mauthausen
174 DŁUGOSZ FRANCISZEK JULIUSZ syn Józefa i Joanny 1874-01-08 Śliwa-Młyn, k/Woźnik ksiądz 1940-05-02 KL Dachau 1940-06-06 KL Dachau, nr 7526
175 DOBROMILSKI SZCZEPAN 1886-12-25 Wolbrom Sosnowiec 1940-05-03 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
176 DOLEŻYK WIKTOR 1904-12-12 Pilchowice Golasowice pracownik weterynarii 1940-05-02 Pszczyna KL Dachau, Kl Sachsenhausen
177 DOMAŃSKI ALEKSANDER Królewska Huta (Chorzów) Królewska Huta (Chorzów) prawdopodobnie KL Dachau
178 DONOCIK FRANCISZEK 1884-03-20 Dziedzice-Bronowie Karwina 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-11-19 nr 2999, nr 173,
179 DORA KAROL 1883-10-19 Cieszyn Mikuszowice Śląskie kierownik szkoły 1940-05-03 KL Mauthausen-Gusen, KL Dachau 1940-09-08 KL Dachau, nr 15093, nr 6780
180 DRAPIEWSKI TEODOR HILARY 1880-01-14 Gacki na Pomorzu Rybnik ksiądz, 1940-05-26 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1942-08-10 KL Dachau nr 12748/ 21944. nr 7484.
181 DRECHSLER OSKAR 1905-00-00 Piersna Piersna weterynarz, 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
182 DREJA WALENTY 1890-02-10 Przyszowice, pow. rybnicki pracownik umysłowy PKP, 1940-04-16 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-05-26
183 DREWSKI EDWARD 1903-09-20 Świętochłowice urzędnik 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7752
184 DROBIK WALENTY 1902-02-14 Rychwałd Rychwałd robotnik fabryki „Kohn” w Nowy 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1942-02-17
185 DRÓZD ALOJZY 1905-05-21 Lutynia Górna Czeski Cieszyn nauczyciel, 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1975-05-11 nr 3503, 178.
186 DROZDEK JAN 1877-06-12 Bogucice murarz KL Dachau 1964-02-17
187 DROZDEK PAWEŁ syn Antoniego i Marii z d. Hen 1878-01-11 Ujazd pow. Strzelce Opolskie ksiądz Więziony w Budziszynie i w Magdeburgu 1945-01-05
188 DRUCIAK JAN ZYGMUNT 1913-01-28 Królewska Huta (Chorzów) technik chemik KL Dachau
189 DRWĘCKI EDWARD 1903-09-20 Świętochłowice 1940-05-05 KL Dachau
190 DRZEWIECKI KAROL Brzeszcze pow. oświęcimski 1940-04-24
191 DRZYMAŁA JÓZEF 1896-11-06 KL Dachau
192 DUBIE JÓZEF, Królewska Huta (Chorzów) student KL Dachau lub KL Mauthausen
193 DUBIEL PAWEŁ 1879-01-25 burmistrz Chorzowa 1940-05-22 KL Dachau, KL Sachsenhausen 1941-08-05
194 DUBIEL PAWEŁ 1906-12-06 Zabrze Hrólewska Huta (Chorzów) urzędnik ZUS 1940-05-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
195 DUBIEL STANISŁAW 1922-01-05 Andrychów KL Auschwitz 1942-03-19 1944-11-07
196 DUCHNIK BERNARD 1898-07-27 Szopienice 1940-06-21 KL Dachau, nr 13386
197 DUDA ALOJZY 1904-06-14 Zabrze Świętochłowice urzędnik 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7755
198 DUDA ERWIN syn Karola i Marii z d. Michal 1911-09-01 Pruchna, gmina Strumień Ustroń ksiądz katolicki, 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1942-02-03 nr 6791, nr 21961,
199 DUDA JAN Straconka – obecnie dzielnica Bielska 1940-04-24 Dachau
200 DUDA WIKTOR 1910-12-12 Cierlicko inżynier 1940-04-12 KL Dachau 1945-04-29
201 DUDA AUGUST syn Franciszka i Florentyny. 1904-08-23 Dobieszowice Rogoźniki urzędnik kopalniany 1940-04-12 KL Dachau nr 3342
202 DUDACY JÓZEF Czerwionka pow. rybnicki KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
203 DUDACY JÓZEF Rydułtowy pow. rybnicki KL Dachau 1945-04-29
204 DUDEK EMIL 1888-03-14 Brzezie k/Raciborza Rybnik Sekretarz Inspektoratu Szkolne 1940-05-02 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-05-02 KL Mauthausen, nr 7491, 5063,
205 DUDEK KAROL 1899-12-21 Jaworzno Chybie celnik, 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7102
206 DUDZIŃSKI JULIAN 1895-02-14 Dąbrowa Górnicza 1940-05-03 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
207 DURCZOK BRONISŁAW 1905-02-26 Dąbrowa Dąbrowa nauczyciel, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-04-02 KL Mauthausen nr 3555,
208 DURCZOK GABRIEL syn Józefa i Matyldy z d. Romp 1895-04-30 Zabłocie (57) k/Bogumina Zabłocie urzędnik kolejowy, 1940-04-22 Zabłocie KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1942-02-28 KL Mauthausen nr 6983, nr 3546,
209 DURYŃSKI STEFAN 1906-08-28 Sławków pow. będziński Sławków nauczyciel 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 3427
210 DUSZYŃSKI FRANCISZEK 1898-04-18 Wielkopolska Świętochłowice 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-12-13
211 DWORNICZEK WŁADYSŁAW 1912-10-09 Gliwice Gaszowice k/Rybnika nauczyciel 1940-05-02 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7493. nr 5068
212 DYDO KAROL 1892-03-11 Pietrzejowa pow. bielski nauczyciel, kierownik Szkoły w 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-07-09 KL Mauthausen-Gusen nr 6923
213 DYJAS FRANCISZEK Czerwionka, pow. rybnicki prawdopodobnie KL Dachau
214 DYKACZ ROMAN 1899-08-04 Jasionów woj. zachodniopomorskie Kraków, Chwałowic k/Rybnika inżynier 1940-04-13 KL Dachau 1940-10-30 nr 12666.
215 DYMEK ANTONI 1880-06-13 Chropaczów 1940-05-05 prawdopodobnie KL Dachau
216 DZIDOWSKI imię nie ustalone Będzin Prawdopodobnie kl Dachau
217 DZIECHCIŃSKI KONRAD 1902-02-19 Piotrków Dąbrowa Górnicza kierownik warsztatu 1940-05-20 KL Dachau 1984-07-30
218 DZIEDZIC WŁADYSŁAW 1903-02-03 Zbaraż lekarz 1940-05-20 KL Dachau 1984-07-30
219 DZIK TEODOR 1906-10-08 Sucha Dolna Sucha Średnia (167) nauczyciel, 1940-04-24 Sucha Średnia Dachau, Gusen 1940-12-02 Gusen nr 6831, nr 3558,
220 DZIOBEK ADAM 1903-11-08 nauczyciel 1940-04-23 Gusen 1940-11-17 Gusen
221 DZIUBEK ADAM Kęty
222 FABERA ANIELIN syn Józefa i Franciszki, 1913-06-08 Łąki n.Olzą, nauczyciel, 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05 nr 46962,
223 FAJKOSZ WIKTOR 1902-05-23 Marklowice Dolne na Śląsku Cieszyńskim (Zaolzie). nauczyciel 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-11-11 KL Mauthausen-Gusen nr 6727
224 FALTUS MIECZYSŁAW 1911-10-25 Brzeszcze 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7100
225 FAŁĘCKI ADAM 1905-03-12 Brody pow. starachowicki Cieszyn lekarz stomatolog KL Dachau, 1940-09-02
226 FAMULSKI JAN 1905-08-26 Sosnowiec kupiec 1940-05-03 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7435
227 FARANIK EMIL 1909-05-17 Cierlicko Górne Cierlicko Górne lekarz, 1940-04-00 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
228 FARNIK JAN 1896-08-08 Olbrachcice nauczyciel 1940-04-25 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1942-10-18 KL Mauthausen
229 FARNIK ALOJZY Cierlicko prawdopodobnie KL Dachau
230 FECZKO KAROL 1888-11-04 Olkusz 1940-05-14 1943-02-06
231 FERFECKI ANTONI 1901-05-09 Górki Wielkie Bielsko nauczyciel, kierownik szkoły, 1940-04-28 Kl Dachau, KL Gusen, KL Auschwitz KL Auschwitz,
232 FERONA AUGUST 1897-08-12 Pszczyna 1940-04-14 prawdopodobnie KL Dachau
233 FIELEK JÓZEF syn Józefa 1896-02-12 Michałkowice k/Ostrawy nauczyciel, 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-07-23 KL Mauthausen
234 FIERLA ADOLF 1908-01-16 Orłowa nauczyciel 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
235 FIERLA EMANUEL 1903-12-13 Łazy Orłowa nauczyciel, 1940-04-12 KL Mauthausen-Gusen 1941-03-17 KL Mauthausen
236 FIERLA PAWEŁ 1883-06-29 Łazy Łazy 1940-04-12 KL Dachau 1942-07-13 KL Dachau
237 FIERLA RUDOLF 1910-07-13 Lutynia Górna pracownik w spółdzielczosci sp 1940-04-24 KL Dachau, KL Gusen Gusen 1988-08-13 nr 6821, nr 3577,
238 FIERLA WŁADYSŁAW 1909-12-15 Orłowa Orłowa duszpasterz w parafii w Orłowe 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6726,
239 FIERLA JÓZEF 1901-07-06 Orłowa ksiądz 1939-09-21 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1976-06-21 nr 22021. nr 6728.
240 FIGUŁA JÓZEF syn Jana i Anny z d. Sztwiertn 1906-04-24 Końska – Zaolzie Trzyniec nauczyciel, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
241 FILIPOWICZ ADAM Sosnowiec 1940-05-20 KL Dachau, KL Sachsenhausen nr 12541.
242 FIRLA EMANUEL 1903-12-13 Łazy 1940-04-14
243 FLAK STANISŁAW 1898-01-03 Będzin 1940-05-26 KL Dachau 1941-02-03 KL Dachau,
244 FLAK WŁADYSŁAW 1900-12-20 nauczyciel, 1940-05-25 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-01-19
245 FOKS STANISŁAW Kęty 1940-04-23 1940-11-04
246 FOKS FRANCISZEK 1886-01-14 Wilamowice kierownik szkoły 1940-04-24 KL Dachau, KL Gusen 1940-10-29 KL Gusen 1940-10-29 7118
247 FOLTYN FRANCISZEK 1893-10-27 Kończyce Wielkie Darków górnik, 1940-04-12 KL Dachau, KL Flossenbürg, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05 KL Mauthausen-Gusen, 1973-09-10 nr 3021, nr 56596,
248 FORMAS JÓZEF Brzeszcze pow. oświęcimski 1940-04-24
249 FORYŚ WŁADYSŁAW 1910-01-04 Kęty nauczyciel, 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05 nr 6661.
250 FRANEK FRANCISZEK 1889-01-12 Ropica Czeski Cieszyn nauczyciel, dyrektor szkoły, 1940-04-23 Dachau, Gusen 1966-05-07 nr 6803,
251 FRANKIEWICZ BOGUMIŁ ANTONI syn Franciszka i Antoniny z d. 1908-06-09 Sosnowiec Sosnowiec 1940-05-01 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05 nr 13005.
252 FRANKIEWICZ KLEMENS 1904-11-02 nie ustalone 1940-04-23 prawdopodobnie KL Dachau
253 FRAYER JAN 1901-11-24 Sosnowiec 1940-05-05 KL Dachau nr 7404.
254 FRELICH TADEUSZ 1901-11-15 Rybnik 1940-05-26 KL Mauthausen-Gusen 1940-09-16 KL Mauthausen
255 FRYCZ FELIKS 1884-05-17 Probołowice pow. pińczowski Klimontów 1940-05-05 KL Dachau 1941-07-08 nr 7290.
256 FUKAŁA KAROL 1893-01-24 Błędowice Dolne nauczyciel, 1940-04-11 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1944-08-05
257 FURKA LUDWIK 1910-08-12 Straconka – obecna dzielnica Bielska-Białej. Straconka 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-07-05 KL Mauthausen
258 GABZDYL EMIL 1906-12-09 Lutynia Górna Orłowa 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1985-01-18 nr 6464
259 GĄDZIKIEWICZ FRANCISZEK 1898-10-02 Sosnowiec Sosnowiec urzędnik 1940-05-01 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
260 GĄGOLA RUDOLF 1905-04-09 Orłowa Orłowa pracownik magistratu 1940-04-14 KL Dachau 1940-12-24
261 GAJ MARIAN 1921-07-31 Brzeszcze Brzeszcze nauczyciel 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6899
262 GAJDA WIKTOR, Lyski pow. Rybnik 1940-05-02 więziony przez gestapo w Rybniku 1940-08-03
263 GAJDZIK JAN 1901-02-02 Miechowice Katowice 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-09-16 KL Mauthausen-Gusen, nr 2339
264 GALA JAN 1897-06-09 Królewska Huta (Chorzów) 1940-04-15 Chorzów KL Dachau,
265 GALOCZ BOGUMIŁ 1908-06-09 Katowice 1940-05-01
266 GALOCZ KLEMENS 1904-11-02 Karwinia ksiądz, proboszcz w Wędryni, 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1942-11-26 Dachau uszkodzenie serca i układu krążenia nr 6871, nr 22086, nr 3613,
267 GAŁUSZKA JÓZEF 1906-04-28 Olbrachcice biolog, pedagog, 1940-04-00 KL Dachau 1993-10-14
268 GAŁUSZKA ROBERT 1914-08-07 Stonawa nauczyciel, dyrektor szkoły, 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 3150.
269 GAŁUSZKA SYLWESTER 1896-12-08 Stonawa Stonawa technik górniczy 1940-04-24 Dachau, Gusen 1941-08-13 1996-05-17 nr 6891, nr 3614,
270 GAŁUSZKA VIKTOR 1894-12-19 Chorzów III 1940-05-05 KL Dachau 1941-01-21
271 GANDOR ALFRED 1920-12-05 Żory KL Dachau
272 GARBIEŃ ALBIN syn Jana, 1894-07-18 Łańcut Cieszyn Klinika Położniczo-Ginekologic 1940-04-12 Cieszyn KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1967-12-12 nr 20915,
273 GĄSKA WALTER syn Augusta i Marii z d. Mitko 1875-04-04 Siemianowice ksiądz 1943-02-24 1943-12-02
274 GAURA PAWEŁ 1911-06-12 Końska Trzyniec hutnik, 1940-04-00 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-04-30 KL Mauthausen,
275 GAWLIK BERNARD 1906-07-22 Zabrze Świętochłowice 1940-05-05 Świętochłowice KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7690
276 GAWLIK MAKSYMILIAN 1900-10-11 Dziergowice k/Kuźni Raciborskiej, Rybnik pracownik Huty „Silesia” w Ryb 1940-05-01 Rybnik KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1963-07-24
277 GAWOR JÓZEF WALENTY syn Klemensa i Albiny z d. Sta 1907-02-12 Dąbrówka Mała k/Katowic Świętochłowice ksiądz 1940-05-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 12926, 22067,
278 GAZDA KAROL Skrbeńsko, pow. wodzisławski KL Dachau
279 GIERSZ STANISŁAW 1901-08-26 Dąbrowa Górnicza kierownik szkoły KL Dachau
280 GIZA EMIL 1903-04-25 Ligota, gmina Czechowice, pow. bielski, Ligota nauczyciel, 1940-04-28 Ligota, KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-09-12 KL Mauthausen
281 GLÜCK AUGUSTYN 1886-09-08 Lipiny Paśniki górnik 1940-05-20 KL Dachau, KL Sachsenhausen 1941-07-14
282 GŁÓWKA MARIAN syn Kazimierza i Stanisławy z 1908-08-03 Gniezno nauczyciel 1940-04-23 Dachau, Gusen, Auschwitz, Gross-Rosen, Hersbruck, Dachau 1945-04-29 Dachau 1975-08-17 6638, 14572, 160403 3634 6994 78814 84673
283 GNIDA FRANCISZEK 1908-11-14 Łazy Bystrzyca ksiądz ewangelicki, 1940-04-22 Bystrzyca KL Dachau, KL Gusen 1941-10-30 KL Gusen, nr 3638,
284 GNIDA KAROL 1899-03-31 Łazy Łazy urzędnik, 1940-04-26 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 36639.
285 GOCZOK ANTONI 1899-12-11 Rybnik robotnik, KL Mauthausen
286 GODULA WILHELM 1912-04-01 Sucha Górna Sucha Górna adwokat, 1940-04-20 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 3643, 48478.
287 GOIBION STANISŁAW syn Tomasza i Antoniny 1890-11-19 Czeladź dyrektor kopalni 1940-04-15 KL Dachau
288 GOLA FRANCISZEK 1869-08-25 Kalina Mała Niwka kierowca 1940-05-05 KL Dachau nr 7446
289 GOLA JAN 1887-06-09 1940-05-05 prawdopodobnie KL Dachau
290 GOLARZ ADOLF 1894-10-28 Zabrze Wirek/Ruda Śląska kolejarz 1940-05-22 KL Dachau 1941-09-16 nr 13033
291 GOLCZYK EMIL 1921-06-09 Jawiszowice Brzeszcze student 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6585
292 GOLDA KAROL, 1914-12-23 Tychy Tychy KL Auschwitz 1942-05-15
293 GOLEC FRANCISZEK 1914-12-02 Szarlej/Piekary Śl. student 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 3322
294 GOMOLA AUGUSTYN Pstrążna KL Dachau
295 GOMOLEC AUGUSTYN Lehnitz dzielnica Oranienburga – Niemcy Rybnik kupiec 1940-08-15 KL Mauthausen nr 14528
296 GONDZIKIEWICZ FRANCISZEK 1898-10-02 Proszowice pow. miechowski Sosnowiec urzędnik magistratu 1940-04-15 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 13001.
297 GONSIOR JAN Królewska Huta (Chorzów) urzędnik KL Dachau 1940-05-17
298 GÓRAL JAN 1897-06-06 Jarczewo Marklowice Górne 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6470
299 GÓRECKI JAN 1916-03-26 Leszna Dolna Leszna Dolna, Ustroń leśniczy, 1940-04-23 KL Dachau, KL Neuengamme 1941-11-27
300 GÓREK FRANCISZEK syn Konstantego 1882-04-03 Rostkowice pow. Biała Prudnicka ksiądz KL Dachau 1942-07-18 KL Dachau
301 GÓRKA WŁADYSŁAW syn Józefa i Anieli 1900-05-18 Top pow. strzyżewski Katowice zawiadowca kopalni 1940-05-01 KL Dachau, KL Sachsenhausen
302 GÓRKA APOLONIUSZ 1914-05-14 Stary Sącz Ustroń-Zawodzie (25) leśniczy, 1940-04-28 KL Dachau nr 762,
303 GÓRKIEWICZ ALEKSANDER 1906-06-27 Sułkowice Chebzie-Ruda Śląska nauczyciel 1940-05-03 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7686
304 GÓRNIAK JAN 1887-12-07 Błędowice Dolne Lutynia Dolna (167) nauczyciel, 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-11-18 KL Mauthausen
305 GÓRNY RUDOLF, 1908-03-29 Krzeszowice pow. krakowski 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05
306 GOSPODARCZYK WIKTOR 1894-09-05 Frysztat Karwina górnik, 1939-11-03 Frysztat/Karwina KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 3656,
307 GOSZYK ALFRED 1916-09-21 Orłowa Jabłonkowo/Nawsie 1940-04-28 Orłowa KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
308 GOSZYK EDWARD 1890-11-11 Wisła (677) pracownik Banku Narodowego w C 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-10-10 KL Mauthausen
309 GOSZYK JAN 1898-05-07 Wisła (998) Cieszyn nauczyciel, 1940-05-26 KL Mauthausen-Gusen 1940-12-07 1975-08-22
310 GRABOWSKI JÓZEF 1912-02-17 Zgoda Świętochłowice 1940-05-05 prawdopodobnie KL Dachau
311 GRACZYKOWSKI TOMASZ 1886-02-16 Kołaczków pow. gnieźnieński Zabrze lekarz KL Dachau 1959-06-22
312 GRAJNER EMIL 1913-10-30 Rybnik Rybnik kupiec KL Dachau, KL Sachsenhausen
313 GRAJNER WINCENTY syn Franciszka i Franciszki z 1885-11-05 Przegędza pow. rybnicki KL Auschwitz 1941-08-11
314 GRAMAŁA FRANCISZEK 1900-07-20 Oduren Świętochłowice kolejarz 1940-05-03 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-11-02
315 GROLEWSKI SYLWESTER syn Józefa i Franciszki z d. N 1918-12-03 Poznań Rybnik 1940-04-12 KL Dachau nr 3436
316 GRUCA TEODOR 1912-03-28 Chwałowice nauczyciel, 1940-04-14 KL Buchenwald 1945-04-11 KL Buchenwald,
317 GRUSZCZYK ALOJZY syn Izydora i Julii z d. Plich 1882-06-02 Godula pow. bytomski Rybnik – Smolna naczelnik poczty 1940-12-07 KL Auschwitz 1942-01-27 nr 10164.
318 GRUSZCZYŃSKI BOHDAN 1911-07-30 Sosnowiec księgowy KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05
319 GRUSZKA Jan 1891-04-23 Pszczyna
320 GRYCMAN JULIUSZ 1887-04-13 Rydułtowy 1940-05-05 KL Dachau 1945-04-29 KL Dachau
321 GRYCZ FRANCISZEK 1892-06-03 Wisła (851) KL Dachau KL Dachau, 1941-05-09
322 GRZEGORZEK JÓZEF pow. rybnicki KL Dachau 1945-04-29
323 GRZEGORZYCA ALBERT syn Wiktora i Rozalii z d. Bar 1895-06-03 Czuchów pow. rybnicki Czerwionka KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-05-09
324 GRZESIECKI WIKTOR Królewska Huta (Chorzów) właściciel apteki KL Mauthausen-Gusen
325 GRZYWNOWICZ STANISŁAW Rybnik Profesor gimnazjum KL Dachau
326 GUMINIAR RYSZARD 1903-01-30 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
327 GUŃKA JAN 1889-07-06 Błędowice Dolne Olbrachcice (10) restaurator, 1940-04-22 KL Mauthausen-Gusen nr 3680,
328 GUŃKA KAROL syn Jana i Magdaleny z d. Knie 1893-03-23 Błędowice Dolne Czeski Cieszyn nauczyciel, 1940-04-11 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-08-15 KL Mauthausen-Gusen,
329 GÜRTLER SZYMON 1888-10-26 Ruda Śląska 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7831.
330 GUZIKOWSKI KAROL, w Dąbrowie Górniczej,
331 GUZY ALEKSANDER Wincenty syn Jana i Józefy z d. Bebiołk 1902-11-21 Piekary Śląskie Świętochłowice ksiadz 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-04-29 1958-09-05 nr 12550. nr 21955.
332 GWÓŹDŹ HENRYK 1911-08-29 Knurów 1940-05-26 KL Dachau
333 HAJDUK WILHELM 1906-03-30 Świętochłowice 1940-05-05 KL Dachau, KL Sachsenhausen nr 7741
334 HALAMA RUDOLF 1914-03-23 Ustroń (10) Ustroń pracownik tartaku 1940-04-23 KL Dachau 1941-03-06 KL Dachau nr 6523
335 HAMPEL IGNACY 1906-07-21 Wieruszów Rybnik 1940-05-06 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 8384
336 HANAK FRANCISZEK 1910-10-03 Jabłonków (114/115) Jabłonków adwokat, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1974-07-18 nr 6830,
337 HANAK FRANCISZEK 1910-10-03 Jabłonków 1940-04-24
338 HANDZLIK EDWARD 1908-06-20 Ruda Śląska urzędnik KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
339 HANSEL IGNACY 1898-01-05 Kosztowy górnik 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 3484.
340 HANTZKO EUGENIUSZ syn Ludwika i Pauliny z d. Dom 1896-04-20 Czernowice na Bukowinie Wirek nauczyciel 1940-05-02 Wirek KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
341 HANTZKO ZYGMUNT syn Ludwika i Pauliny z d. Dom 1897-12-02 Czernowice na Bukowinie – Rumunia Wirek/Ruda Śląska nauczyciel 1940-05-03 KL Mauthausen-Gusen 1941-12-05
342 HAROK JAN 1914-08-20 Karwina Karwina nauczyciel, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
343 HARTMANN HENRYK 1886-07-15 Józefowiec – Katowice Łagiewniki księgowy 1940-05-05 KL Dachau nr 7395
344 HASSA JÓZEF 1892-03-14 Świętochłowice 1940-05-05 KL Dachau
345 HAWLASEK ERWIN 1912-07-08 Łazy Łazy prawnik, 1940-04-12 1940-06-21 nr 3188,
346 HECZKO KAROL 1913-07-07 Nawsie Nawsie k/Jabłonkowa nauczyciel, KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
347 HECZKO PAWEŁ 1884-09-19 Boconowice Czeski Cieszyn urzędnik kolejowy, 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-02-19 KL Mauthausen-Gusen nr 6501,
348 HEROK JAN 1914-05-29 nauczyciel, dyrektor szkoły, KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
349 HEROK JAN 1881-12-09 Czechowice 1940-04-28
350 HES FRANCISZEK 1916-07-05 Wędrynia (273) Wędrynia hutnik, organista, 1940-04-24 Wędrynia KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1943-02-12 nr 6876, nr 3706,
351 HESS TADEUSZ 1914-05-29 Ligota k/Czechowic Czechowice nauczyciel KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
352 HETMAŃCZYK ERNEST 1915-02-04 Bobrowniki Tarnowskie Góry student 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7841.
353 HILA EMIL 1921-11-05 Poręba Orłowa student, 1940-04-26 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
354 HILAROWICZ STANISŁAW syn Teresy z d. Pyclik, 1887-03-13 Ślemień pow. żywiecki Komorowice pow. bielski 1940-04-24 Komorowice KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-11-16 nr 7083. nr 3711/9424.
355 HŁADZYSZ JÓZEF 1907-02-24 Bystrzyca – Zaolzie Katowice nauczyciel 1940-04-08 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-11-15 nr 2914
356 HŁAWICZKA JÓZEF 1899-03-08 Dzięgielów Dzięgielów, potem Ustroń kelner, 1940-04-28 1944-12-19 KL Mauthausen nr 3715,
357 HOLECZEK JÓZEF 1886-03-14 Gorzelin Świętochłowice urzędnik 1940-05-09 KL Dachau, Kl Buchenwald 1942-01-02
358 HOLESZ TEOFIL 1903-09-05 Lutynia Górna Lutynia Górna 1940-04-22 KL Dachau
359 HOLLA ROMAN 1914-02-19 Jankowice Jankowice pow. rybnicki 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7337
360 HORACEK EUGENIUSZ 1911-01-14 Kraków Orłowa magister farmacji, 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
361 HORNIK JÓZEF 1891-09-03 Katowice Siemianowice KL Dachau 1941-06-22
362 HOROŃSKI LEON syn Józefa i Berty z d. Król 1899-09-05 Królewska Huta (Chorzów) ksiądz KL Buchenwald 1940-02-22
363 HUCHRACKI JÓZEF EUZEBIUSZ syn Piotra i Stanisławy z d. B 1885-10-15 Katowice 1940-02-15 KL Dachau 1942-05-06 nr 28240
364 HUCHRACKI TEODOR syn Piotra i Stanisławy z d. B 1877-11-08 Katowice ksiądz KL Auschwitz 1941-07-20 nr 17706
365 HUL STANISŁAW prawnik KL Dachau
366 IMIOŁCZYK WIKTOR syn Józefa 1911-07-18 Cieszów pow. lubliniecki Katowice-Dąbie 1940-05-26 KL Dachau 1953-09-02 nr 12568
367 IZDĘBSKI KAZIMIERZ 1900-08-09 Rozyszcze Kazimierz 1940-05-05 Kazimierz Górniczy KL Dachau, KL Sachsenhausen nr 7448
368 JACHNA LUDWIK 1885-01-26 nauczyciel, 1940-04-28 KL Mauthausen-Gusen 1941-04-07 KL Mauthausen
369 JAKUBOWICZ BOGUSŁAW 1906-03-15 Kamieńsk ZSSR Sosnowiec 1940-04-21 KL Dachau
370 JANAS JAN 1906-10-15 Zawadzie (78) k/Bogumina Czeski Cieszyn urzędnik bankowy, 1940-04-12 Frysztat KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1972-06-24 nr 3165,
371 JANAS JÓZEF 1891-02-11 Karwina Dąbrowa kamerdyner u Larischa, 1940-04-12 nr 3562,
372 JANASZEWSKI TADEUSZ 1890-04-12 Świętochłowice 1940-05-05 KL Dachau
373 JANIK JÓZEF 1895-10-24 Wędrynia Trzyniec kupiec 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-02-17 1980-12-08 nr 7123,
374 JANISTA LEON 1911-04-09 Godula/ Ruda Śląska nauczyciel 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
375 JANIUREK FRYDERYK 1914-04-08 Karwinia Karwinia nauczyciel, 1940-04-24 Karwinia Kl Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1942-03-19 KL Mauthausen-Gusen nr 7140, nr 3751,
376 JANIUREK LEON 1910-08-14 Karwinia Pietrowice nauczyciel, 1940-04-24 Karwinia KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05 1968-08-18 nr 7139, nr 48438,
377 JANKOWSKI ALOJZY 1891-06-14 Wirek/Ruda Śląska nauczyciel 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen KL Mauthausen-Gusen, nr 7713
378 JANOSZKA WILHELM 1902-03-10 Tarnowskie Góry Lasowice 1940-04-14 KL Dachau 1945-04-29 nr 3069
379 JANSA FRANCISZEK 1895-01-28 nauczyciel 1940-04-24 Dachau, Gusen 1940-11-05 Gusen
380 JARCZYK JÓZEF 1899-03-24 Królewska Huta (Chorzów) 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
381 JARCZYK ROMAN 1901-04-13 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
382 JAREK WŁADYSŁAW 1921-02-19 Bielsko 1940-04-19 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 2011-06-05
383 JAREK JÓZEF 1899-03-24 Królewska Huta (Chorzów) Chorzów 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 3285
384 JARZOMBEK AUGUSTYN 1889-10-24 Lyski pow. rybnicki Lyski 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7632
385 JĘDRUSIAK WŁADYSŁAW 1906-07-07 Biała Krakowska urzędnik KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1969-02-11 nr 6773
386 JĘDRYSIK SEWERYN 1893-08-25 Krzemień Śląski pow. Strzelce Opolskie ksiądz KL Buchenwald, KL Dachau 1942-09-05
387 JEDYNAK JAN syn Feliksa i Stanisławy z d. 1895-07-15 Bielsko 1940-04-00 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-09-10 nr 3782 nr 7029
388 JELEŃ JAN 1916-06-10 Karwina Karwina 1940-04-18 KL Dachau
389 JELEŚNIAŃSKI RUDOLF syn Franciszka i Marii z d. Ku 1903-04-12 Bielsko Kamienica k/Bielska 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
390 JEZIORSKI WŁADYSŁAW 1921-02-19 Biała 1940-04-19 KL Dachau
391 JOCHIM ARNOLD 1912-11-30 Nowy Bogumin nauczyciel 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen Gusen nr 7128
392 JOCHIM WŁADYSŁAW 1906-07-07 Bielsko Biała 1940-04-00
393 JODŁOWIECKI JAN Kęty nauczyciel 1940-04-23 KL Mauthausen-Gusen
394 JOKS MARIAN 1897-06-18 Katowice bankowiec 1940-08-21 KL Dachau nr 12570
395 JONKISZ MIECZYSŁAW syn Antoniego i Józefy z d. Br 1912-10-30 Lipowa k/Żywca Oświęcim nauczyciel, 1940-04-28 KL Auschwitz, KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1943-01-25 KL Auschwitz,
396 JURAS ALEKSANDER 1909-03-12 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
397 JURASZEK ZYGMUNT 1914-11-22 Dąbrowa Górnicza KL Dachau
398 JURECZKO WILHELM 1889-09-28 Czerwionka funkcjonariusz policji, KL Mauthausen-Gusen 1941-12-04
399 JUROW MICHAŁ 1883-04-07 Kijów Dąbrowa Górnicza lekarz 1940-05-26 KL Dachau, KL Sachsenhausen nr 12877
400 KACZER MIECZYSŁAW 1914-12-14 Tarnów KL Dachau
401 KACZOR FRANCISZEK 1906-08-19 Chwałowice nauczyciel, 1940-04-14 KL Dachau
402 KADŁUBEK JAN 1885-07-29 Grodziszcze Grodziszcze (55) Nauczyciel, kierownik Polskiej 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1962-02-18 nr 3007.
403 KADŁUBEK KAROL 1887-05-20 Grodziszcze (55) Czeski Cieszyn nauczyciel, 1940-04-11 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1942-07-17 KL Mauthausen-Gusen,
404 KAFKA GUSTAW 1917-06-14 Karwina Karwina urzędnik. 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 3591, nr 356,
405 KAFKA MAKSYMILIAN 1900-11-18 Chorzów KL Dachau
406 KAINTOCH FRANCISZEK 1893-12-01 Ruda Śląska Ruda/Chebzie urzędnik 1940-05-26 KL Dachau, KL Sachsenhausen nr 12964
407 KAISER JAN 1915-01-03 Leszczyny pow. rybnicki urzędnik 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7340 nr 5206
408 KAJZAR WŁADYSŁAW 1913-11-02 Leszna Dolna Trzyniec (551) prawnik 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen KL Mauthausen-Gusen, nr 7119,
409 KALETA PAWEŁ 1897-01-04 Puńców urzędnik związkowy SL 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-11-07 KL Mauthausen-Gusen śmierć z wyczerpania
410 KALISZYŃSKI EUGENIUSZ syn Stanisława i Anny z d. Mał 1908-01-28 Kraków Żywiec nauczyciel, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-12-12 KL Mauthausen-Gusen nr 6928
411 KALKOWSKI EDMUND 1897-11-16 Sosnowiec
412 KALKOWSKI LEON 1884-01-14 Sosnowiec KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
413 KALUŻA AUGUST 1914-05-28 Sosnowiec nauczyciel KL Dachau
414 KAŁUŻA FRANCISZEK 1877-09-18 Kowale pow. bielski ksiądz KL Dachau, KL Sachsenhausen 1941-01-19 nr 22748
415 KAŁUŻA JACEK Żory 1940-05-02
416 KAŁUŻA KAROL syn Jana i Bronisławy, 1899-10-21 Katowice-Załęże Skoczów ksiądz, KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1943-11-09 KL Dachau, nr 21960,
417 KAMIENIECKI KAROL 1903-09-09 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
418 KAMSKI KONRAD 1901-11-17 Rosenberg Lubliniec KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 1427.
419 KAMWISZER JAN
420 KANIA WINCENTY syn Jana i Marianny z d. Kucze 1886-09-13 Zebrzydowice k/Rybnika Rybnik KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-09-14 nr 3449,
421 KANSY JAN 1893-08-21 Tarnów prawdopodobnie KL Dachau
422 KANTOR ADOLF 1910-08-15 Cieszyn sportowiec, KL Dachau 1992-09-03
423 KANTOR JAN 1889-12-03 Oldrzychowice kierownik szkoły 1940-04-24 Dachau, Gusen 1940-11-21 1946-05-17
424 KANTOR KAROL 1906-04-17 Wędrynia (116) Trzyniec (622) lekarz, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1993-08-04
425 KANTOR PAWEŁ 1889-05-01 Nydek (79) Nydek (79) nauczyciel, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
426 KANTOR JAN 1889-12-03 Oldrzychowice Oldrzychowice nauczyciel, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1946-05-17
427 KAPOLKA FRANCISZEK 1898-08-01 Eichenau prawdopodobnie KL Dachau
428 KAPUSTA ADALBERT 1899-04-11 Wirek/ Ruda śląska prawdopodobnie KL Dachau
429 KAPUSTA KAROL 1904-09-08 Pietwałd Karwina II (940) nauczyciel, kierownik Szkoły , 1940-04-25 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05 1983-10-06 nr 3838, 44214,
430 KARCZEWSKI ZYGMUNT 1891-12-10 Żbików Zawiercie 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7601
431 KARCZEWSKI WILHELM, 1895-05-21 Lwów Węgierska Górka 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
432 KARDOLIŃSKI BOLESŁAW syn Mieczysława i Bronisławy z 1880-10-07 Toruń Wirek/ Ruda śląska handlowiec 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-12-13 nr 7710
433 KARETA RUDOLF 1908-02-18 Jabłonków Cieszyn księgowy 1940-04-25 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
434 KAROLINI TADEUSZ Zygmunt, syn Kazimierza i Adeli z d. Sz 1907-07-29 lekarz i kierownik Miejskiego 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1976-10-20 nr 6706,
435 KARPECKI JAN syn Jerzego i Zuzanny z d. Boc 1906-05-07 Nawsie – Zaolzie Bystrzyca ksiądz 1940-04-25 KL Mauthausen-Gusen 1940-12-03 1980-09-01
436 KARWAT ROMAN 1904-11-15 Królewska Huta (Chorzów) urzędnik KL Auschwitz 1942-06-14 nr 5959
437 KASCHA FLORIAN 1890-05-02 Katowice cukiernik KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
438 KASON KAZIMIERZ 1894-02-26 Sosnowiec KL Dachau
439 KASPERCZYK TEODOR 1899-11-07 Wirek/ Ruda śląska KL Dachau
440 KASPERSKI ANTONI, Nowa Wieś pow. oświęcimski KL Mauthausen-Gusen
441 KASZPER JERZY Jaworze k/Bielska KL Sachsenhausen-Oranienburg, KL Dachau nr 15856
442 KASZPER TADEUSZ 1906-09-06 Cieszyn nauczyciel 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6685
443 KATKIEWICZ JÓZEF 1896-07-22 Bobrowniki KL Dachau
444 KAWKA ALOJZY 1900-09-28 Stonawa Stonawa urzędnik, później pracownik Pa 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-11-28
445 KAZIK JÓZEF 1915-01-11 Stonawa (506) Stonawa urzędnik w Karwinie, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05 1997-11-19 nr 3148, nr 380, 43070,
446 KAZIMIERCZAK PAWEŁ 1920-12-19 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
447 KAZNOWSKI WACŁAW, 1868-08-26 w Komorówce, w Dąbrowie Górniczej 1940-05-02 KL Dachau, KL Auschwitz, KL Auschwitz nr 11005.
448 KĘDZIOR ZBIGNIEW 1914-03-14 Katowice KL Dachau
449 KENIG Nie ustalone Sosnowiec KL Dachau
450 KĘPIŃSKI WŁADYSŁAW 1877-11-05 Wyborg prezes OTR 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1958-02-26
451 KIEPIELSKI ADAM, Dąbrowa Górnicza 1940-05-02 KL Dachau,
452 KIERPIEC JAN, Czaniec 1940-04-29 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
453 KIERZEK WINCENTY 1898-01-14 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
454 KIJAS JAN 1900-05-20 Świdnica Bełk k/Orzesza górnik 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-09-21
455 KIJONKA JAN 1897-06-21 Nowy Bogumin Bogumin urzędnik, 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05 1945-07-10
456 KISIAŁA JAN 1916-05-07 Stonawa Stonawa (621) 1940-04-12 KL Dachau 1945-04-29
457 KISIELA PAWEŁ 1897-08-01 Halemba Urzędnik celny 1940-05-05 KL Dachau, KL Buchenwald nr 7706
458 KISIELEWSKA PAULINA 1908-01-07 Bielsko Polenlagrze nr 10 – w Laurahütte (Siemianowice Śląskie) 1943-03-02
459 KISIELEWSKI KRZYSZTOF 1933-02-08 Bielsko Polenlagrze nr 10 – w Laurahütte (Siemianowice Śląskie)
460 KISIELEWSKI JACEK 1934-11-26 Bielsko Polenlagrze nr 10 – w Laurahütte (Siemianowice Śląskie)
461 KISIELEWSKI ANTONINA 1942-02-28 Bielsko Polenlagrze nr 10 – w Laurahütte (Siemianowice Śląskie)
462 KISIELEWSKI LECH syn Aleksandra i Pauliny 1939-12-01 Bielsko Polenlagrze nr 10 – w Laurahütte (Siemianowice Śląskie)
463 KISIELEWSKI MARIA córka Aleksandra i Pauliny. 1937-07-06 Polenlagrze nr 10 – w Laurahütte (Siemianowice Śląskie) Zwolniona z obozu 1943-03-02
464 KISIELEWSKI ALEKSANDER 1905-09-26 Bielsko urzędnik, prawdopodobnie KL Auschwitz, KL Dachau
465 KLABISCH 1912-01-10 Chropaczów 1940-05-05
466 KLAJA GUSTAW 1889-11-17 Straconka – dzielnica Bielska-Białej kierownik szkoły, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-10-20 KL Mauthausen-Gusen,
467 KLAJA HENRYK 1915-01-31 Straconka 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05
468 KLAJSEK JÓZEF syn Józefa i Anny z d. Strzyż. 1888-11-14 Leszna Górna Trzyniec kierownika szkoły publicznej, 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-09-22 KL Mauthausen-Gusen
469 KLEIN WILHELM 1913-07-19 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
470 KLENCZAR TOMASZ 1886-06-11 Katowice KL Dachau
471 KLIMEK PIOTR syn Ignacego i Marii z d. Kowo 1881-11-12 Węgry k/Opola ksiądz – proboszcz, 1940-04-24 KL Dachau, Mauthausen-Gusen 1940-10-31 KL Mauthausen-Gusen
472 KLIMSZA GUSTAW 1889-04-08 Cierlicko Dolne Bielsko urzędnik Starostwa w Bielsku, 1940-04-18 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
473 KLONICKA BOLESŁAW 1892-10-12 Sosnowiec KL Dachau
474 KLONOWSKI MIECZYSŁAW 1895-12-01 Szopienice KL Dachau
475 KLONOWSKI TADEUSZ 1884-10-18 Katowice KL Dachau
476 KLUCK MAKSYMILIAN 1906-11-29 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
477 KLUS JAN 1897-06-26 Goleszów 1940-04-11 KL Dachau 1942-04-12 KL Dachau nr 31005.
478 KLUS PAWEŁ 1915-09-16 Boconowice Nawsie (343) k/Jabłonkowa nauczyciel, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1967-06-23 nr 6572,
479 KLUZ ALOJZY 1918-02-01 Mosty (231) k/Jabłonkowa Jabłonków nauczyciel, 1940-04-24 Mosty KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7126,
480 KLYTA ANDRZEJ 1897-05-31 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
481 KŁOSOWICZ HENRYK syn Feliksa i Justyny z d. Gąs 1912-09-18 Rychwałd gmina Gilowice, pow. żywiecki, Rychwałd nauczyciel, 1940-04-25 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
482 KŁOSOWICZ JAN 1908-04-26
483 KŁOSOWICZ KAZIMIERZ syn Feliksa i Justyny z d. Gąs Rychwałd gmina Gilowice, pow. żywiecki, Rychwałd 1940-04-25 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-04-29
484 KNAB TEODOR 1882-10-15 Dąbrowa urzędnik, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-11-08 KL Mauthausen-Gusen nr 7144
485 KNAS JAN 1888-06-02 Sosnowiec KL Dachau
486 KNISZYŃSKI ANTONI Będzin 1940-04-11 KL Mauthausen-Gusen
487 KNOLL KAROL 1888-04-26 Katowice KL Dachau
488 KNOPP JAN 1890-02-11 Mokran Chropaczów górnik 1940-05-05 KL Dachau, KL Sachsenhausen nr 12927
489 KNOPP PIOTR 1896-04-21 Świętochłowice Świętochłowice 1940-05-02 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-05-10
490 KOBIELUS JAN 1881-10-01 Katowice KL Dachau
491 KOBIERNICKI STANISŁAW 1907-09-21 Karwina Karwina-Solca urzędnik, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-04-15 KL Mauthausen, nr 412, 3575,
492 KOBYLIŃSKI LECH 1920-01-01 Sosnowiec KL Dachau
493 KOBZDA ANTONI 1896-01-15 Mysłowice KL Dachau
494 KOCH EMIL 1892-09-04 Mysłowice KL Dachau
495 KOCH PAWEŁ 1892-04-17 Ruda Śląska (Wirek) KL Dachau
496 KOCHANECKI WIKTOR 1898-02-17 Milowice pow. będziński Świętochłowice 1940-05-03 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-08-15
497 KOCHANOWSKI FRANCISZEK, 1913-10-31 w Dąbrowie Górniczej. 1940-05-02 KL Dachau,
498 KOCYAN WILHELM 1917-02-14 Darków-Zdrój 1940-04-14 KL Dachau
499 KOCZOROWSKI WŁODZIMIERZ
500 KOEHLER AUGUST 1898-08-03 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
501 KOENING LUCJAN 1895-12-13 Sosnowiec KL Dachau
502 KOKOTEK JÓZEF 1901-03-07 Zabrzeg nad Olzą Łąki kierownik szkoły, 1940-04-23 Łąki KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1966-12-13 nr 7133,
503 KOLA STANISŁAW 1894-10-28 Szopienice KL Dachau
504 KOLAŃSKI FRANCISZEK 1921-09-17 Dębic magazynier KL Dachau
505 KOLARZYK ROBERT Kęty nauczyciel, kierownik szkoły,
506 KOLEK LEONARD 1911-07-05 Poręba Lutynia Dolna nauczyciel, 1940-04-27 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen, KL Auschwitz 1971-12-03 nr 3894,
507 KOLON HENRYK 1912-06-30 Katowice
508 KOLONDRA FERDYNAND 1918-06-27 Sucha Górna Stonawa (562) pomocnik kupiecki, później lis 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1942-02-05 nr 5718,
509 KOŁDER KAROL 1906-01-10 Sucha Średnia Sucha Średnia (515) sztygar, 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 3892,
510 KOMENDA JAN syn Aleksandra i Amelii z d. S 1899-11-24 Królewska Huta (Chorzów) Królewska Huta (Chorzów) piekarz 1940-04-13 KL Dachau 1942-04-02 nr 3669
511 KOMINEK ROMAN 1916-02-02 Orzegów robotnik 1940-06-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 13244
512 KONCZAKOWSKI BRUNON 1881-05-27 Cieszyn KL Dachau
513 KONDERLA JAN 1910-01-12 Trzyniec-Końska Trzyniec nauczyciel, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-03-19 1973-04-18 nr 6625,
514 KONDERLA JAN 1915-09-09 Nydek Nydek, urzędnik, 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05
515 KONIECZNY JAN 1916-06-16 Orłowa Orłowa urzędnik, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 3594,
516 KONIK HERBERT 1920-01-09 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
517 KONKOL FRANCISZEK 1920-10-09 Rybnik
518 KONKOLSKI EMIL 1913-10-11 Karwina Karwina urzędnik kopalniany, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
519 KONTNY ANTONI Świętochłowice 1940-05-03 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
520 KOPACZKA JAN 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
521 KOPACZKO JÓZEF Straconka – obecnie dzielnica Bielska- sekretarz Rady Miejskiej w Bie 1940-04-24 KL Auschwitz, KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
522 KOPCZYŃSKI STANISŁAW, 1889-04-01 w Jędrzejowie. nauczyciel, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen, 1960-04-04
523 KOPEĆ STEFAN 1912-11-10 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
524 KOPEL LEOPOLD 1898-11-08 Karwina Ustroń Właściciel restauracji, 1940-04-28 KL Dachau
525 KOPERNICKI CZESŁAW, 1909-06-10 Dabrowa Górnicza 1940-05-02 KL Dachau,
526 KOPP FRANCISZEK 1887-09-14 Karwina Karwina II (480) górnik, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-01-24 nr 3581,
527 KOPPEL OTTO 1899-05-11 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
528 KOPROWSKI ROMAN Sosnowiec kierownik szkoły KL Dachau
529 KORCZYK FRANCISZEK syn Pawła i Anny z d. Wyrobek. 1891-10-27 Kęty Kęty nauczyciel 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-11-11 nr 6851
530 KORDASIEWICZ WŁODZIMIERZ 1903-01-10 Olkusz nauczyciel 1940-00-00 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-11-21 KL Mauthausen-Gusen,
531 KORZEC RYSZARD ROMAN syn Bartłomieja i Augustyny z 1890-08-06 Sielce Sosnowiec urzednik 1940-04-15 Sosnowiec KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen, KL Auschwitz 1942-04-03 nagły zawał nr 1301
532 KORZUS FRANCISZEK 1900-04-13 Królewska Huta (Chorzów)
533 KOSIBOWICZ TADEUSZ 1893-11-30 Będzin lekarz Będzin KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
534 KOSMALA FRANCISZEK 1913-02-10 Szopienice Żory technik kolejowy 1940-05-05 KL Dachau nr 7342
535 KOŚMIDER WŁADYSŁAW syn Wojciecha i Marianny z d. 1904-02-14 Ulina Mała, pow. miechowski, Ustroń aptekarz, 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05 1989-09-30 nr 3917/48447,
536 KOST ANTONI 1921-04-28 Czułów k/Tychów 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
537 KOST JÓZEF 1884-05-18 Czułów k/Tychów 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
538 KOSTON KONSTANTY 1893-04-27 Tarnów KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
539 KOSYRCZYK KLEMENS 1912-08-26 Chorzów ksiądz 1940-04-13 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1975-04-28
540 KOSZNIKE nie ustalone Lipiny
541 KOT WINCENTY 1907-07-19 Rybnik KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
542 KOTARSKI ZYGMUNT 1879-02-06 Dąbrowa Górnicza 1940-05-05 KL Dachau, KL Sachsenhausen nr 7426
543 KOTAS JAN 1909-06-06 Oldrzychowice Czeski Cieszyn nauczyciel, 1940-04-11 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 3613
544 KOTLARCZYK TADEUSZ, 1903-10-10 Wadowice 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
545 KOTLORZ TOMASZ 1883-12-04 Katowice KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
546 KOTULECKI FRANCISZEK 1881-11-08 Skawina ksiądz 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-01-21 nr 6582, 21967 nr 3921
547 KOTYRBA JAN 1894-09-10 Chropaczów 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
548 KOWALA EMIL
549 KOWALIK PIOTR syn Jana i Jadwigi z d. Popioł 1888-02-22 Komprachcice na Śląsku Opolskim ksiądz 1940-05-26 KL Dachau 1943-09-03 1957-10-26 nr 12935.
550 KOWALSKI LEON 1896-03-19 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
551 KOWALSKI TEODOR 1912-04-15 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
552 KOWALSKI ZBIGNIEW 1922-04-09 Brzeszcze nauczyciel 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6917.
553 KOZARSKI MIECZYSŁAW, 1903-03-14 Siadcza pow. Olkusz 1940-05-01 1942-06-13
554 KOZDON JAN 1884-02-01 Bielsko
555 KOŻDOŃ JÓZEF 1917-03-12 Chwałowice k/Rybnika 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05 nr 43706 i 5303,
556 KOZIEŁ ANDRZEJ 1887-11-18 Ostrów Wlkp. Sosnowiec 1940-05-03 KL Dachau 1940-09-26
557 KOZIEŁ GRZEGORZ 1885-09-07 Bielsko KL Dachau
558 KOZIOŁ KAZIMIERZ 1888-01-06 Miechowice Mikuszowice Śląskie nauczyciel 1940-04-24 Mikuszowice Śląskie KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-09-28 KL Mauthausen-Gusen nr 6608 nr 3947/102256
559 KOŹLIK FRANCISZEK 1891-09-10 Lyski 1940-05-26 KL Dachau, KL Sachsenhausen
560 KOZŁOWSKI EDWARD 1885-09-08 Królewska Huta (Chrzanów)
561 KOZOK EUGENIUSZ 1915-04-24 Ustroń (91) Ustroń, leśniczy, 1940-04-21 KL Mauthausen-Gusen 1942-01-27
562 KOZUBOWSKI KAZIMIERZ 1883-09-05 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
563 KOŻUSZNIK LEOPOLD syn Adolfa, 1902-09-06 Orłowa Czeski Cieszyn Urzędnik bankowy, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1966-03-22 nr 6576, nr 3954,
564 KRASUSE JAN 1888-04-28 Bielsko
565 KRAUZE KAZIMIERZ 1882-03-03 Ostrzeszów Królewska Huta (Chorzów) 1940-05-17 1941-05-31 1958-05-25 nr 3272
566 KRAWCZYK PAWEŁ 1913-12-14 Chorzów Batory 1940-05-26
567 KREJSA WILHELM 1907-00-00 Łyżbice Ustroń, Chrzanów pow. oswięcimski inżynier. 1940-04-20 K KL Dachau, KL Gusen
568 KRĘŻEL JÓZEF 1895-08-28 Brzeszcze Brzeszcze 1940-04-28 nr 6838
569 KRISTEN JAN 1879-04-20 Karwina Karwina-Solca (103) pracownik w biurze kopalni, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-12-09 KL Mauthausen-Gusen, nr 3561,
570 KROL JAN 1894-04-13 Turawie Świętochłowice 1940-05-05 nr 7748
571 KRÓLIKOWSKI JULIUSZ, 1882-04-12 Sosnowiec buchalter
572 KRUC RUDOLF 1912-01-25 Kęty Kęty nauczyciel, 1940-04-23 KL Gusen, KL Dachau KL Dachau,
573 KRUCZAŁA KAROL, 1898-10-26 Czaniec – gmina Porąbka nauczyciel KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-03-21 KL Mauthausen-Gusen, nr 7046
574 KRUCZAŁA STANISŁAW, Osiek pow. oświęcimski nie ustalona nazwa
575 KRZEMPEK LUDWIK 1890-05-12 Ligota k/Czechowic Ochaby kierownik szkoły, 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7046,
576 KRZEPISZ STANISŁAW 1897-05-07 Olkusz 1941-03-13
577 KRZYCKI STEFAN 1899-11-13 Radom Kazimierz Górniczy inżynier elektryk 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7282
578 KRZYSIK WIKTOR Cieszyn nauczyciel, 1940-04-00 Cieszyn KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
579 KRZYSTOLIK STANISŁAW, syn Jana i Franciszki z d. Mik 1908-03-08 Glinka – Tychy ksiądz 1940-05-03 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1942-07-03 nr 7937, nr 21966,
580 KRZYSZKOWSKI ALFONS 1903-11-29 Biała Krakowska 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
581 KRZYSZKOWSKI WŁADYSŁAW 1903-01-05 Ostrawa, nauczyciel, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-11-27 1980-11-14 nr 6635,
582 KRZYWOŃ KAROL, 1896-09-22 w Nawsiu (nr 294) ksiądz 1939-12-05 KL Oranienburg-Sachsenhausen, KL Dachau, 1954-11-23 nr 22657
583 KRZYŻAGÓRSKI WŁADYSŁAW 1903-01-05 1940-04-24 KL Dachau
584 KRZYŻANEK JERZY 1889-07-03 Łomna Górna (70) Łomna Górna robotnik leśny, 1940-04-20 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen, KL Auschwitz KL Auschwitz,
585 KRZYŻOGÓRSKI ALFONS, 1903-11-29 Jabłonków – Zaolzie 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-09-28
586 KUBACZKO RUDOLF, Cieszyn KL Mauthausen-Gusen 1940-10-31
587 KUBANEK FRANCISZEK 1883-04-19 Karwina Frysztat właściciel fabryki likierów i 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1965-03-11 nr 3160,
588 KUBANEK JULIAN 1918-12-18 Frysztat Frysztat urzędnik, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 3160,
589 KUBICA ANTONI 1897-01-06 Potempa gmina Tworóg Chorzów 1940-05-03 KL Dachau 1941-03-22
590 KUBICA JÓZEF 1888-12-09 Orłowa Ustroń (39) mistrz fabryczny, 1940-04-23 Ustroń KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-09-21 KL Mauthausen-Gusen, nr 6792,
591 KUBICA JÓZEF 1904-08-04 Bielsko nauczyciel, 1940-04-24 Bielsko KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-10-04 KL Mauthausen-Gusen,
592 KUBICA BRUNON, 1919-10-01 Czekanowie pow. tarnogórski Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau nr 13904
593 KUBICA JÓZEF, 1909-07-27 Sucha Dolna – Zaolzie nauczyciel KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-10-04
594 KUBICZEK TEOFIL, Sosnowiec 1940-04-15 KL Dachau
595 KUBINA PAWEŁ, 1888-10-24 Wirek – dzielnicy Rudy Śląskiej KL Dachau, KL Auschwitz 1941-04-15
596 KUCHARCZYK MARTIN 1883-11-10 Łagiewniki 1940-05-05
597 KUCHARCZYK MARTIN, 1883-11-10 Łagiewniki woj. małopolskie KL Dachau
598 KUCHARSKI STANISŁAW Bobrowniki
599 KUCHCIK PAWEŁ 1890-07-20 Popielów 1940-04-14 KL Dachau
600 KUCZATY STANISŁAW 1916-08-17 Rogów k/Wodzisławia Śl. pow. rybnicki Rybnik 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1970-07-10
601 KUCZERA MAKSYMILIAN 1906-09-03 Osiny k/Wodzisławia Śl. Żory pow. rybnicki 1940-04-14 KL Dachau 1978-03-15
602 KUDASIEWICZ WŁODZIMIERZ 1904-07-09 Dąbrowa Górnicza technik 1940-05-05 KL Dachau, KL Sachsenhausen nr 7430
603 KUDZIEŁKA ALBIN 1912-01-18 Lutynia Polska Cierlicko Górne ksiądz, proboszcz w Cierlicku 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-04-29
604 KUDZIEŁKA ALOJZY 1907-02-25 Lutynia Górna Lutynia Górna nauczyciel, 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1982-01-10 nr 7075, 4008,
605 KUISTON JAN, 1899-08-12 Rydułtowy 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7339
606 KUKLA STANISŁAW syn Michała i Zofii z d. Jurec 1881-05-08 Suszec k/Pszczyny ksiądz 1939-09-11 KL Dachau, KL Sachsenhausen 1942-05-18 nr 22433
607 KUKUŁKA PIOTR, w Olkuszu. nauczyciel, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen,
608 KULA JAN 1907-12-31 Lutynia Górna (508) Żuków Górny nauczyciel, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1942-04-11 KL Mauthausen-Gusen, nr 22124,
609 KULA JÓZEF 1891-08-14 Hażlach ksiądz rzymskokatolicki, Cieszyn KL Dachau 1941-11-23 KL Dachau
610 KULA TOMASZ, Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
611 KULESZA nie ustalone w Dąbrowie Górniczej
612 KULIK LEON, w Dąbrowie Górniczej 1940-04-14 KL Dachau, 1940-10-15
613 KULIK TEODOR 1899-09-29 Rybnik 1940-05-26 KL Dachau 1942-11-16
614 KULISZ KAROL syn Adama i Anny z d. Hławiczk 1873-06-12 w Dzięgielowie, ksiądz 1939-09-23 KL Buchenwald 1940-05-08
615 KULOZIK JÓZEF 1891-02-14 Królewska Huta (Chorzów) 1940-05-26 KL Dachau, KL Sachsenhausen nr 12837
616 KUŁACH STANISŁAW, Dąbrowa Górnicza nauczyciel
617 KUMOREK KAROL 1900-11-04 Karwina Karwina, od 1920 r. mieszkał w Rybniku inżynier górniczy, 1940-04-14 Rybnik KL Dachau
618 KUNA TEOFIL 1905-02-16 Gliwice Rybnik organista w kościele, 1940-06-25 Rybnik KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-10-29 KL Mauthausen-Gusen
619 KUNDA PAWEŁ 1883-07-15 Dąbrowa Górnicza inżynier górniczy 1940-05-05 KL Dachau nr 7259
620 KUNICKI WŁADYSŁAW, 1940-04-09 kierownik szkoły w Sosnowcu KL Dachau
621 KUPILAS FRANCISZEK, syn Jana i Julianny z d. Kania 1882-01-29 Klink k/Popielowa pow. rybnicki ksiądz 1939-09-03 KL Buchenwald 1940-10-29
622 KUPKA FRANCISZEK 1909-07-27 Sucha Dolna Bystrzyca n.Olzą nauczyciel, 1940-04-24 Bystrzyca KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7129,
623 KURC RUDOLF, 1912-01-25 Kraków Witkowice gmina Kęty KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7044 nr 3968
624 KUREK STEFAN, Sosnowiec urzędnik magistratu 1940-04-15 KL Dachau
625 KURZĘTOWSKI SZCZĘSŁAW 1882-02-15 nie ustalone KL Dachau
626 KUŚ ROMAN, 1897-05-19 Sosnowiec KL Dachau
627 KUŹNIK HERMAN 1889-04-07 Chropaczów 1940-05-05 KL Dachau
628 KWIATKOWSKI ANTONI 1891-12-28 Końska – Zaolzie Końska 1940-04-20 KL Mauthausen-Gusen 1940-11-09 KL Mauthausen-Gusen
629 KWISTOŃ JAN 1899-08-12 Rydułtowy 1940-05-05 KL Dachau
630 KWOLEK JÓZEF 1910-03-16 Stare Miasto Stonawa-Bąków górnik, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 3023,
631 LABDA JÓZEF 1914-03-19 Jankowice 1940-04-14
632 LABUS ROMAN 1896-02-06 Karwina KL Dachau
633 LANGE STANISŁAW 1895-05-06 Wisła (839) 1940-04-28 KL Mauthausen-Gusen KL Mauthausen-Gusen
634 LANGER LUDWIK 1905-10-22 Królewska Huta (Chorzów)
635 LANOSZKA JÓZEF 1900-03-19 1940-04-28
636 LANOSZKA TADEUSZ 1912-12-24 1940-04-28
637 LAS ROMAN 1897-08-01 Rybnik pracownik umysłowy 1940-05-05 Rybnik KL Mauthausen-Gusen 1941-03-01 KL Mauthausen-Gusen
638 LASOK JAN, 1910-05-12 Czyżowice gmina Gorzyce pow. wodzisławski urzędnik 1940-04-15 KL Auschwitz
639 LASOTA ANTONI 1905-01-22 Sosnowiec KL Mauthausen-Gusen nr 1289, 3394,
640 LASOTA JAN Wędrynia-Zaolzie pastor, 1940-04-24 KL Skrochovice 1940-09-05
641 LASOTA STANISŁAW 1918-03-07 Bystrzyca n.Olzą (107) Trzyniec 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
642 LATKIEWICZ WŁADYSŁAW syn Michała i Julii z d. Skowr 1899-09-04 Ruzdwiany pow. Trembowla woj. tarnowskie Gilowice pow. żywiecki nauczyciel, 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6674, nr 4048/ nr 43491,
643 LATOCHA ALFONS syn Józefa i Anny z d. Gross. 1906-10-07 Ustroń ksiądz, 1940-04-23 KL Auschwitz, KL Dachau 1942-06-05 KL Dachau nr 30262,
644 LAUDOWICZ ROMAN, 1890-02-17 Sulmierzyce w Wielkopolsce Ruda Śląska – Wirek drogerzysta KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7761
645 LAUKO LEON 1904-12-19 Karwina Dąbrowa 1940-05-15 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1977-01-21 nr 3000,
646 LAURĘ OTTO 1884-01-31 Katowice KL Dachau
647 LAURENTOWSKI ALEKSANDER 1903-10-18 Mysłowice KL Dachau
648 LEBEK PAWEŁ 1901-02-14 Katowice 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7801
649 LEBIEDZIK FELIKS 1919-04-20 Cieszyn KL Dachau
650 LEDWIG JÓZEF 1902-10-28 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
651 LEGIERSKI JAN 1917-01-13 Bystrzyca n.Olzą Bystrzyca nauczyciel 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1982-05-06 nr 6617
652 LEMAŃSKI FELIKS 1899-04-14 Blachownia KL Dachau
653 LESCHIK EMIL 1894-08-12 Rybnik KL Dachau
654 LEŚNIK FLORIAN 1896-05-02 Kleszczów k/Żor pow. rybnicki Żory 1940-05-06 KL Dachau nr 12554,
655 LEŚNIK ROMUALD 1913-02-01 Rybnik KL Dachau
656 LEŚNIOK STEFAN 1895-10-22 Tarnów
657 LESZCZYŃSKI JÓZEF 1896-11-17 Zabrze Karwina urzędnik kopalni, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-12-10 KL Mauthausen-Gusen,
658 LESZCZYŃSKI WŁADYSŁAW 1894-06-22 Sosnowiec KL Dachau
659 LEWANDOWSKI STANISŁAW 1883-06-19 Katowice
660 LEWICKI WACŁAW, 1885-08-23 w Dąbrowie Górniczej 1940-05-02 KL Dachau, 1940-08-15
661 LIBARSKI JAN, Hajduki 1940-04-13 KL Mauthausen-Gusen
662 LIEDTKE CZESŁAW 1894-09-12 lekarz KL Dachau 1941-09-07
663 LIGACZ RYSZARD 1903-04-03 Królewska Huta (Chorzów) 1940-04-13 KL Mauthausen-Gusen
664 LINCER HENRYK 1887-06-25 Karwina Karwina KL Dachau 1941-01-17 nr 3382,
665 LINDERT ANTONI 1897-08-10 Wilkowice pow. bialski nauczyciel, 1940-04-28 KL Mauthausen-Gusen
666 LIPINA WIKTOR 1904-11-27 Knurów 1940-05-05 KL Dachau 1940-07-06 nr 7640
667 LIPKA ALOJZY 1890-04-28 Stonawa Łąki kupiec, 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-10-04 KL Mauthausen-Gusen, nr 7081,
668 LIPSKI MIROSŁAW 1899-03-19 Sosnowiec KL Dachau
669 LISZKA WINCENTY, Jejkowice k/Rybnika KL Dachau
670 LIZAK JÓZEF, Węgierska Górka 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
671 LOBODA JÓZEF 1902-03-29 Tarnów KL Dachau
672 LOREK MIECZYSŁAW, 1921-09-04 Sławków, pow. będziński, pracownik umysłowy, 1940-06-17 więzienie w Rawiczu
673 LORENZ FRANCISZEK 1901-10-06 Bielsko KL Dachau
674 LUBARZEWSKI EDWARD syn Jana i Franciszki z d. Bas 1886-12-21 Pław k/Mielca nauczyciel, 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-12-13 1966-04-16
675 LUBASZA FRANCISZEK 1879-08-16 Biezdziedza pow. jasielski 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen KL Mauthausen-Gusen, nr 6427 nr 4090
676 LUBERA JÓZEF, Gilowice 1940-04-24
677 LUBODZIECKI ZYGMUNT 1888-07-05 KL Dachau
678 LUBOS ALFONS 1903-07-30 Chorzów
679 LUDYGA PIOTR 1890-09-05 Łagiewniki 1940-05-05 KL Dachau
680 LUDYGA BERNARD, 1910-08-17 Brzozowice Szarlej – Ruda Śląska KL Dachau, KL Auschwitz
681 LUSIŃSKI BRONISŁAW 1892-10-06 Królewska Huta (Chrzanów) KL Dachau
682 ŁABĘDZKI STANISŁAW 1901-03-21 Sosnowiec Sosnowiec urzędnik 1940-05-26 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 12597
683 ŁACIOK EMIL 1899-02-25 Sucha Górna sztygar – technik górniczy, 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-08-31 KL Mauthausen-Gusen nr 4038,
684 ŁAKOMIK STEFAN, 1898-08-24 w Dąbrowie Górniczej 1940-04-14 KL Dachau, 1941-01-31
685 ŁAKOMSKI HENRYK 1919-05-05 Wisła (1011) KL Dachau, KL Gross-Rosen, KL Mauthausen, KL Oranienburg
686 ŁANOSZKA JÓZEF 1900-03-19 Straconka – dzielnica Bielska-Białej Straconka nauczyciel, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-12-09
687 ŁANOSZKA MIECZYSŁAW Straconka – dzielnica Bielska-Białej 1940-04-24 więzień w Cieszynie
688 ŁANOSZKA TADEUSZ 1912-12-24 Bystra pow. bielski Straconka – dzielnica Bielska-Białej 1940-04-24 KL Dachau, Mauthausen-Gusen 1941-12-06 KL Mauthausen-Gusen
689 ŁANOSZKA WŁADYSŁAW, Straconka 1940-04-24 nie wiadomo
690 ŁAPIŃSKI JULIAN 1883-02-13 Olkusz KL Dachau
691 ŁASIC JAN 1918-04-13 Wisła 1940-05-05 KL Mauthausen-Gusen
692 ŁASIC WŁADYSŁAW 1921-03-11 Wisła 1940-05-05 KL Mauthausen-Gusen 1975-04-19
693 ŁUGIEWICZ PAWEŁ 1906-02-22 Świętochłowice 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7699.
694 ŁUKOSZ AUGUSTYN 1884-07-17 Stonawa Łąki kolejarz, 1940-04-23 KL Skrochovice, KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-10-28 KL Mautchausen-Gusen,
695 ŁUKOSZ FRYDERYK 1911-12-19 Karwina Karwina Kierownik techniczny kamienioł 1940-04-22 Karwina KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6880.
696 ŁUKOSZEK WILHELM, 1901-03-30 Lyski pow. rybnicki 1940-05-20 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-01-28
697 ŁUSZCZYŃSKI BOHDAN 1884-10-24 Kęty dyrektor liceum 1940-04-23 Gusen 1940-02-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
698 ŁYŻBICKI PAWEŁ 1907-03-31 Wędrynia Wędrynia – dzielnica Za Kopiecką Ławą (288) nauczyciel, 1940-04-20 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
699 MACH KAROL Erwin, 1913-10-31 Karwina Karwina nauczyciel, 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
700 MACHAJSKI WINCENTY 1896-04-15 Królewska Huta (Chrzanów) 1940-00-00 KL Dachau, KL Sachsenhausen-Oranienburg nr 12921
701 MACHERSKI FRANCISZEK 1883-10-04 Katowice-Dębie Jastrzębie ksiądz, 1940-05-26 1940-10-31 KL Mauthausen-Gusen, nr 12656,
702 MACHOŃ TYTUS, 1903-01-04 1940-05-02 KL Dachau, 1957-01-17
703 MACIEJCZYK ANIELA, Kęty pow. oświęcimski nauczycielka Polenlager nr 63 w Czechowicach 1942-09-19
704 MACIERZYŃSKI PAWEŁ, syn Pawła i Marii z d. Klingen 1893-08-28 Kijewo Królewskie ksiądz KL Buchenwald, KL Gross-Rosen, KL Auschwitz 1945-03-25 KL Bergen-Belsen
705 MACURA ERWIN 1910-01-06 Podoborze Kocobędz 1940-04-24 KL Mauthausen-Gusen
706 MACURA FRANCISZEK 1914-11-29 Wisła Wisła naczelnik gminy, 1940-05-26 KL Dachau 1941-01-01 KL Dachau, nr 25524,
707 MACURA JAN syn Jerzego i Zuzanny z d. Kid 1890-12-22 Ochaby Małe dyrektor w Komunalnej Kasie Os Bielsko KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1966-08-29
708 MĄCZYŃSKI MIECZYSŁAW 1882-10-21 Wadowice Żywiec inżynier leśnik, 1940-04-25 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-11-04 KL Mauthausen-Gusen,
709 MAGDZIORZ RYSZARD 1885-03-31 Ruda Śląska (Wirek) KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 2924.
710 MAIK MIECZYSŁAW, 1908-03-19 Dąbrowa Górnicza 1940-04-14 KL Dachau, 1940-08-15
711 MAIK MIKOŁAJ, 1907-08-17 Dąbrowa Górnicza 1940-04-14 KL Dachau, 1940-08-14
712 MAJ MARIAN, 1922-04-15 Dąbrowa Górnicza 1940-04-08 KL Dachau, 1944-03-13
713 MAJCHAREK FRANCISZEK 1903-00-00 Wierzniowice rolnik małoobszarowy, 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
714 MAJKUT STEFAN 1903-07-31 Kęty Andrychów nauczyciel, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05 KL Mauthausen-Gusen 1963-01-09
715 MAJOR STEFAN 1903-07-31 1940-04-24
716 MAJOR WINCENTY 1908-03-25 Królewska Huta (Chorzów) 1940-04-13 KL Dachau nr 3287.
717 MAKRUSZYC WACŁAW 1910-12-08 Dąbrowa Górnicza 1940-04-12 KL Dachau
718 MALCHARCZYK FRANCISZEK 1897-10-20 Rybnik pracownik umysłowy, 1940-05-21 KL Auschwitz, KL Dachau, KL Majdanek 1945-03-15
719 MALCHERCZYK JÓZEF 1921-03-17 Rybnik 1940-05-21 KL Auschwitz, KL Dachau, KL Majdanek 1945-03-15
720 MALCHEREK RYSZARD, syn Antoniego i Marty z d. Bry 1911-12-06 Pawłowo ksiądz 1941-10-14 KL Dachau 1942-08-08 nr 28994
721 MALEIKA ALOJZY 1904-07-09 Królewska Huta (Chorzów) 1940-04-14 KL Dachau, KL Sachsenhausen
722 MALEJKA BRONISŁAW Nowy Bogumin Nowy Bogumin 1940-04-22 KL Dachau
723 MALINOWSKI HENRYK 1898-07-22 Wyszogród Bielsko kierownik szkoły KL Mauthausen-Gusen 1940-10-27 KL Mauthausen-Gusen,
724 MALINOWSKI STANISŁAW 1898-03-22 Bielsko kierownik szkoły, 1940-04-23 KL Mauthausen-Gusen 1940-10-27 KL Mauthausen-Gusen,
725 MALMAN nie ustalone Będzin KL Dachau
726 MALOTA ZBIGNIEW, 1910-07-29 Kałusz Sosnowiec 1940-05-03 KL Dachau, KL Auschwitz 1942-06-14 KL Auschwitz
727 MAŁKIEWICZ WŁADYSŁAW 1977-05-31 Wojkowice Komorne 1940-05-24 KL Dachau 1941-02-05
728 MAMEŁKO MARCIN, 1887-10-23 Dąbrowa Górnicza 1940-05-02 KL Dachau, 1961-03-06
729 MAMICA JÓZEF syn Pawła i Marii z d. Wowrzec 1878-08-13 Pruchna Mnich k. Chybia ksiądz ewangelicki, 1940-04-00 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-08-03 KL Mauthausen-Gusen,
730 MAMOŃ STEFAN 1917-08-31 Gruszów k/Ostrawy Hawierzów – Bystrzyca nauczyciel 1940-04-24 Bystrzyca KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-12-09 1995-06-05
731 MANDRELA JÓZEF 1912-06-11 Lutynia Dolna nauczyciel, urzędnik, 1940-04-20 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
732 MANIAK JÓZEF 1909-03-12 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
733 MAŃKA PAWEŁ, Jejkowice k/Rybnika KL Dachau
734 MAŃKA JAN 1883-05-13 Rydułtowy nauczyciel, 1940-05-05 KL Dachau
735 MAŃKA STANISŁAW 1908-11-15 Będzin technik drogowo budowlany 1940-04-15 KL Dachau
736 MAREK WŁADYSŁAW, Hecznarowice nauczyciel wiosna 1940 KL Dachau
737 MAREKWICA JERZY 1905-04-14 Istebna ksiądz 1939-12-19 KL Skrochovice, KL Dachau nr 22425.
738 MARKITOŃ KAROL 1912-09-17 Żory urzędnik 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-12-06
739 MARKOWSKI ROMUALD 1913-11-07 Sosnowiec KL Dachau
740 MAROSZ JAN 1907-12-12 Wędrynia ksiądz 1940-01-13 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1944-06-26
741 MAROSZ KAROL 1890-02-13 Cisownica Frysztat nauczyciel, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1942-04-29 KL Mauthausen-Gusen, zagazowany, nr 585,
742 MAROSZCZYK ALOJZY 1911-09-12 Karwina Rychwałd (523) nauczyciel, 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6488,
743 MARSZAŁEK JAKUB 1899-07-22 Osiek pow. bielski Marklowice Dolne (5) rplnik, 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6468, nr 4143, 47714.
744 MARSZAŁEK JÓZEF 1913-01-12 Będzin KL Dachau
745 MARTINOWSKI KONRAD 1902-12-18 Królewska Huta (Chorzów) nauczyciel
746 MARZEC ANDRZEJ, 1887-11-27 Dąbrowa Górnicza 1940-05-02 KL Dachau,
747 MARZEC WIKTORIA, 1897-09-27 Dąbrowa Górnicza 1897-09-27 KL Dachau,KL Ravensbrück
748 MARZEC MARIAN 1902-12-05 Kazimierz Górniczy sztygar 1940-05-26 KL Dachau nr 12492
749 MASKULIŃSKI JÓZEF 1896-03-06 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
750 MAŚLACZYŃSKI JAN 1900-06-03 Będzin 1940-05-03 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-09-21 KL Mauthausen-Gusen,
751 MASŁOWSKI WŁADYSŁAW 1883-06-13 Racoborów pow. krotoszyński Kochłowice drogerzysta 1940-04-07 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 2922
752 MASTAJ JÓZEF, 1872-03-07 Kasina Wielka KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 15149
753 MASTRZYKOWSKI TEOFIL 1906-11-22 Sosnowiec KL Dachau
754 MATCZAK WŁADYSŁAW 1882-06-05 Królewska Huta (Chorzów) nauczyciel 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 3269.
755 MATEJA TEODOR Rydułtowy KL Dachau
756 MATEJKO JÓZEF 1891-03-04 Łęki gmina Kęty pow. oświęcimski Łęki-Zasole kierownik szkoły, 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-10-14 KL Mauthausen-Gusen nr 6657 nr 4150
757 MATIAK STEFAN nauczyciel, 1940-04-24 KL Auschwitz 1941-03-25 Auschwitz,
758 MATLAKIEWICZ LUDWIK 1900-08-10 Żywiec Żywiec/Cieszyn rzeźnik 1940-04-11 KL Dachau 1970-02-06
759 MATURA ANTONI WILHELM 1912-03-31 Świętochłowice ksiądz KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-04-29
760 MATUSIAK WŁADYSŁAW 1916-06-11 Trzanowice nauczyciel 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05
761 MATUSZCZYK ALFRED, 1913-05-13 Królewska Huta (Chorzów) Będzin nauczyciel KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6506
762 MATUSZEK FRANCISZEK 1903-10-10 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
763 MATYSEK FRANCISZEK 1896-05-03 Tarnów KL Dachau
764 MATYSZKIEWICZ LUDWIK 1891-11-17 Sosnowiec 1940-05-21 KL Dachau
765 MAZANEK STANISŁAW 1889-04-23 Wisła kierownik szkoły, 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
766 MAZEPA TADEUSZ 1880-09-04 Szopienice właściciel fabryki KL Dachau
767 MAZUR PAWEŁ, 1901-12-25 Chorzowice Śląskie nauczyciel 1940-05-03 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-08-10
768 MAZUR WŁADYSŁAW 1879-09-08 Sosnowiec Nauczyciel 1940-04-15 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-11-01
769 MAZUR WŁADYSŁAW 1900-11-19 Bolesław urzędnik 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
770 MENCEL MICHAŁ 1884-09-26 Błażejew pow. śremski woj. poznańskie Żytnia w pow. rybnickim kierownik szkoły, 1940-04-15 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-11-15 1967-05-15 nr 3030,
771 MENCNER AUGUSTYN 1900-08-12 Orłowa Dziećmorowice redaktor, 1940-04-20 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen, KL Auschwitz, KL Gross-Rosen 1947-11-18
772 MENDEL STANISŁAW 1881-11-02 Siemianowice 1940-04-09 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-05-07
773 MENDEL WŁADYSŁAW 1879-09-08 Sosnowiec KL Dachau
774 MENSIK FERDYNAND 1913-08-14 Łazy – Zaolzie Łazy nauczyciel 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-09-01 KL Mauthausen-Gusen nr 7138 nr 4196
775 MENSIK FRANCISZEK 1914-11-27 Orłowa – Zaolzie Bystrzyca nauczyciel 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1970-07-19 nr 6621
776 MERTA KAROL 1918-11-03 Dąbrowa Praga student, 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1953-02-07 nr 3554.
777 MEŻYŃSKI WINCENTY 1882-03-26 Porąbka k/Będzina nadsztygar 1940-05-03 KL Dachau, KL Sachsenhausen
778 MICHALEC FRANCISZEK 1909-07-06 Piotrowice Sucha Górna ksiądz, 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1966-02-20 nr 69692,
779 MICHALSKI JAN Piotrowice Piotrowice 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
780 MICHALSKI FELIKS 1900-04-30 Kochłowice 1940-05-05 KL Dachau
781 MICHALSKI HENRYK 1920-05-10 Sosnowiec KL Dachau
782 MICHAŁEK ALOJZY 1912-02-10 Trzyniec Czeski Cieszyn urzędnik, 1940-04-10 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 610,
783 MICHAŁEK JAN 1913-12-27 Rydułtowy 1940-05-26
784 MICHEJDA JAN syn Pawła i Ewy z d. Wałach, 1890-11-14 Olbrachcice (16) Olbrachcice burmistrz Olbrachcic, 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-11-07 nr 7007,
785 MICHEJDA OSKAR 1885-02-06 Bystrzyca pastor ewangelicki, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1966-02-19
786 MICHEJDA PAWEŁ syn Pawła i Ewy z d. Wałach, 1887-12-04 Olbrachcice Cieszyn sędzia, 1940-05-05 KL Dachau, KL Oranienburg 1940-10-16 Oranienburg,
787 MICHLA JAN 1898-11-19 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
788 MICHULEC FRANCISZEK, 1883-07-22 Gilowice pow. żywiecki 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-02-09
789 MICOR MIECZYSŁAW 1940-04-24 Brzeszcze pow. oświęcimski
790 MICOR TADEUSZ, Brzeszcze pow. oswięcimski 1940-04-24
791 MIDOR KAROL 1904-09-09 Pietrzykowice pow. żywiecki Rydułtowy nauczyciel, 1940-05-05 KL Mauthausen-Gusen 1940-12-24 KL Mauthausen-Gusen,
792 MIELCARSKI STEFAN 1890-08-20 Katowice KL Dachau
793 MIERZEJEWSKI ANTONI 1912-01-01 Królewska Huta/Chorzów technik chemik 1940-04-14 KL Dachau nr 3255
794 MIERZWA JÓZEF 1912-02-10 Karwina Karwina-Granice (1413) nauczyciel, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen, KL Gusen 1945-05-05 nr 3576, nr 1245, nr 8627, nr 48480,
795 MIERZWA MIECZYSŁAW 1904-07-18 Dąbrowa Górnicza 1940-05-21 KL Dachau
796 MIKE BENEDYKT, Sosnowiec urzednik 1940-04-15 KL Dachau
797 MIKOŁAJEC JÓZEF 1894-10-02 Osiny k/Wodzisławia Śl. prowadził własną firmę budowla 1940-04-00 KL Dachau
798 MIKUŁA JAN, 1885-03-19 Lyski pow. rybnicki 1940-08-15 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-10-18 nr 15097
799 MIKUŁA WŁADYSŁAW 1904-06-12 Stary Sącz nauczyciel, 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6766,
800 MILERSKI JAN 1894-10-09 Rybnik inspektor szkolny, 1940-05-26 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
801 MINAS PAWEŁ 1919-06-09 Leszczyny pow. rybnicki ratownik górniczy 1940-05-05 KL Dachau nr 7352
802 MIODEK CZESŁAW 1895-04-13 Sosnowiec KL Dachau
803 MIRANOWICZ JÓZEF 1893-04-17 Katowice Sosnowiec nauczyciel, KL Dachau
804 MISIORSKI ANTONI 1902-07-13 Będzin drogerzysta 1940-05-03 KL Dachau
805 MISKA KLEMENS 1898-09-10 Będzin KL Dachau
806 MIŚKIEWICZ WACŁAW 1906-09-02 Sosnowiec nauczyciel 1940-04-12 KL Dachau
807 MIŚKIEWICZ WŁADYSŁAW 1902-05-23 Ruda Śląska (Wirek) KL Dachau
808 MITURA JÓZEF 1902-01-31 Bielsko urzędnik KL Dachau
809 MOCNY FELIKS, 1915-05-13 Szczypiorno
810 MOCZYŃSKI SYLWESTER 1899-12-20 Chorzów
811 MOKROSZ HENRYK 1891-07-11 Karwina Sucha Górna – Zaolzie nauczyciel, kierownik szkoły 1940-04-22 KL Dachau
812 MOLA ALOJZY 1895-11-01 Dziedzice pow. bielski KL Dachau
813 MOLIŃSKI KAROL 1901-11-11 Królewska Huta (Chrzanów) KL Dachau
814 MOLUS KAZIMIERZ 1915-05-17 Wojkowice Komorne Wojkowice Komorne nauczyciel 1940-04-12 KL Dachau, KL Auschwitz, KL Mittelbau-Dora, KL Buchenwald 1945-04-20 nr 3341 nr 76792
815 MONSIORSKI LESZEK syn Ryszarda i Marii z d. Pias 1908-03-04 Będzin nauczyciel 1940-04-16 KL Dachau
816 MORAWIN JÓZEF 1913-10-31 Rybnik KL Dachau
817 MORAWSKI TOMASZ 1899-12-08 Małe Zalesie Poręba pracownik Państwowej Policji, 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1942-12-09 KL Mauthausen-Gusen,
818 MORGULEC ROMAN 1878-12-03 Dąbrowa Górnicza 1940-04-12 KL Dachau
819 MOROŃ JÓZEF, Brzeszcze 1940-04-24
820 MOSKWA STANISŁAW, Sosnowiec 1940-04-15 KL Dachau, KL Auschwitz
821 MOTYCZYŃSKI WŁADYSŁAW 1901-06-07 Sławków 1940-05-24
822 MOTYLEWICZ ANTONI 1887-08-26 Nisko woj. podkarpackie lekarz 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6532
823 MOWALD GUSTAW 1914-03-20 Sucha Dolna – Zaolzie Niemce student 1940-05-03 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
824 MROZEK WŁADYSŁAW 1905-02-06 Bogumin Nowy Bogumin urzędnik kolejowy, 1940-04-22 KL Mauthausen-Gusen 1940-11-12 KL Mauthausen-Gusen,
825 MUCHIN WIKTOR 1913-09-09 Dąbrowa Górnicza technik 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
826 MUCHIN WŁODZIMIERZ 1910-07-20 Dąbrowa Górnicza inżynier 1940-04-12 KL Dachau
827 MUNNICH ADAM 1883-02-13 Katowice KL Dachau
828 MURAS KAROL 1916-09-15 Krolewska Huta (Chorzów) KL Dachau
829 MURZYNOWSKA JADWIGA 1892-09-12 Będzin profesor 1940-05-23 KL Ravensbruck 1940-04-02
830 MUSIALIK TADEUSZ, w Dąbrowie Górniczej. 1940-05-02 KL Dachau,
831 MUSIOL JAN, Dąbrowa Górnicza księgowy KL Dachau
832 MUSIOLIK PAWEŁ 1898-06-30 Rybnik KL Dachau
833 MUSIOŁ ANTONI, 1904-01-15 Panewniki Brzeźno Szlacheckie pow. chojnicki urzędnik 1940-11-22 KL Dachau, KL Neuengamme 1942-01-13 KL Dachau, nr 21610
834 MUSIOŁ AUGUSTYN 1902-08-23 Bottrop – Westfalia Jastrzębie nauczyciel, 1940-05-26 KL Dachau
835 MUSIOŁ JAN 1885-05-14 Rybnik 1940-05-26 1941-01-10 KL Mauthausen,
836 MUSIOŁ TEODOR 1880-04-15 Ruda Śląska (Nowy Bytom) KL Dachau
837 MUSIOŁ WILHELM 1897-01-13 Czarny Las k/Rudy Śląskiej KL Dachau
838 MYNARZ RAJNER syn Wincentego i Karoliny z d. 1888-12-01 Karwina Karwina urzędnik, 1940-05-21 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-09-14 nr 12629,
839 MYRCZEK AUGUST 1904-08-11 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
840 MYSZOR AUGUSTYN 1891-08-13 Lubliniec 1940-04-11 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
841 NAPIERAŁA PAWEŁ 1884-01-01 Mysłowice Mysłowice KL Dachau
842 NARDEILI RYSZARD 1892-08-15 Stare Miasto 1940-04-12 KL Dachau
843 NAUTKA EMANUEL 1904-12-22 Łagiewniki Świętochłowice 1940-05-24 KL Dachau, KL Sachsenhausen
844 NAWARA FRANCISZEK, 1985-10-28 Będzin wicestarosta Będzina KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-07-27
845 NAWRAT FRANCISZEK, syn Pawła i Agnieszki z d. Kro 1903-11-09 Bługów-Kleszczyna ksiądz 1940-08-26 KL Dachau, KL Sachsenhausen-Oranienburg 1942-05-18 nr 22361
846 NĘDZA MAKSYMILIAN, 1896-08-06 Katowice 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1943-08-13 nr 7918. nr 5502.
847 NĘDZA FRANCISZEK 1899-02-06 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
848 NIEDBAŁA FRANCISZEK, 1899-02-06 Lila pow. krotoszyński Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau, KL Auschwitz, KL Sachsenhausen 1941-05-12 KL Sachsenhausen
849 NIEDBAŁA MAKSYMILIAN 1896-08-06 nie ustalone 1940-05-05 KL Dachau
850 NIEDOBA ADAM 1906-07-10 Nawsie (15) Nawsie Kierownik szkoły, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
851 NIEDZIELA JÓZEF syn Antoniego i Franciszki z d 1888-03-12 Chruścina ksiądz KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1942-05-18 nr 22120
852 NIEDZIELA ROBERT, 1913-06-05 Dąbrówka Mała – dzielnica Katowic KL Dachau
853 NIEDZIELA JAN 1900-12-14 Sucha Średnia Sucha Dolna urzędnik 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6889
854 NIEDZIELSKI WŁADZIMIERZ 1916-09-24 Sosnowiec KL Dachau
855 NIEMIEC JAN 1919-08-04 Karwina II Rybnik inż. górniczy, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05 KL Mauthausen,
856 NIEMIEC JÓZEF 1895-12-30 Chorzów
857 NIEPIELSKI ADAM 1882-12-19 Sławków Dąbrowie Górniczej lekarz 1940-05-26 KL Dachau, KL Sachsenhausen-Oranenburg
858 NIEROBISZ ALOJZY 1894-06-04 Królewska Huta (Chorzów) policjant KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen, KL Auschwitz 1941-01-13
859 NIEROSTEK JAN 1906-09-21 Żywocice Żywocice kierownik sklepu, 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1983-10-14 nr 6746,
860 NIEWIDOK ANTONI 1901-06-11 Królewska Huta (Chorzów) urzędnik 1940-04-13 KL Dachau nr 2393
861 NIEWIDOK PAWEŁ 1898-01-10 Tarnów KL Dachau
862 NIEWOLIK ANTONI 1940-04-13 Królewska Huta (Chorzów) 1940-04-13 KL Dachau
863 NIEZGODZIŃSKI FELIKS, w Dąbrowie Górniczej. 1940-05-02 KL Dachau,
864 NIEZNALSKI JÓZEFA, córka Fabiana i Marianny z d. 1891-02-22 Dziewki Będzin 1940-10-17 KL Auschwitz 1943-03-10
865 NIKIEL ANTONI, 1892-12-26 Kęty profesor 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6544.
866 NIKODEM PAWEŁ syn Pawła i Anny z d. Byrtek, 1878-03-10 Gródek nad Olzą – Zaolzie ksiądz-pastor ewangelicki, 1940-04-00 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1954-01-19 nr 22049,
867 NIKOŁOWSKI MIECZYSŁAW 1903-05-15 Myszków 1940-05-03 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-08-06
868 NOGAJ STANISŁAW 1897-11-08 Sosnowiec KL Dachau
869 NOSAL TADEUSZ 1921-05-01 Wola Botorowska Brzeszcze 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7091.
870 NOSEK ZDZISŁAW Aleksander 1911-10-18 Cieszyn 1940-04-10 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-09-07
871 NOWAK ADALBERT 1901-04-22 Sosnowiec KL Dachau
872 NOWAK FRANCISZEK 1901-10-28 Szopienice KL Dachau
873 NOWAK JAN 1903-05-16 Karwina Karwina-Sowiniec (1532) 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05 1955-12-11
874 NOWAK JÓZEF 1900-11-01 Chorzów KL Dachau
875 NOWAK JÓZEF 1908-06-28 Żuków Górny Cieszyn ksiądz – wikary we Frysztacie, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-04-29 nr 22089, nr 3545,
876 NOWAK JÓZEF 1886-12-04 Kokoszyce 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 3035
877 NOWAK STANISŁAW 1888-11-12 Niwka policjant 1940-04-02 KL Dachau
878 NOWAK JAN, 1890-11-23 Bykowina scenarzysta KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 13038.
879 NOWAK JÓZEF, 1908-06-28 Ustroń urzędnik 1940-04-11 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
880 NOWAK STANISŁAW, 1918-04-05 Pińczówka KL Dachau, KL Auschwitz 1942-04-19 KL Auschwitz
881 NOWAKOWSKI ADALBERT 1886-04-11 Katowice KL Dachau
882 NOWAKOWSKI MORGAN (?) 1907-01-16 Sosnowiec
883 NOWAKOWSKI TOMASZ 1909-12-08 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
884 NOWARA FRANCISZEK 1895-10-28 Będzin KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-07-27
885 NOWICKI EUGENIUSZ 1924-08-17 Sosnowiec KL Dachau
886 NOWICKI LEON 1883-03-23 Wirek (Ruda Śląska) KL Dachau
887 NYC RYSZARD 1912-04-01 Będzin KL Dachau
888 OBARA BRONISŁAW 1884-05-17 Wilkowice pow. bielski kierownik szkoły, 1940-00-00 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-09-08 KL Mauthausen-Gusen,
889 OBRACAJ WŁADYSŁAW 1917-10-27 Dzięgielów Czeski Cieszyn lekarz, 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1994-04-14
890 OCHOJSKI WINCENTY 1903-03-12 Rybnik KL Dachau
891 OCIEPKA ZYGMUND, 1920-03-30 Piaski KL Gross-Rosen 1943-01-06
892 OCIEPKO JAN 1906-02-08 Zabkowice Dąbrowa Górnicza szewc, 1940-05-03 KL Dachau
893 OCIOSZYŃSKI MIECZYSŁAW 1895-05-24 Będzin profesor 1940-05-03 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
894 OCZKOWSKI ZYGMUNT 1914-04-23 Chrzanów KL Dachau
895 OCZKOWSKI ALFRED 1903-01-17 Niwka 1943-02-18
896 OGONEK HENRYK, 1915-04-23 w Dąbrowie Górniczej. KL Dachau,
897 OLBRZYMEK MICHAŁ, Nowa Wieś pow. oświęcimski nauczyciel
898 OLEARCZYK STANISŁAW, Kierownik Szkoły w Kobiernicac
899 OLECH HENRYK, 1902-11-30 Ruda Śląska KL Dachau 1942-06-07
900 OLEKSIK WŁADYSŁAW 1909-04-21 Kraków Bolesław 1940-04-12 KL Mauthausen-Gusen
901 OLENDZKI JÓZEF 1881-10-26 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
902 OLEŚ EMANUEL 1896-07-09 Boguszowice 1940-04-14 KL Dachau
903 OLEŚ WILHELM, 1905-03-23 Zabrze Rybnik KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7657
904 OLESIAK JÓZEF 1913-03-01 Bukowno pow. olkuski 1940-04-12 KL Mauthausen-Gusen
905 OLESZ HENRYK 1902-11-30 Wirek/Ruda Śl. 1940-05-26 KL Dachau 1942-06-07
906 OLESZ WILHELM 1905-03-23 Rybnik 1940-05-05 KL Dachau
907 OLSZEWSKI ANTONI 1890-01-11 Dąbrowa Górnicza kupiec 1940-05-03 KL Dachau
908 OLSZEWSKI FRANCISZEK 1898-03-24 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
909 OLSZÓWKA JAN 1894-05-15 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
910 ONAK JAN 1908-12-19 Będzin nauczyciel 1940-04-12 KL Dachau
911 ONDRASZEK JAN 1899-12-07 Wędrynia Wędrynia hutnik 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05 KL Mauthausen-Gusen, 1971-04-07 nr 48445,
912 OPARA CZESŁAW, 1922-08-27 Czeladz-Piaski KL Dachau, KL Flosenburg
913 OPIELOWSKI STANISŁAW 1895-01-15 Krzyszkowice k/Bochni nauczyciel/inspektor szkolny, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1962-06-25
914 OPIOŁ FRANCISZEK, 1904-04-02 Rydułtowy KL Dachau
915 ORSZULAK RUDOLF syn Andrzeja i Franciszki z d. 1902-11-13 Hałcnów nauczyciel, 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1999-05-13 nr 7085,
916 ORSZULIK JÓZEF 1908-08-24 Ochaby Małe nauczyciel, 1940-04-28 KL Mauthausen-Gusen 1940-12-02 KL Mauthausen-Gusen,
917 ORUS FRANCISZEK 1903-03-27 Będzin KL Dachau
918 ORZECHOWSKI ALOJZY 1890-06-17 Sucha Góra – dzielnica Bytomia kolejarz 1940-04-14 KL Dachau, KL Neuengamme
919 ORZECHOWSKI WINCENTY 1909-07-01 KL Dachau,KL Mauthausen-Gusen
920 OSADZIŃSKI ALFONS 1882-07-17 Babice gmina Oświęcim Czaniec nauczyciel 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-11-06 KL Mauthausen-Gusen,
921 OSIEWACZ JAN syn Jana i Klary z d. Mazur. 1891-06-10 Ligota Prudnicka ksiądz 1940-05-03 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7669
922 OSKOLSKI JÓZEF 1891-05-31 Sosnowiec dziennikarz 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
923 OSNOWSKI FRANCISZEK 1891-01-27 Olkusz 1940-05-21 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-04-19
924 OSTACHOWICZ TYTUS 1897-09-18 Królewska Huta (Chorzów) 1940-04-14 1940-10-30
925 OSTASZEWSKI STEFAN, 1905-10-18
926 OSTROWSKI TADEUSZ 1904-11-07 Sosnowiec dziennikarz KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
927 OSTRUSZKA LEON 1922-02-04 Karwina Karwina-Solca urzędnik. 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05 KL Mauthausen-Gusen, 1947-09-17
928 OSTRUSZKA PAWEŁ 1896-04-02 Wędrynia Nawsi (190) kierownik szkoły, 1940-04-25 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1982-09-14 nr 12504.
929 OSUCHOWSKI BRONISŁAW 1908-10-05 Łazy Karwina urzędnik administracyjny, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1981-06-13 nr 3158,
930 OTREMBA ALFRED 1914-03-24 Szopienice KL Dachau
931 OTRZĄSEK MIECZYSŁAW 1911-01-05 Sosnowiec 1940-04-12
932 OWCZARCZYK MAKSYMILIAN 1904-09-06 Tarnów KL Dachau
933 OWCZAREK ANTONI, 1908-05-21 Dąbrowa Górnicza 1940-05-02 KL Dachau, 1942-09-30
934 OŻOG MICHAŁ, 1904-09-24 Dobieszowice gmina Bobrowniki KL Dachau, KL Auschwitz
935 PACYNA IGNACY 1890-07-09 Sosnowiec farmaceuta 1940-05-26 KL Dachau, KL Sachsenhausen 1941-09-19 nr 12474
936 PAJĄK ANTONI, syn Józefa i Marii z d. Wilk. 1915-02-26 w Rychwałdzie gm. Bąków, student 1940-04-23 więzień w Strumieniu
937 PAKS ANTONI 1894-06-25 Szopienice KL Dachau
938 PALA WIKTOR 1900-10-28 Człuchów 1940-04-14 prawdopodobnie KL Dachau
939 PALARCZYK KAROL syn Józefa i Zuzanny z d. Pszc 1879-12-31 Goleszów posłem do Sejmu Śląskiego, KL Skrochovice, KL Dachau, KL Sachsenhausen 1940-11-12
940 PALUCH STANISŁAW 1882-12-19 Nowy Targ Orłowa kierownik szkoły, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-12-15 zagazowany w autobusie do krematorium w Hartheim,
941 PAPROTNY ANTONI 1898-06-15 Goleniów rolnik 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-09-19
942 PARCHAŃSKI WILHELM, 1916-01-27 Żory student KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
943 PARLIŃSKI ADAM, Królewskia Huta (Chorzów) lekarz,
944 PARMA ALBERT 1896-12-06 Golkowice 1940-04-14 KL Dachau
945 PASSEK STANISŁAW 1898-03-29 Blachownia pow. częstochowski KL Dachau
946 PASTUSZEK EMANUEL 1917-09-18 Lutynia Dolna nauczyciel, 1940-04-20 więzień w Karwinie, Cieszynie
947 PASTUSZEK KAROL 1903-01-05 Orłowa Karwina dyrektor szkoły, 1940-04-12
948 PASZ WŁADYSŁAW 1912-08-04 Orłowa Karwina-Kopalnia 654 dyrektor szkoły 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-10-12 1995-03-02
949 PASZEK FRANCISZEK 1915-04-23 Bujaków pow. Mikołowski 1940-04-14 KL Dachau nr 3478.
950 PAULEWICZ TADEUSZ 1900-10-20 Chorzów KL Dachau
951 PAWELCZYŃSKI WENZEL 1905-07-17 Sosnowiec KL Dachau
952 PAWELSKI JÓZEF 1899-01-01 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
953 PAWĘZA JAN, Sosnowiec 1940-04-15 KL Dachau
954 PAWLAS WŁADYSŁAW 1908-03-03 Sucha Górna Sucha Górna Pastor i katecheta w Ustroniu 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-08-28 KL Mauthausen-Gusen, nr 6566,
955 PAWLIK EDWARD 1915-07-26 Łąki n. Olzą Łąki nauczyciel, 1940-04-23 Łąki KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen KL Mauthausen-Gusen 1985-02-08 nr 6832,
956 PAZDANOWSKI GRZEGORZ 1902-01-03 Olkusz KL Dachau
957 PAŹDZIORA AUGUSTYN 1886-08-22 Sucha Górna Końska wikary i katecheta 1940-04-26 1940-09-13 KL Mauthausen-Gusen, nr 6698,
958 PAŹDZIORA RAFAŁ 1917-12-28 Brzeszcze student 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6840
959 PECZENIUK JULIAN 1896-06-17 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
960 PĘDZIŃSKI CZESŁAW 1908-06-17 Królewska Huta (Chorzów III) 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-04-14 1945-04-30
961 PELESZ WŁADYSŁAW 1900-03-01 1940-04-28 Nowy Sącz KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-07-04 nr 6453 nr 4331
962 PENKAŁA MAKSYMILIAN 1896-05-01 Paruszowiec k/Rybnika Rybnik urzędnik Magistratu w Rybniku, 1940-05-05
963 PERLSTADT SZYMON 1900-01-20 Rybnik KL Dachau
964 PERON FERDYNAND 1916-04-12 Dąbrowa Górnicza ekspedient 1940-05-03 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7550
965 PERON AUGUSTYN, 1897-08-12 Stary Bierun Pszczyna 1940-04-14 KL Dachau 1940-07-08 nr 3528
966 PERZ MARIAN 1913-01-20 Wiek (Ruda Śląska) KL Dachau
967 PESZAT STANISŁAW, Kęty
968 PETEREK FERDYNAND 1897-04-08 Ustroń Bielsko KL Mauthausen-Gusen 1941-01-12
969 PIASKOWSKI ALFONS, 1910-03-18 w Dąbrowie Górniczej. 1940-04-14 KL Dachau, 1969-10-17
970 PIASKOWSKI GABRIEL, 1895-03-07 Dąbrowa Górnicza KL Dachau, 1941-03-01
971 PICHURA EWALD 1896-10-01 Królewska Huta (Chorzów) 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1943-10-25 nr 3263 nr 1239/8718
972 PIECHA FLORIAN 1897-01-03 Wielopole k/Rybnika 1940-04-14 KL Dachau, zamek Hartheim 1943-05-26 nr 3017
973 PIECHA LEOPOLD 1871-10-18 Królewska Huta (Chorzów)
974 PIECHA STANISŁAW 1869-09-21 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
975 PIECHACZEK FRANCISZEK 1900-06-26 Marklowice Dolne sekretarz gminny, 1940-04-22 KL Dachau
976 PIECHACZEK FRANCISZEK 1909-09-22 Piotrowice urzędnik, 1940-04-22 nr 6485,
977 PIECHACZEK PAWEŁ 1888-01-15 Katowice KL Dachau
978 PIECHOTA ALFRED 1914-02-21 Lubliniec KL Dachau
979 PIECHOTA STEFAN 1909-02-01 Sosnowiec KL Dachau
980 PIECHUCKI WŁADYSLAW, 1893-07-13 Gorlice Dziedzice KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 22047
981 PIECHULA JAN, 1888-05-08 Lyski pow. rybnicki 1940-04-11 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-09-17
982 PIEGZA KAROL 1899-10-09 Łazy Jabłonków nauczyciel, kurator w Orłowej, 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6722,
983 PIELA JÓZEF pow. oświecimski kierownik szkoły, 1940-04-23 Dachau 1945-11-19
984 PIELESZ KAROL, Nowa Wieś KL Mauthausen-Gusen
985 PIELORZ ANTONI 1883-02-28 Popielów 1940-04-14 KL Dachau
986 PIELORZ JÓZEF, 1889-11-16 1940-08-29 KL Sachsenhausen
987 PIETER JAN 1907-07-04 Mosty (456) k/Jabłonkowa Mosty hutnik, 1940-04-24 Mosty KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1967-11-01 nr 6879,
988 PIETRUSZKA ALFONS 1906-08-04 Nowy Bytom /Ruda Śląska KL Dachau
989 PINDUR JÓZEF 1904-01-09 Karwina Brzeziny Śląskie nauczyciel, 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1982-01-21 nr 6977,
990 PIPREK EMANUEL 1918-09-22 Łazy Orłowa nauczyciel, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-02-20 KL Mauthausen-Gusen, nr 3171,
991 PISKORCZYK ANTONI, 1899-06-01 Kęty pow. oświecimski KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6850
992 PISOWICZ STANISŁAW kierownik szkoły 1940-04-23 KL Mauthausen-Gusen 1940-12-18 KL Mauthausen-Gusen
993 PITLOK EMANUEL 1910-03-02 Wirek/Ruda Śląska 1940-05-26 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
994 PIŻYCKI JAN, urzędnik magistratu 1940-04-15 Sosnowiec KL Dachau
995 PLUTA ROBERT 1895-05-25 Czerwionka pow. rybnicki Czuchów kolejarz, 1940-05-26 KL Mauthausen-Gusen 1942-03-18
996 PLUTA EMANUEL, 1915-10-13 Kokoszyce KL Buchenwald, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05
997 PŁONKA ADALBERT 1899-04-16 woj. poznańskie Rybnik pracownik PKP, 1940-05-21 KL Auschwitz 1942-02-22 KL Auschwitz,
998 PŁOWUCHA LUDWIK syn Józefa i Anny z d. Włocha, 1905-01-15 Sól gmina Rajcza, pow. żywiecki Żywiec wójt gminy w Soli, 1996-08-07
999 POCIEJ WIKTOR, Sosnowiec urzędnik magistratu 1940-04-15
1000 POCZĄTEK ALOJZY 1909-02-10 Bogumin Nowy Bogumin kupiec, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1964-09-10 nr 7638.
1001 POCZĄTEK KAROL 1901-03-20 Bielsko KL Dachau
1002 PODLASZEWSKI ADALBERT 1897-05-05 Katowice KL Dachau
1003 PODLIŃSKI WŁADYSŁAW 1905-06-13 Będzin 1940-04-13 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-08-16
1004 PODSIADŁY HENRYK 1897-12-16 Chrzanów KL Dachau
1005 PODSTAWSKI 1888-02-05 Świętochłowice 1940-05-05
1006 POJDA ADOLF 1881-06-12 Ligocka Kuźnia – dzielnica Rybnika ksiądz, 1940-04-10 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1942-05-25
1007 POJDA JAN syn Jana i Elżbiety z d. Ruda. 1890-01-27 Pyskowice k/Gliwic ksiądz 1940-04-08 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1942-09-20 nr 22018
1008 POLAK WŁADYSŁAW 1999-04-17 w Dąbrowie Górnicze 1940-05-02 KL Dachau, 1941-10-02
1009 POLAK KAROL 1902-03-12 Sucha Średnia Czeski Cieszyn filolog, 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 2000-10-19 nr 6457, 4382,
1010 POLAK WIKTOR 1883-12-04 Świętochłowice 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-06-21 nr 7754.
1011 POLASZEK RUDOLF, 1889-06-27 Karwina – Zaolzie Policjant 1940-04-20 KL Dachau 1940-12-20
1012 POLEC WŁADYSŁAW 1906-06-19 Sosnowiec KL Dachau
1013 POLLOCZEK ANTONI 1890-06-04 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1014 POLOCZEK PAWEŁ 1888-06-28 Nowy Bytom (Ruda Śląska) urzędnik KL Dachau, KL Oranienburg
1015 POLOK TEOFIL, Mikołów KL Dachau
1016 POŁUDNIKIEWICZ WIKTOR syn Tomasza i Marii, 1904-05-22 Dąbrowa Górnicza urzędnik 1940-05-21 KL Dachau
1017 PONIECKI JAN 1919-12-22 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1018 POPIELA MACIEJ 1896-02-01 Karwina Karwina II (1564) 1940-04-12 1945-04-29
1019 POPIELARCZYK ANTONI, syn Stanisława i Rozalii z d. 1916-08-16 KL Dachau, KL Auschwitz 1942-11-03
1020 POPIOŁEK ALOJZY 1888-10-14 Zawada Zawada właściciel gospody, 1940-04-22 KL Dachau
1021 PORZĘCKI-TALKO MACIEJ, w Dąbrowie Górniczej. 1940-05-02 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen, 1941-03-15
1022 POSTUŁKA LEOPOLD 1912-06-06 Kończyce Małych, gmina Zebrzydowice Mnich kierownik szkoły, 1940-04-21 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7097,
1023 PREIZNER OTON 1917-07-25 Ustroń (15) Ustroń pracownik umysłowy, 1940-04-23 KL Mauthausen-Gusen
1024 PRIBULA JAN 1912-07-02 Łąki (244) Albrechcice kierownik szkoły, 1940-04-28 KL Dachau nr 6498,
1025 PROBANOWSKI JÓZEF 1903-03-11 Królewska Huta (Chorzów)
1026 PROCEK STEFAN 1881-12-24 Rybnik 1940-05-02 1940-11-08 KL Mauthausen-Gusen,
1027 PROCEK STEFAN, 1894-07-28 Chropaczów – dzielnica Świętochłowic 1940-05-03 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-07-28
1028 PROCNER ANTONI syn Józefa i Julii z d. Ciurla 1911-05-16 Straconka pow. bialski Kęty nauczyciel, 1940-04-28 KL Mauthausen-Gusen 1941-07-24 KL Mauthausen-Gusen,
1029 PROMNY EMIL 1901-06-02 Zawada Zawada robotnik, 1940-04-12 KL Skrochovice, KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1030 PROSZKIEWICZ EDMUND 1920-06-07 Wirek (Ruda Śląska) KL Dachau
1031 PRUBS FRANCISZEK 1902-12-02 Jejkowice k/Rybnika 1940-05-26 KL Dachau nr 12763
1032 PRYMUS JÓZEF 1893-03-17 Błędowice Dolne Nawsie nauczyciel, 1940-04-20 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-10-23
1033 PRZĄDKA JÓZEF 1904-03-24 Grabów pow. garwoliński Zebrzydowice strażnik graniczny 1940-04-20 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1944-09-05 KL Mauthausen-Gusen, nr 6991 nr 50193
1034 PRZECZEK GUSTAW 1897-01-30 Orłowa Czeski Cieszyn nauczyciel, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1973-03-13 nr 3168,
1035 PRZECZEK GUSTAW 1913-01-30 Orłowa Trzyniec nauczyciel, poeta i pisarz. 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05 1973-02-21 nr 758, 43776,
1036 PRZECZEK TEODOR 1909-09-10 Łazy Czeski Cieszyn nauczyciel, 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1977-01-21 nr 7145,
1037 PRZETAK STANISŁAW 1916-09-03 Żywiec 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-09-21 nr 6925
1038 PRZEŹDZING BRUNO 1913-11-16 Wielopole k/Rybnika pisarz 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 3464
1039 PRZYBYŁA TEOFIL 1910-06-08 Katowice KL Dachau
1040 PRZYBYTEK PAWEŁ 1910-01-18 Hajduki Wielkie Bystrzyca urzędnik, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-12-12 KL Mauthausen-Gusen,
1041 PRZYSTOLLIK JAN 1901-06-17 Szopienice KL Dachau
1042 PSTROKOŃSKI STANISŁAW 1919-05-17 Sosnowiec KL Dachau
1043 PSZCZÓŁKA PAWEŁ 1894-08-06 Niebory Zabłocie – Zaolzie nauczyciel, dyrektor szkoły, 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1978-04-07 nr 4742, nr 6976,
1044 PTAK ANTONI, Czerwionka KL Dachau
1045 PUCHER PAWEŁ 1883-05-15 ksiądz 1940-05-03 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1946-10-09 nr 14492
1046 PUCZOK JÓZEF 1910-05-19 Jabłonków Mosty robotnik, 1940-04-24 KL Dachau
1047 PUDA ANTONI, 1884-05-15 w Dąbrowie Górniczej KL Dachau,
1048 PUJAK JAN, 1896-01-30 w Dąbrowie Górniczej. KL Dachau, KL Auschwitz, 1941-01-02
1049 PUSTELNIK JULIUSZ syn Józefa i Marii z d. Maska. 1911-03-06 Wisła Mała k/Pszczyny ksiądz 1940-04-13 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1995-05-01
1050 PUSTÓWKA PAWEŁ 1889-11-29 Cieszyn Ołdrzychowice nauczyciel, 1940-04-11 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1979-01-26
1051 PUSZ WIKTOR 1909-07-27 Strumień KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6954,
1052 PYDA FRANCISZEK 1902-10-10 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1053 PYSZ ANDRZEJ Straconka (dzielnica Bielska-Białej) nauczyciel 1940-04-24 KL Dachau 1940-10-21 KL Dachau,
1054 PYSZ WŁADYSŁAW, 1912-08-04 Orłowa – Zaolzie nauczyciel KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6724
1055 PYSZNY RYSZARD 1897-11-15 Rybnik-Ligota KL Dachau 1942-07-18 KL Dachau,
1056 PYTLIK GUSTAW 1904-01-21 Łazy Łazy urzędnik, 1940-04-12 KL Dachau 1941-05-15
1057 PYTLIK JAN 1913-05-09 Łazy Karwina nauczyciel, dyrektor szkoły, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05 nr 44344,
1058 PYTLIK WŁADYSŁAW 1922-02-21 Brzeszcze pow. oświęcimski Brzeszcze uczeń gimnazjalny, 1940-04-24 KL Mauthausen-Gusen
1059 RAABE LEOPOLD, 1908-02-04 w Częstocinach. ksiądz
1060 RABIN JERZY 1891-03-28 Milików (14) Cieszyn nauczyciel, 1940-04-11 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-08-07 KL Mauthausen-Gusen,
1061 RACHLEWICZ JÓZEF 1893-03-15 Pilzno, pow. tarnowski Skoczów Naczelnik Urzędu Celnego, KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-02-11 KL Mauthausen-Gusen,
1062 RADECKI nie ustalone Sosnowiec urzędnik 1940-04-15 więzień w Sosnowcu
1063 RAJ JAN Ogrodzieniec kierownik szkoły
1064 RAJWA ANTONI, 1895-04-07 Skoczów urzędnik celny KL Skrochovice, KL Oranienburg 1940-06-06
1065 RAK JAN 1910-12-27 Sosnowiec KL Dachau
1066 RAKOWSKI PAWEŁ, Ustroń 1940-04-21 KL Dachau
1067 RASEK LEOPOLD 1906-11-07 Dąbrówce Małej (dzielnica Katowic) urzędnik 1940-04-08 KL Dachau
1068 RASZKA JAN 1891-02-22 Wędrynia Cieszyn nauczyciel, 1940-04-00 KL Mauthausen-Gusen
1069 RASZKA LUDWIK 1911-04-22 Pszczyna KL Dachau
1070 RASZKA PAWEŁ 1888-01-27 Wisła Skoczów lekarz, 1940-04-23 KL Mauthausen-Gusen 1940-09-19 KL Mauthausen-Gusen,
1071 RASZYK JÓZEF 1917-01-24 Darków Karwina urzędnik, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1988-04-21
1072 RATAJCZAK STANISŁAW 1894-11-12 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1073 RATUSIŃSKI ADOLF 1897-02-09 Olkusz KL Dachau
1074 RAŻNIEWSKI JÓZEF 1883-02-16 Czeladź 1940-04-16 KL Dachau
1075 RDUCH EDWARD 1885-03-30 Jastrzębie Górne Skoczów 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-05-29 KL Mauthausen-Gusen, nr 6556, nr 4449,
1076 RDUCH TEODOR 1892-03-31 Mszana k/Jastrzębia Zdroju pow. rybnicki Cieszyn 1940-04-30
1077 REGINKA GERARD, syn Celestyny 1911-12-16 Katowice-Dąb Czuchów k/Rybnika kierownik szkoły 1941-06-03 nie ustalone
1078 REIMSCHUSSEL JULIAN syn Adolfa i Marii z d. Rączka 1908-09-27 Sporysz pow. żywiecki nauczyciel KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1984-03-30 nr 7180
1079 REISKE ALWIN 1904-06-29 Katowice KL Dachau
1080 REISKE ALWIN 1876-04-10 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1081 REKUS FRANCISZEK 1898-10-08 Wirek/Ruda Śl. technik 1940-05-05 KL Dachau,KL Ravensbrück
1082 REROŃ FRANCISZEK, 1910-03-10 Dąbrowa Górnicza 1940-05-02 KL Dachau
1083 REROŃ PIOTR, syn Franciszka i Marii z d. Go 1902-06-29 Dąbrowa Górnicza 1940-05-01 KL Dachau, KL Sachsenhausen 1943-04-29
1084 REWKOWSKI STANISŁAW 1910-02-26 Brzeszcze pow. oświęcimski 1940-04-28 KL Dachau nr 7089.
1085 RING JÓZEF 1895-03-14 Krolewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1086 ROCHOWICZ JÓZEF 1919-12-05 Chrzanów KL Dachau
1087 ROIK JAN 1897-06-20 Pudłów – Zaolzie 1940-04-12 KL Dachau
1088 ROJEK WALENTY, Osiek pow. oświęcimski policjant nie ustalone
1089 ROKICKI PIOTR 1892-01-31 Sosnowiec KL Dachau
1090 ROMAN PAWEŁ, 1913-07-08 Trzanowice Górne – Zaolzie pastor ewangelicki 1940-07-20 KL Dachau, KL Auschwitz
1091 ROMANOWSKI WŁADYSŁAW 1881-12-06 Ostrawa-Przywozie Orłowa urzędnik, 1940-04-23 Orłowa KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1970-01-02 nr 6978,
1092 RORBACH EUGENIUSZ 1901-05-15 Siegendorf – Austria Milówka pow. żywiecki nauczyciel 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1093 ROST ALOJZY, 1906-02-05 Miechowice Świętochłowice 1940-05-03
1094 ROŻNIEWSKI KAROL 1905-01-28 Brzozowice Kamień wlasciciel sklepu KL Dachau, KL Oranienburg nr 13053
1095 RÓŻYCKI GUSTAW 1892-01-14 Katowice KL Dachau
1096 RUBISZ STANISŁAW 1894-05-07 Królewska Huta (Chorzów) urzędnik 1940-05-26 KL Dachau, KL Sachsenhausen nr12920
1097 RUSECKI JAN 1911-02-04 Katowice KL Dachau
1098 RUSEK JAN 1914-06-27 Zabłocie k/Bogumina Zabłocie – Zaolzie nauczyciel, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1099 RUSNOK ADOLF 1918-05-12 Nawsie Nawsie student, 1940-04-20 KL Mauthausen-Gusen
1100 RYBA ANTONI 1889-02-23 Stonawa – zaolzie sztygar 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05 1968-08-22 3667, 4478, 44362,
1101 RYCHLIK TADEUSZ 1906-08-03 Darków Bogumin nauczyciel, 1940-04-22 Sucha Górna KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7082, 4482,
1102 RYCHŁY EMIL, 1914-11-19 Zebrzydowice Chropaczów – obecnie dzielnicy Świętochłowic 1942-03-01 2000-12-31
1103 RYGIEL BRUNO 1918-01-22 Marklowice Dolne Karwina właściciel restauracji, 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05 nr 4244, 6823,
1104 RYGIELSKI STANISŁAW KAZIMIERZ, 1886-12-23 Kornatowo k/Chełmna 1940-04-30 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1904-09-09 nr 7788
1105 RYŚ BRONISŁAW 1907-06-28 Olkusz KL Dachau
1106 RZYMAN ADOLF 1888-09-08 Poręba k/Orłowej Poręba Górnik 1940-04-22 KL Mauthausen-Gusen 1940-09-28 KL Mauthausen-Gusen,
1107 RZYMAN JÓZEF 1894-03-17 Sucha Górna Łazy nauczyciel, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-12-13
1108 RZYMAN JÓZEF, 1890-12-14 Porebie k/Orłowej – Zaolzie 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-09-26 nr 6750
1109 SABASZ JÓZEF 1873-07-18 Wirek (Ruda Śląska) KL Dachau
1110 SADŁOWSKI ANTONI 1895-01-21 Sosnowiec KL Dachau
1111 SAGITARIUS EMIL 1908-03-29 Orłowa Orłowa 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7146,
1112 SAMBORSKI ZDZISŁAW 1892-03-14 Sosnowiec KL Dachau
1113 SAMULOWSKI JULIAN syn Andrzeja i Marty z d. Nowa 1890-05-25 Gietrzwałd na Warmii Żory organista i dyrygent chóru koś 1940-05-02 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-11-08 KL Mauthausen-Gusen,
1114 SANTURA ALOJZY 1901-01-01 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1115 SARNECKI MIROSŁAW 1896-12-15 Sosnowiec KL Dachau
1116 SARWA SZYMON 1892-11-19 Chlina Górna k/Olkusza Dąbie pow. będzinski 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-11-14 nr 3729
1117 SATYRA KAZIMIERZ 1914-03-01 Cieszyn KL Dachau
1118 SCHIER ROBERT 1896-06-13 Królewska Huta (Chorzów) lekarz 1940-04-18 KL Dachau 1972-03-03
1119 SCHOTA FRANCISZEK, 1898-02-10 Kidow Dąbrowa Górnicza KL Dachau, KL Sachsenhausen nr 7261
1120 SCHURHAJ GERARD, 1910-08-12 Bielszowice 1940-05-03 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1121 ŚCIGAŁA FRANCISZEK 1882-12-01 Woźniki Królewska Huta (Chorzów) 1940-05-01 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-09-02 nr 7704
1122 SEBERA EMIL 1910-12-11 Skrzeczoń k/Bogumina Skrzeczoń robotnik, 1940-04-11 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1976-04-03 nr 7005,
1123 SEMBOL EMIL 1911-05-10 Karwina, Karwina kupiec, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05 1978-11-18
1124 SEMBOL JAN 1904-03-01 Karwina-Granice Karwina górnik, 1940-04-12 KL Dachau nr 3567,
1125 SEMBOL JÓZEF 1900-11-13 Karwina-Doły Karwina dyrektor szkoły, 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1979-03-05 nr 3551,
1126 SEMBOL LEOPOLD 1912-11-10 1940-04-24 KL Dachau
1127 SENIK STEFAN 1908-01-27 Będzin KL Dachau
1128 SERAFIN STANISŁAW 1904-10-01 Królewska Huta (Chorzów) nauczyciel 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 3282 nr 818
1129 SEREDNICKI TEODOR, 1911-06-10 Kęty pow. oświęcimski nauczyciel KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-02-12
1130 SICH JÓZEF 1881-05-13 Ruda Śląska (Nowy Bytom) woźny w szkole KL Dachau
1131 SIDŁO JAN 1891-07-09 Katowice KL Dachau
1132 SIEG EUZEBIUSZ 1903-12-15 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1133 SIEMIENIK JÓZEF 1903-02-05 Czeski Cieszyn Czeski Cieszyn pracownik ubezpieczeń, 1940-04-20 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1978-02-13 nr 4520,
1134 SIERMANTOWSKI ANTONI 1891-11-28 Olkusz KL Dachau
1135 SIERNY ALOJZY 1900-12-05 Rybnik 1940-05-21 KL Oranienburg, KL Dachau 1942-07-13 KL Dachau,
1136 SIEROSTAWSKI EDMUND 1898-10-08 Straconka – dzielnica Bielska nauczyciel 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6637
1137 SIERPIŃSKI WACŁAW 1904-04-28
1138 SIGA WILHELM 1887-11-12 Mysłowice
1139 SIKORA WŁADYSŁAWA córka Walentego i Aleksandry z 1917-02-03 1940-05-21 KL Ravensbrück. 2010-08-24
1140 SIKORA FRANCISZEK 1905-09-13 Nawsie (295) Nawsie 1940-04-21 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1141 SIKORA JAN 1910-07-18 Cieszyn Ustroń nauczyciel, 1940-04-21 KL Mauthausen-Gusen 1940-09-18 nr 4524,
1142 SIKORA KAROL 1921-12-28 Brzeszcze 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6588
1143 SIKORA PAWEŁ 1889-06-14 Kojkowice Orłowa urzędnik, 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-05-04 nr 45266,
1144 SIKORA TADEUSZ 1920-04-13 Brzeszcze nauczyciel 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6587
1145 SILEWICZ ZDZISŁAW 1919-02-08 Rajsko Harmenże zarządca ziemski 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6903
1146 SIOSTRZECKI JÓZEF, 1940-05-02 KL Dachau 1940-11-23
1147 SIWEK WIKTOR, syn Marcina i Zofii z d. Jadwi 1884-11-05 Janów – dzielnica Katowic ksiądz KL Dachau 1941-12-29 nr 28882
1148 SKIBA STANISŁAW 1887-03-25 Mysłowice KL Dachau
1149 SKIBA ZOFIA, Dąbrowa Górnicza KL Ravensbruck
1150 SKOLIK HUBERT 1913-08-31 Królewska Huta (Chorzów)
1151 SKOWRONEK TOMASZ 1884-12-30 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1152 SKOWRONEK EMANUEL, 1885-12-12 Szarlej – Piekary Śląskie Chropaczów górnik KL Dachau, KL Sachsenhausen,-Oranienburg nr 13036
1153 SKRZECZEK JAN 1910-05-02 Katowice KL Dachau
1154 SKRZYPEK KAROL 1920-04-17 Cieszyn KL Dachau
1155 SKRZYPEK HENRYK, 1908-01-15 nie ustalone 1943-03-19
1156 SLAWICKI JAN 1897-11-21 Szopienice KL Dachau
1157 ŚLIWICKI MICHAŁ, 1899-10-06 Dąbrowa Górnicza 1940-04-14 KL Dachau
1158 ŚLIWKA WILHELM 1903-01-04 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1159 SŁANINA AUGUSTYN, 1895-09-16 Turza k/Wodzisławia KL Dachau, KL Sachsenhausen-Oranienburg 1940-04-29
1160 SŁANINA ERYK, 1921-02-03 Knurów nauczyciel KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7514
1161 SŁAWIK KONRAD 1906-01-29 Huta Pokój (Ruda Śl.) urzędnik 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7906
1162 SŁAWIK WINCENTY, 1895-07-09 Królewska Huta (Chorzów) policjant KL Dachau
1163 SŁOWIACZEK WILHELM 1914-10-01 Łomna Górna Milików robotnik, 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6828, 4541,
1164 SŁOWIG ERNEST 1899-04-15 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1165 SŁUPIK ROMAN 1914-08-06 Żory 1940-05-26 KL Dachau
1166 SMALSKI WŁADYSŁAW 1909-11-04 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1167 SMANDZIK ALFONS 1880-10-23 Chropaczów urzędnik 1940-05-05 KL Dachau nr 7772
1168 ŚMIEJA WINCENTY 1893-04-05 Rybnik – Ligota 1940-05-05 1940-11-27
1169 ŚMIGIELSKI PIOTR 1891-06-18 Sosnowiec KL Dachau
1170 SMOLAREK FRANCISZEK 1897-12-03 Bielany gmina Kęty pow. oświęcimski ksiądz – proboszcz, 1940-04-23 KL Dachau, Mauthausen-Gusen nr 6540,
1171 SMOLEŃ JÓZEF 1885-03-15 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1172 SMOLIŃSKI EDWARD syn Władysława i Antoniny z d. 1905-09-24 Brzeżany, woj. tarnopolskie Ujsoły nauczyciel, 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1943-01-18
1173 SNIEGOŃ ALFONS 1898-08-01 Wirek/ Ruda Śląska KL Dachau
1174 SOBIK ADOLF 1907-12-09 Rybnik KL Dachau
1175 SOBOL ROMUALD 1902-02-04 Będzin KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 12950/7807
1176 SOJKA FRANCISZEK Rowień k/Rybnika 1940-04-09 KL Dachau
1177 SOKOLNICKI STANISŁAW 1894-11-06 Królewska Huta (Chorzów) 1940-05-26 KL Dachau, KL Sachsenhausen-Oranienburg
1178 SOKÓŁ WIKTOR 1910-02-06 Sosnowiec KL Dachau
1179 SOŁTYSIAK FELIKS, syn Stanisława i Anny z d. Rab 1902-10-15 Słomień pow. Września ksiądz 1940-04-13 1945-04-29 1981-02-10
1180 SOŁTYSIK HENRYK 1898-09-20 Sosnowiec 1940-05-15 KL Dachau, KL Sachsenhausen-Oranienburg 1940-11-23 nr 13008.
1181 SORDYL STEFAN 1913-08-20 Lutynia Dolna Pardubice robotnik, 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1989-11-08 nr 4563,
1182 SOWISLOK FRANCISZEK 1879-09-17 Sowice pow. tarnogórski KL Dachau
1183 SÓWKA JÓZEF 1896-02-24 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1184 SPALTENSTEIN WINCENTY 1888-01-18 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1185 SPANDEL WILHELM, 1896-10-05 Rydułtowy Rydułtowy 1940-09-03 KL Dachau, KL Sachsenhausen-Oranienburg 1942-02-24
1186 SPILLER ALFONS 1894-10-31 Mysłowice lekarz KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1187 SPLEŚNIAŁY JAN 1904-01-13 Rybnik pracownik umyslowy, 1940-05-02 KL Dachau 1942-08-06
1188 SPOTOWSKI EDWARD 1891-10-10 Hrubieszów Wisła nauczyciel, 1940-05-26 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-10-07 nr 12719
1189 SPROTT KAROL 1899-10-21 Ruda Śląska (Wirek) KL Dachau
1190 SPROTT PAWEŁ 1887-06-18 Sosnowiec KL Dachau
1191 SROKA ROMAN 1920-11-02 Brzeszcze pow. oświęcimski 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6662
1192 STACHURA PAWEŁ 1878-06-29 Ruda Śląska (Wirek) KL Dachau
1193 STACHURSKI JAN 1922-02-02 Olkusz KL Dachau
1194 STALA RUDOLF 1918-11-13 Karwina urzędnik, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1195 STAMFEST JAROSŁAW 1872-03-19 Eichenau KL Dachau
1196 STAŃCZAK WŁADYSŁAW, Czaniec nauczyciel KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1197 STAŃCZYK JÓZEF 1914-10-30 Kęty nauczyciel 1940-04-23 KL Dachau
1198 STANDIENDA WALENTY 1895-02-05 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1199 STANEK JÓZEF 1895-05-04 Będzin KL Dachau
1200 STANIEK JÓZEF 1925-12-17 Cieszyn KL Dachau
1201 STANIEK PAWEŁ 1893-06-18 Rydułtowy 1940-04-14 KL Dachau
1202 STAŃKO ADAM 1896-02-21 Cieszyn rolnik, 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1203 STARKIEWICZ ANTONI 1879-08-04 Dąbrowa Górnicza inżynier 1940-05-26 KL Dachau 1945-04-29 nr 13020
1204 STARZYCKI JULIAN 1901-01-10 Chrzanów urzędnik KL Dachau 1944-05-29 nr 39415
1205 STASIERSKI JAN 1898-01-23 Cieszyn KL Dachau
1206 STASZEWSKI ANTONI 1904-09-17 Katowice KL Dachau
1207 STASZKO ADAM 1893-07-12 Bielsko nauczyciel, KL Mauthausen-Gusen 1940-08-14
1208 STAWIK WINCENTY 1895-07-09 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1209 STEBEL JÓZEF syn Franciszka i Magdaleny z d 1900-07-24 Cierlicko Dolne Cierlicko nauczyciel, 1940-04-26 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1974-09-30 nr 4590, 6503,
1210 STEFAŃSKI TOMASZ 1899-11-06 Królewskiej Huty (Chorzów) KL Dachau
1211 STEFEK PAWEŁ 1887-09-21 Wisła (669) KL Dachau
1212 STEFFEK ANTONI 1890-11-18 Wiedeń Trzyniec 1940-04-20 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1960-03-14
1213 STEFFEK EDWARD Syn Antoniego, 1916-07-07 Trzyniec Trzyniec nauczyciel, 1940-04-20 KL Dachau
1214 STELMACH ANTONI 1899-04-20 Sosnowiec urzędnik 1940-04-15 KL Dachau
1215 STELMACH STANISŁAW 1904-04-28 Dąbrowa Górnicza inżynier 1940-05-26 KL Dachau, KL Sachsenhausen-Oranienburg nr 13024
1216 STERNALSKI STANISŁAW 1914-07-16 Blachownia KL Dachau
1217 STIANNY BRONISŁAW 1896-11-24 Cieszyn KL Dachau
1218 STOKŁOSA ANTONI 1896-08-12 Teofilówka pow. brzeżański woj. lwowskie Rybnik 1940-04-14 KL Dachau 1984-01-30
1219 STOKŁOSA ERYK, 1915-05-24 Rybnik weterynarz 1940-04-13 KL Dachau
1220 STOLARSKI JÓZEF 1893-03-12 Tarnów urzędnik KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1221 STOLARSKI WŁADYSŁAW 1920-02-13 Będzin KL Dachau
1222 STROŃSKI WŁADYSŁAW 1918-05-15 Raszków pow. Ostrów Wlkp. Pszczyna 1940-05-06 KL Dachau nr 8195
1223 STRYJA RUDOLF 1911-04-07 nauczyciel, 1940-04-23 KL Dachau, KL Gusen 1999-06-23
1224 STRZAŁKOWSKI TADEUSZ 1902-07-18 Dąbrowa Górnicza 1940-05-26 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1225 STRZELCZYK EMANUEL 1884-03-25 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1226 STRZELECKI BOLESŁAW 1899-10-05 Łagiewniki pracownik straży granicznej 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1227 STUCHLIK AUGUST 1895-12-12 Królewska Huta (Chorzów) policjant 1940-05-26 KL Dachau
1228 STUDZINSKI FRANCISZEK 1877-05-27 Chropaczów 1940-05-05 KL Dachau 1942-03-02 Zamek Hartheim
1229 STURM JÓZEF 1910-08-01 Sosnowiec KL Dachau
1230 STYPA BRUNO 1876-10-06 Ruda Śląska KL Dachau
1231 SUCHANEK ALOJZY 1902-04-30 Cieszyn Czeski Cieszyn 1940-04-11 KL Mauthausen-Gusen 1941-06-16 KL Mauthausen-Gusen,
1232 SUCHANEK EDWARD 1895-08-28 Wisła Jawornik właściciel willi „Hanna” w Wiś 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05
1233 SUCHOŃ ALOJZY 1902-04-30 Cieszyn KL Dachau
1234 SUCHOŃ CZESŁAW 1896-12-31 Bulowice nauczyciel, kierownik szkoły, 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1235 SUCHOŃ WŁADYSŁAW 1885-03-19 Kęty ksiądz – proboszcz, 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1942-05-28 KL Dachau, zagazowany, ne 21994,
1236 SURMA JÓZEF, 1908-02-20 Witkowice pow. oświęcimski nauczyciel 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1237 ŚWIĄTEK FELIKS syn Karola i Feliksy z d. Lade 1892-04-09 Kraków na żywiecczyźnie nauczyciel, 1940-04-25 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-08-09 KL Mauthausen-Gusen,
1238 ŚWIĄTEK HENRYK 1895-09-27 Karwina pracownik koksowni, 1940-04-12 KL Mauthausen-Gusen 1941-01-15
1239 ŚWIERCZ ANTONI 1894-06-08 Królewska Huta/Chorzów 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7895
1240 ŚWIERCZ MARIAN 1915-10-16 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1241 ŚWIERCZEK JÓZEF 1882-12-21 Jabłonków Czeski Cieszyn kolejarz, 1940-04-11 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-10-24 KL Mauthausen-Gusen, nr 3609,
1242 ŚWIERTUN WALERY, Dąbrowa Górnicza 1940-04-14 KL Dachau
1243 SWIES JÓZEF 1903-02-15 1940-04-28 KL Dachau
1244 ŚWIŃCZUK JÓZEF 1895-04-01 Goleszów 1940-05-26 KL Dachau
1245 ŚWIŃCZYK JÓZEF FRANCISZEK, syn Jana i Róży z d. Ryba. 1898-02-28 Pastwiska pow. cieszyński 1940-04-20 KL Dachau, KL Auschwitz 1941-02-28
1246 ŚWITRUN WALENTY, Dąbrowa Górnicza KL Dachau
1247 SYLWESTER ANTONI 1906-08-26 Katowice nauczyciel KL Dachau
1248 SZAEFER LEON 1897-06-22 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1249 SZAEFER SZYMION 1902-12-06 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1250 SZAFARCZYK JÓZEF 1894-07-01 Szarlociniec Królewska Huta (Chorzów) 1940-05-01 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1251 SZAFRUGA EUGENIUSZ, Dąbrowa Górnicza KL Dachau
1252 SZALBÓT JERZY 1905-02-03 Wisła 1940-04-15 KL Dachau, KL Sachsenhausen
1253 SZAROWSKI EMIL 1904-12-21 Orłowa urzędnik, 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1991-06-09 nr 6569,
1254 SZAROWSKI FRANCISZEK Orłowa 1940-04-19 KL Mauthausen-Gusen 1941-07-29 KL Mauthausen-Gusen,
1255 SZCZEPAŃSKI JÓZEF 1914-08-01 Skrzeczoń Skrzeczoń kupiec, 1940-04-20 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05
1256 SZCZEREK RYSZARD 1883-09-05 Sosnowiec KL Dachau
1257 SZCZERZYŃSKI EMIL, 1906-08-09 Komorowice k/Bielska rzeźbiarz KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1258 SZCZEŚNIAK STANISŁAW, Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau, KL Auschwitz
1259 SZCZUKA FRANCISZEK 1917-10-04 Końskie dyrektor szkoły, 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1979-10-05 nr 4639,
1260 SZCZUREK JERZY 1892-04-23 Radlin nauczyciel, 1940-04-20 KL Mauthausen-Gusen 1941-12-16 KL Mauthausen-Gusen,
1261 SZCZYRBA JÓZEF 1908-03-03 Orłowa posiadał warsztat elektro-mech 1940-04-01 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 1242,
1262 SZCZYRBA KAROL 1896-05-02 Kokoszyce k/Wodzisławia Śl. Kokoszyce górnik, 1940-04-14 KL Dachau nr 3036,
1263 SZEFER LEON 1897-06-22 Królewska Huta/Chorzów technik 1940-04-14 KL Dachau nr 3268
1264 SZELIGOWSKI LUCJAN, Dąbrowa Górnicza 1940-05-02 1941-02-17
1265 SZENDZIELORZ PAWEŁ 1907-06-28 Królewska Huta/Chorzów KL Dachau
1266 SZENK JAN 1895-11-08 Lubomia k/Wodzisławia kolejarz KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1267 SZEWCZYK JÓZEF, Sosnowiec urzędnik magistratu 1940-04-15 KL Dachau
1268 SZEWIECZEK MAKSYMILIAN 1915-09-24 Siemianowice Śl. 1940-04-24
1269 SZIER ROBERT 1896-06-03 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1270 SZKONTER MARIAN 1907-06-10 Sosnowiec KL Dachau
1271 SZKUTA JAN 1907-01-26 Trzycież (114) Trzycież urzędnik hutniczy, 1940-04-23 KL Dachau 1940-01-28 KL Dachau,
1272 SZKUTA JAN 1909-07-10 Niebory Niebory (77) urzędnik w hucie, 1940-05-13 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-10-11 KL Mauthausen-Gusen,
1273 SZLEZYNGIER BRONISŁAW, 1879-09-03 Dąbrowa Górnicza 1940-04-14 1941-02-11
1274 SZNUROWACKI JAN syn Karola, 1883-08-29 Gnojnik Cieszyn ksiądz, proboszcz, 1940-04-22 KL Dachau 1941-05-01 nr 14467,
1275 SZOŁTYSEK JAN 1873-11-20 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1276 SZOPA STANISŁAW 1883-05-07 Królewska Huta (Chorzów) 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 3517
1277 SZOPA nie ustalone nie ustalone Pszczyna urzędnik KL Dachau
1278 SZOTA FRANCISZEK 1898-02-10 Dąbrowa Górnicza 1940-05-02 KL Dachau
1279 SZRAMEK EMIL 1887-09-29 Tworków k/Raciborza Katowice 1940-04-08 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1942-01-13 nr 21987
1280 SZTWIERTNIA JAN 1911-06-01 Ustroń Wisła (75, 296) nauczyciel, kompozytor, 1940-04-23 KL Mauthausen-Gusen 1940-08-29 KL Mauthausen-Gusen,
1281 SZTWIERTNIA JÓZEF 1914-02-07 Ustroń nauczyciel 1940-05-26 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 12703
1282 SZTWIERTNIA KAROL, Syn Pawła. w Goleszowie, ksiądz KL Auschwitz, KL Mauthausen,
1283 SZUBERT JÓZEF 1906-02-21 Ostrzeszów woj. poznańskie ksiądz, 1940-05-26 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1973-02-02
1284 SZULC FRANCISZEK, syn Piotra i Marii z d. Żurek. 1887-10-06 Radzionków pow. tarnogórski ksiądz 1940-05-03 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7704
1285 SZURMAN ADOLF 1909-06-07 Sucha Średnia Karwina nauczyciel, urzędnik, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1286 SZUŚCIK FRANCISZEK 1889-11-23 Karwina Frysztat buchalter w biurze kopalnianym 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen, KL Auschwitz 1949-07-22 nr 896,
1287 SZUŚCIK JAN 1913-04-21 Wędrynia Wędrynia urzędnik, 1940-04-21 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6619,
1288 SZUSTER EUGENIUSZ 1912-07-03 Kaczyce Dolne Ustroń kupiec, 1940-04-23 KL Dachau 1942-06-11 KL Dachau, nr 25529,
1289 SZWAJNOCH STEFAN, syn Franciszka i Barbary z d. 1886-08-31 Bielszowice ksiądz KL Auschwitz, KL Bergen-Belsen 1945-03-24
1290 SZWEDA KONRAD 1912-12-31 Rybnicka Kuźnia ksiądz, 1942-06-03 KL Auschwitz, KL Dachau 1945-04-29 1988-07-28 nr 30312, nr 7669,
1291 SZWEDA RUFIN 1903-11-01 Jejkowice k/Rybnika Jastrzębie nauczyciel, 1940-05-26 KL Mauthausen-Gusen 1941-07-05
1292 SZYDŁOWSKI nie ustalone Sosnowiec Dyrektor szkoły KL Dachau zginął – nieznana data
1293 SZYMA ROBERT, 1914-10-24 Katowice Ligota Nowy Bytom KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-04-29 nr 21965
1294 SZYMAŁA JÓZEF 1896-11-06 Ornontowice 1940-05-26 KL Dachau, KL Auschwitz, KL Neuengamme nr 20507
1295 SZYMANIK FRANCISZEK 1881-01-28 Stanisłowice Stanisławice wójt gminy, 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-08-23 KL Mauthausen-Gusen, nr 6491,
1296 SZYMAŃSKI ANTONI 1906-03-10 Cieszyn lekarz 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 3226
1297 SZYMAŃSKI WACŁAW, 1887-09-04 w Inowrocławiu, mieszkaniec Radlina pow. rybnicki. 1939-09-01 w Raciborzu, Zgorzelcu, Rawiczu, KL Buchenwald, 1939-10-16
1298 SZYMCZAK WALENTY 1895-01-24 Królewska Huta/Chorzów 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7749
1299 SZYMICZEK ALOJZY 1913-07-11 Bąków, gmina Strumień nauczyciel, 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7038,
1300 SZYMIK ALEKSANDER 1898-07-17 Sosnowiec KL Dachau
1301 SZYMURA EDWARD, 1899-09-10 KL Dachau
1302 SZYNDZIELORZ KAROL 1901-09-26 Leszczyny K/Rybnika 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1303 TABIN PAWEŁ 1890-12-24 Katowice KL Dachau
1304 TACINA JAN 1909-10-25 Ołdrzychowice Ołdrzychowice (282) nauczyciel, 1940-05-26 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1305 TALIK JÓZEF 1895-02-14 Bielsko KL Dachau
1306 TALKO MATEUSZ 1899-06-03 Dąbrowa Górnicza 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7563
1307 TALSZKA ANTONI 1894-04-07 Królewska Huta (Chorzów) inżynier KL Dachau
1308 TARABA JAN 1919-12-22 Błędowice Dolne Hawierzów drogista, 1940-04-21 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 8956,
1309 TEMBAK PAWEŁ 1893-08-19 Bielsko lub Biała KL Dachau
1310 TEPER GRZEGORZ 1882-03-21 Cieszyn KL Dachau
1311 TERLECKI BOLESŁAW Ustroń-Goje (37) Ustroń-Goje kierownik regulacji rzeki Wisł 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1312 THAUL FELIKS 1902-11-17 Radzionków 1940-04-14 KL Dachau nr 3331
1313 TIMMEL STANISŁAW 1894-03-30 Brzezinka pow. oswięcimski nauczyciel 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-09-10 KL Gusen nr 7177 nr 4689
1314 TKOCZ HENRYK, Lipiny – Świętochłowice nauczyciel 1940-05-03 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1315 TKOCZ STANISŁAW 1913-03-08 Katowice KL Dachau
1316 TLOŁKA WŁADYSŁAW 1911-03-15 Łazy Łazy urzędnik pocztowy, 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-11-26 KL Mauthausen-Gusen, nr 3503,
1317 TOBOŁA AUGUSTYN 1885-08-07 Karwina Karwina-Solca górnik. 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1958-08-12 nr 3140,
1318 TOMALA EMIL 1889-10-29 Ostrawa Śląska Rychwałd 1940-04-24 KL Mauthausen-Gusen 1941-06-13 KL Mauthausen-Gusen,
1319 TOMALA JÓZEF 1901-02-27 Kaczyce Frysztat urzędnik, 1940-05-00 KL Dachau, KL Auschwitz 1941-05-07 KL Auschwitz, nr 7148,
1320 TOMANEK HERMAN 1898-08-12 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1321 TOMANEK RUDOLF syn Franciszka i Zuzanny z d. 1897-02-01 Ropica – Zaolzie Cieszyn ksiądz katolicki, 1940-04-08 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-07-18 KL Dachau, nr 22087,
1322 TOMAS EMANUEL 1884-11-27 Rydułtowy 1940-05-26 KL Dachau 1945-04-29
1323 TOMASZEK JÓZEF 1887-02-07 Hermanice Ustroń-Zawodzie (59) 1940-04-28 KL Mauthausen-Gusen 1941-11-17 KL Mauthausen-Gusen,
1324 TOMASZOWSKI ALOJZY 1912-05-23 Królewska Huta (Chorzów) 1940-04-13 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-10-08 nr 3647
1325 TOMBIK PAWEŁ, 1904-10-02 Cieszyn-Mnisztwo stolarz KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1326 TOMECKI LUDWIK Żory 1940-04-04 KL Dachau
1327 TOPIARZ JÓZEF 1886-03-19 Karwina Czeski Cieszyn nauczyciel, 1940-04-11 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1953-01-29 nr 3134,
1328 TORENTZ TEODOR 1905-07-04 Katowice KL Dachau
1329 TREMBIŃSKI JAN 1906-07-12 Sosnowiec KL Dachau
1330 TROCHA MARIAN 1901-09-23 Dąbrowa 1940-05-26 KL Dachau 1945-04-29 nr 12487
1331 TROMBIK PAWEŁ 1904-10-02 Mistrzowice Czeski Cieszyn nauczyciel, 1940-04-11 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1980-03-05
1332 TROSKA TEODOR 1897-10-31 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1333 TRZĘSIMIECH TEOFIL 1886-05-15 Dąbrowa 1940-04-14 KL Dachau
1334 TSCHOP RYSZARD 1901-04-20 Królewska Huta (Chorzowa) KL Dachau
1335 TWARDOCH JÓZEF, 1891-03-13 Świętochłowice 1940-05-03 KL Dachau, KL Sachsenhausen 1941-08-01
1336 TWARDOWSKI JÓZEF 1900-02-01 Szopienice
1337 TYLKO-PORZECKI MACIEJ, Dąbrowa Górnicza
1338 TYMOSIEWICZ PIOTR 1909-12-04 Będzin KL Dachau nr 12481
1339 TYRNA TADEUSZ 1920-08-27 Brzeszcze 1940-04-28 KL Dachau nr 7155
1340 ULBRYCH IZYDOR 1904-03-28 Ornontowice 1940-05-26 KL Mauthausen-Gusen 1940-12-07 KL Mauthausen-Gusen,
1341 ULEWICZ KAZIMIERZ 1915-09-27 Klimontów urzędnik 1940-05-26 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 12891
1342 URBAN LEON 1897-06-23 Bielsko KL Dachau
1343 URBAN MARIAN 1909-06-06 Olkusz 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-03-25 nr 3360
1344 URBAŃCZYK STANISŁAW, 1902-05-06 Osiek k/Bielska nauczyciel KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-08-31 KL Mauthausen-Gusen, nr 6659
1345 URBAŃCZYK HENRYK 1884-07-12 Rychwałd Czeski Cieszyn, Orłowa sztygar, 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1976-06-22
1346 URBAŃSKI TEOFIL 1900-02-06 Chrzanów KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1347 WĄDOLNY JAN 1881-10-22 Wadowice ksiądz 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-11-25 1957-04-29 nr 7084.
1348 WALACH JÓZEF syn Adama i Anny z d. Kaleta. 1890-01-16 Bielsko 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 6682
1349 WALASZEK WŁADYSŁAW 1913-03-19 Cieszyn KL Dachau
1350 WALECKI CYRYL 1907-03-12 Świętochłowice 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7698
1351 WALEK JAN 1899-06-20 Cierlicko Dolne – Zaolzie nauczyciel 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1970-11-20 nr 7012
1352 WALKE JÓZEF 1896-02-07 Królewska Huta (Chorzów) 1940-04-23 KL Dachau
1353 WAŁACH JAN 1898-05-15 Bystrzyca n. Olzą Ruptawa pow. wodzisławski nauczyciel, 1940-04-21 KL Mauthausen-Gusen
1354 WAŁĘGA ADOLF 1891-03-07 Buczkowice Cieszyn, Sibica magazynier, 1940-04-17 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-09-25 KL Mauthausen-Gusen, nr 973, 3233,
1355 WANIEK TEODOR 1892-09-10 Karwina urzędnik 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-12-12 KL Mauthausen-Gusen, nr 977, 3564
1356 WANTUŁA ANDRZEJ syn Jana i Anny z d. Szczepańs 1905-11-26 ksiądz, biskup, 1940-05-11 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1357 WĄS BRUNO 1889-04-30 Katowice KL Dachau
1358 WAWRACZ GUSTAW 1917-08-10 Cieszyn księgowy 1940-04-14 KL Dachau nr 3604
1359 WAWRZENEK TADEUSZ 1896-09-30 Chrzanów KL Dachau
1360 WAWRZYCZEK ERWIN 1921-01-31 Stonawa Czeski Cieszyn kupiec, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 4750, 49549,
1361 WAWRZYK FRANCISZEK 1897-11-09 Bykowina – dzielnica Rudy Śląskiej KL Dachau, KL Sachsenhausen-Oranienburg nr 12836
1362 WAWRZYŃCZYK ALOJZY 1873-05-28 Rybnik KL Dachau
1363 WAWRZYNIAK IGNACY 1896-07-26 Nowy Bytom policjant KL Buchenwald, KL Dachau nr 12822
1364 WĘGLORZ JÓZEF 1897-12-14 Frysztat sztygar, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen, KL Oranienburg 1945-05-02 nr 3164, 985,
1365 WENGIER STANISŁAW 1892-06-26 Lubliniec KL Dachau
1366 WENGLORZ ADOLF 1896-05-29 Orłowa Bystrzyca n. Olzą sztygar – technik górniczy, 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1959-11-22 nr 6974,
1367 WERNER TEOFIL 1885-04-26 Katowice KL Dachau, KL Sachsenhausen nr 12681,
1368 WESOBEK HENRYK 1910-05-10 Rybnik KL Dachau
1369 WIDERA ALOJZY 1900-05-14 Nowy Bytom KL Dachau
1370 WIDOR KAROL, Rydułtowy pow. wodzisławski KL Dachau,
1371 WIDZYK JÓZEF 1897-09-24 Cieszyn KL Dachau
1372 WIECHA KAROL 1886-09-09 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1373 WIECHACZEK WIKTOR, 1879-10-16 Chebzie – dzielnica Rudy Sląskiej Chropaczów 1940-05-03 KL Dachau, KL Oranienburg 1941-06-03
1374 WIERNEK MARIAN syn Stefana i Józefy z d. Kozn 1914-11-04 Niegowiść k/Bochni urzędnik 1940-05-26 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 12524
1375 WIERNEK STEFAN 1916-02-26 1940-05-26 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 12523
1376 WIERZBCKI KAZIMIERZ 1903-01-27 Sosnowiec urzędnik 1940-04-15 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1377 WIERZBICKI WŁADYSŁAW 1908-06-10 Sosnowiec urzędnik 1940-04-00 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen KL Mauthausen-Gusen,
1378 WILCZEK JAN 1902-07-13 Mysłowice KL Dachau
1379 WILIM JAN, Czerwionka k/Rybnika KL Dachau
1380 WILK CZESŁAW, Sosnowiec 1940-04-15 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen KL Mauthausen-Gusen,
1381 WILK JÓZEF 1905-09-22 Sosnowiec KL Dachau
1382 WILK KLAUDIUSZ 1914-06-29 Chrzanów KL Dachau
1383 WILKOWSKI ROMAN 1892-02-29 Kazimierz Górniczy – dzielnica Sosnowca 1940-05-05 KL Dachau
1384 WINCIERZ TADEUSZ 1904-10-23 Będzin KL Dachau
1385 WINKIEL JERZY LUDWIK, syn Ludwika i Heleny z d. Gwis 1915-08-15 Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza student, harcerz 1940-04-15 KL Dachau, KL Auschwitz, KL Gross-Rosen
1386 WINKLER ERYK syn Emila i Józefy z d. Gąsior 1912-12-03 Rybnik Rybnik lekarz, 1940-05-02 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen, KL Auschwitz 1945-05-06
1387 WINTER EMIL 1896-02-23 Niwce Będzin 1940-05-05 KL Dachau nr 7273
1388 WIŚNIEWSKI JÓZEF 1923-03-15 Rybnik 1940-01-09 KL Dachau, KL Buchenwald nr 2980.
1389 WISZALA ANTONI 1891-12-17 Królewskiej Huty (Chorzowa) Lipiny – dzielnica Świętochłowic 1940-05-05 KL Dachau
1390 WITAŁA JAN, 1903-05-27 Kochłowice Kochłowice pracownik kopalni 1940-08-15 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1391 WITOWSKI ROMAN, 1892-02-29 Łomża Kazimierz Górniczy – dzielnica Sosnowca inżynier KL Dachau, KL Sachsenhausen nr 7586
1392 WIWER JAN, Rydułtowy
1393 WŁOCZEK HUBERT, 1913-10-18 Pszów 1940-05-11 KL Dachau
1394 WŁODARSKI WIĘCESŁAW 1913-12-15 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1395 WODECKI TEOFIL, 1880-02-16 Orzepowice KL Dachau
1396 WOJACZEK JAN 1895-05-23 Rydułtowy 1940-05-05 KL Mauthausen-Gusen KL Mauthausen-Gusen,
1397 WOJCIECH KONRAD, syn Walentego i Jadwigi z d. S 1910-02-21 ksiądz 1939-09-16 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1942-10-18 nr 21916
1398 WÓJCIK WŁADYSŁAW 1882-06-25 Raczkowa pow. sanocki Orłowa nauczyciel, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-11-16 KL Mauthausen-Gusen,
1399 WÓJCIŃSKI JAN, Sosnowiec lekarz KL Dachau
1400 WOJNAR ERWIN 1919-08-25 Łąki Łąki nauczyciel, 1940-04-23 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1943-09-20
1401 WOJNAR FRANCISZEK 1910-01-17 Żukowie Górnym nauczyciel 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-12-23
1402 WOJNAR KAROL 1904-08-29 Rybnik KL Dachau
1403 WOJNAR RUDOLF 1908-01-18 Karwina Karwina nauczyciel, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1980-09-27 nr 3559, 1011,
1404 WOJNAR WILHELM 1885-08-30 Jabłonkowo-Nawsie Cieszyn nauczyciel, 1940-04-11 Cieszyn KL Dachau 1940-08-24 KL Dachau, nr 14944,
1405 WOJTAL BOLESŁAW 1909-02-21 Rychwałd k/Bogumina (Zaolzie) Pszów technik górniczy, 1940-04-20 KL Dachau
1406 WOJTAL WITOLD 1918-01-31 Rychwałd Niedobczyce student, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1970-09-18
1407 WOJTAS MAKSYMILIAN, syn Jana i Anny z d. Kaleta. 1886-09-29 Bytom ks. dr. więzienie w Katowicach
1408 WOJTASIK ROMAN 1895-02-02 Sosnowiec KL Dachau
1409 WOJTASZEK PIOTR 1881-02-02 Ludwinów Ustroń-Poniowiec (12) aktor, 1940-04-23 KL Dachau 1942-04-23 KL Dachau, nr 15840.
1410 WOJTCZAK WINCENT 1888-07-18 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1411 WOJTEK JAN 1904-06-24 Łazy Orłowa nauczyciel, 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen, KL Auschwitz nr 10266,
1412 WOJTEK JAN 1896-01-13 Cieszyn 1940-04-22 KL Dachau,KL Mauthausen-Gusen, KL Auschwitz 1940-06-05 nr 10266
1413 WOLAREK WIKTOR 1890-06-12 Piotrowice Marklowice Dolne właściciel gospody, 1940-04-24 KL Mauthausen-Gusen 1940-09-02
1414 WOLCZYŃSKI PIOTR 1902-10-10 Cieszyn KL Dachau
1415 WOLNY KAROL 1899-10-31 Katowice KL Dachau
1416 WOŁŁEJKO WINCENTY 1883-01-23 Dąbrowa 1940-05-05 KL Dachau, KL Sachsenhausen nr 7564
1417 WONCHAŁŁA EMIL 1897-02-25 Tarnowskie Góry KL Dachau nr 7564
1418 WOŹNICA KAROL 1910-11-07 Zabłocie k/Bogumina prawnik, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1979-07-20 nr 6972,
1419 WOŹNICA GRZEGORZ 1905-04-22 Cieszyn KL Dachau
1420 WRANIK JÓZEF, Rybnik-Ligota KL Dacha
1421 WRANKA JAN 1915-05-16 Stonawa Stonawa nauczyciel, 1940-04-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05 1981-06-29 nr 3508, 46612,
1422 WRANKA LEON 1920-05-20 Stonawa Olbrachcice 1940-04-12 KL Auschwitz, KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1945-05-05 nr 6945, nr 4813. 47324, nr E-2825,
1423 WRATNY FRANCISZEK 1891-08-02 Dąbrowa Dąbrowa 1940-04-12 KL Mauthausen-Gusen 1940-09-13 KL Mauthausen-Gusen,
1424 WRÓBEL CZESŁAW 1916-05-15 Sosnowiec KL Dachau
1425 WRÓBEL EUGENIUSZ 1921-04-16 Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1426 WRONKA HENRYK 1914-11-28 Cieszyn KL Dachau
1427 WRZESIŃSKI FRANCISZEK 1887-01-16 Królewska Huta (Chorzów)
1428 WRZOŁ LUDWIK, 1881-12-27 1940-05-12 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-09-30 nr 12368
1429 WYBIERWALSKI WŁADYSŁAW 1902-01-23 Röntgenfacharzt KL Dachau
1430 WYCZESNY KAZIMIERZ, 1893-03-15 Dąbrowa Górnicza 1940-05-02 KL Dachau
1431 WYGAŚ FRANCISZEK 1890-07-25 Olkusz KL Dachau
1432 WYROBEK REINHOLD, 1922-07-24 Mikołów Tychy 1940-05-15 KL Dachau 1940-12-14
1433 WYRWIAK JAN 1906-04-11 Katowice KL Dachau
1434 WYSGOL JÓZEF 1916-09-13 Rybnik KL Dachau
1435 ŻAGAŃ ERWIN syn Ludwika i Henryki. 1899-08-14 Zarzecze nauczyciel, urzędnik, 1940-04-15 KL Mauthausen-Gusen 1941-02-15 KL Mauthausen-Gusen,
1436 ZAGÓRSKI LEON 1878-06-28 Makoszyn woj. świętokrzyskie KL Dachau
1437 ZAHRAJ ANTONI 1912-06-19 Olbrachcice Czeski Cieszyn nauczyciel 1940-04-21 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen, KL Sachsenhausen nr 7009 nr 4832
1438 ZAICZAKA JAN, Nowa Wieś nauczyciel KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1439 ZAJĄC STANISŁAW 1898-05-04 kierownik szkoły, 1940-04-23 KL Mauthausen-Gusen 1941-01-01 KL Mauthausen-Gusen,
1440 ZAJĄC JÓZEF 1901-02-22 Kraków Cieszyn nauczyciel, 1940-04-11 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1441 ZAJĄCZKOWSKI ALEKSANDER 1886-11-23 Kazimierz Górniczy – dzielnica Sosnowca inżynier 1940-05-05 KL Dachau
1442 ZAJYC SYLWESTER 1904-12-30 Karwina Cieszyn KL Dachau 1941-02-05 KL Dachau,
1443 ZAMOJSKI IZYDOR 1890-08-26 Chrzanów KL Dachau
1444 ZAWADA WŁADYSŁAW 1896-03-28 Chrzanów KL Dachau
1445 ZAWIERUCHA JAN 1898-02-14 Bielsko KL Dachau
1446 ZBIERSKI STANISŁAW 1881-11-17 Częstochowa Kęty pow. oświęcimski nauczyciel, 1940-04-23 KL Dachau 1940-08-21 KL Dachau, nr 14592,
1447 ZBRZEŹNISK JÓZEF 1903-08-23 Królewska Huta (Chorzów)
1448 ZDRZAŁEK LUDWIK 1886-03-26 Seibersdorf mechanik 1940-04-14 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen zwolniony do domu 1940-05-25 nr 3451
1449 ŻEBROK JAN, syn Józefa i Marii z d. Gembal 1883-11-22 Pogwizdów nauczyciel 1940-04-06 KL Dachau
1450 ŻEBROWSKI FRANCISZEK 1888-02-18 Częstochowa KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-08-16
1451 ZEMAN PAWEŁ, Niewiadom pow. Rybnik KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1942-09-01
1452 ZGLICZYNSKI WŁADYSŁAW 1898-08-15 Cieszyn KL Dachau
1453 Ziaja Ryszard Wiktor Królewska Huta (Chorzów) KL Dachau
1454 ZIĘBA JÓZEF 1900-04-17 Gołonóg k/Dąbrowy Górniczej Żywiec nauczyciel, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen, KL Gross-Rosen 1945-04-22 KL Gross-Rosen rozstrzelany<
1455 ZIELEŹIŃSKI PFARER, Żory KL Dachau
1456 ZIELEŹNIK JÓZEF syn Antoniego i Zofii z d. Nie 1904-12-02 Hałcnów Knurów nauczyciel 1940-05-05 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-11-16 nr 7654
1457 ZIELEŹNY EMIL 1912-11-18 Radostowy k/Pszczyny Niedobczyce student, 1940-04-13 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1458 ZIELINA JAN 1907-10-05 Końska – Zaolzie Cieszyn lekarz 1940-04-22 KL Dachau, KL Auschwitz 1979-04-12
1459 ZIELIŃSKI FELIKS, syn Antoniego i Antoniny. 1905-05-06 Kozielsk k/Węgrowca ksiądz 1940-04-02 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-12-16 nr 22090
1460 ZIELIŃSKI MARIAN syn Piotra i Julii z d. Dudzik 1903-07-07 Przyszowa Kęty nauczyciel 1940-04-28 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7047
1461 ZIELIŃSKI PAWEŁ 1899-01-02 Katowice KL Dachau
1462 ZMEŁTY ADOLF syn Jana i Zuzanny z d. Ziętek 1913-07-01 Zabłocie k. Bogumina ksiądz – pastor ewangeliczny, 1940-04-22 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1941-04-30 KL Dachau, nr 22023,
1463 ŻMIJ KAROL syn Józefa i Katarzyny z d. Ba 1907-07-31 Łąka pow. pszczyński ksiądz 1940-05-03 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1940-10-04
1464 ŻMIJEWSKI JERZY, Będzin KL Dachau
1465 ZOTYKA ANDRZEJ syn Andrzeja i Marii, 1902-10-16 Niebory k/Końska – Zaolzie Rybnik 1940-05-02 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen
1466 ZUCZEK RUDOLF 1912-11-04 Orłowa Orłowa adwokat, 1940-04-27 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen nr 7143,
1467 ŻUREK KAROL 1915-09-25 Sporysz student, 1940-04-24 KL Dachau 1951-06-14 nr 15058,
1468 ŻYDEK ALFONS 1914-02-03 Rydułtowy 1940-05-26 KL Dachau
1469 ŻYDEK ROBERT 1891-06-06 Lipiny- dzielnica Świetochłowic 1940-05-26 KL Dachau
1470 ZYDER ADAM 1910-04-10 KL Dachau
1471 ŻYŁA ADOLF 1909-08-06 Karwinia, Sucha Górna nauczyciel, 1940-04-24 Sucha Górna KL Dachau, Mauthausen-Gusen 1967-07-13
1472 ŻYŁA EMIL 1901-12-18 Dolne Markowice Trzyniec nauczyciel, 1940-04-24 KL Dachau, KL Mauthausen-Gusen 1993-11-26 nr 6875,
1473 ZYSKA ERYK, 1915-02-21 1940-03-24 więzienie we Wrocławiu 1940-06-21
1474 ZYSKA JÓZEF, 1918-08-03 Królewska Huta (Chorzów) student 1940-05-03 KL Dachau

Aktualna suma nazwisk z biogramami: 1431

Lp. Nazwisko Imię
1. ADAMCZYK WŁADYSŁAW
2. ADAMCZYK ADOLF
3. ADAMCZYK DOMINIK
4. ADAMECKI ALOJZY
5. ADAMIEC LUDWIK
6. ADAMSKI FRANCISZEK
7. ANTONIK ANTONI
8. ARZT STEFAN
9. AUGUSTYŃSKI TADEUSZ
10. BABIŃSKI BOLESŁAW
11. BABISZ KAROL
12. BACHTIG HENRYK
13. BACIŃSKI ROHUS
14. BACZKOWSKI WŁADYSŁAW
15. BACZKOWSKI MIECZYSŁAW
16. BADURA PAWEŁ
17. BAJGER ROBERT
18. BALCAREK FRANCISZEK
19. BALON JERZY
20. BANAŚ RUDOLF
21. BANAŚ ANTONI
22. BARANEK JAN
23. BARAŃCZAK IGNACY
24. BARTOSIK JAN
25. BARTOSIK JAN
26. BARTOSIK WŁADYSŁAW
27. BĄK TADEUSZ
28. BEDNARCZYK PAWEŁ
29. BEDNORZ JÓZEF
30. BIALIK LUCJAN
31. BIAŁAS JÓZEF
32. BIAŁEK JÓZEF
33. BICZYSKO WALTER
34. BIELCZYK MIECZYSŁAW
35. BIELICH WILHELM
36. BIERSKI RUDOLF
37. BIŁKO ANDRZEJ
38. BIŁKO HENRYK
39. BINDER LEON
40. BIZOŃ HENRYK
41. BLUSZCZ JAN
42. BLUSZCZ KAROL
43. BŁASZCZYK JAN
44. BŁOTKO WIKTOR
45. BOCEK PAWEŁ
46. BOCEK KAROL
47. BOGUSZ WŁADYSŁAW
48. BOHM JAN
49. BOLEK JAN
50. BOLIŃSKI CZESŁAW
51. BORYCZKA WIKTOR
52. BRACHMAŃSKI WIKTOR
53. BRANNY JAN
54. BRASZKA JÓZEF
55. BRODZIŃSKI ROMAN
56. BRODZIŃSKI JAN
57. BRORZNY JAN
58. BROY JAN
59. BRUECKNER STANISŁAW
60. BRYLA ALOJZY
61. BRZEŹNIAK FRANCISZEK
62. BRZUSKA ALFONS
63. BUCHALIK ALOJZY
64. BUCKI CZESŁAW
65. BUDZIŃSKI KAROL
66. BUDZIŃSKI WILHELM
67. BUGDOŁ JÓZEF
68. BUHL FRANCISZEK
69. BUHL MAKSYMILIAN
70. BULLA PAWEŁ
71. BUŁA JÓZEF
72. BURA JAN
73. BUREK JÓZEF
74. BURIAN WIKTOR
75. BUZEK ANDRZEJ
76. BUZEK JAN
77. BUZEK FRANCISZEK
78. BUZEK JÓZEF
79. BYRTUS FERDYNAND
80. BYSTROŃ FERDYNAND
81. BYSTROŃ JÓZEF
82. BYSTROŃ PAWEŁ
83. BYTOMSKI KAROL
84. CACHEL JAN
85. CEBO KAZIMIERZ
86. CECHEL EDWIN
87. CERFAS EUGENIUSZ
88. CHLEBIK ROBERT
89. CHMIEL OSKAR
90. CHMIELEWSKI BOGUSŁAW
91. CHOLEWA RUDOLF
92. CHOWANIEC FRANCISZEK
93. CHOWANIEC FELIKS
94. CHROBAK STANISŁAW
95. CHROMIK JAN
96. CHROMIK OTTON
97. CICHOŃ FRANCISZEK
98. CIEŃCIAŁA JERZY
99. CIEŃCIAŁA EDWARD
100. CIEŃCIAŁA JÓZEF
101. CIEPIELAK KAZIMIERZ
102. CIEŚLAR JAN
103. CIEŚLAR MICHAŁ
104. CIEŚLAWSKI RUDOLF
105. CIEŚLIK ARKADIUSZ
106. CISZEK ALEKSANDER
107. CUPIAŁ JAN
108. CYMOREK JERZY
109. CZAPLA FRANCISZEK
110. CZAPUTA KAROL
111. CZECHANOWSKI ZDZISŁAW
112. CZEMPIEL JÓZEF
113. CZERNER ALBERT
114. CZERWIŃSKI STEFAN
115. CZERWIŃSKI AUGUSTYN
116. CZURA JULIAN
117. CZYŻ FRANCISZEK
118. CZYŻEWICZ TADEUSZ
119. ĆMIEL WILHELM
120. DAMEK TEODOR
121. DATOŃ BOLESŁAW
122. DAWID ANTONI
123. DĄBEK STEFAN
124. DOLEŻYK WIKTOR
125. DONOCIK FRANCISZEK
126. DORDA KAROL
127. DRAPIEWSKI TEODOR
128. DRECHSLER OSKAR
129. DREJA WALENTY
130. DROBIK WALENTY
131. DRÓZD ALOJZY
132. DRWĘCKI EDWARD
133. DRZYMAŁA JÓZEF
134. DUBIEL PAWEŁ
135. DUCHNIK BERNARD
136. DUDA JAN
137. DUDA ALOJZY
138. DUDA ERWIN
139. DUDA WIKTOR
140. DUDEK KAROL
141. DUDEK EMIL
142. DURCZOK BRONISŁAW
143. DURCZOK GABRIEL
144. DUSZYŃSKI FRANCISZEK
145. DWORNICZEK WŁADYSŁAW
146. DYDO KAROL
147. DYJAS FRANCISZEK
148. DYKACZ ROMAN
149. DYMEK ANTONI
150. DZIECHCIŃSKI KONRAD
151. DZIEDZIC WŁADYSŁAW
152. DZIK TEODOR
153. DZIOBEK ADAM
154. FABERA ANIELIN
155. FAJKOSZ WIKTOR
156. FALTUS MIECZYSŁAW
157. FAŁĘCKI ADAM
158. FARANIK EMIL
159. FARNIK JAN
160. FECZKO KAROL
161. FERFECKI ANTONI
162. FERONA AUGUST
163. FIELEK JÓZEF
164. FIERLA RUDOLF
165. FIERLA ADOLF
166. FIERLA EMANUEL
167. FIERLA PAWEŁ
168. FIERLA WŁADYSŁAW
169. FIGUŁA JÓZEF
170. FILIPOWICZ ADAM
171. FIRLA EMANUEL
172. FLAK WŁADYSŁAW
173. FLAK STANISŁAW
174. FOKS FRANCISZEK
175. FOLTYN FRANCISZEK
176. FRANEK FRANCISZEK
177. FRANKIEWICZ KLEMENS
178. FRANKIEWICZ BOGUMIŁ
179. FROCHLICH TADEUSZ
180. FRYCZ FELIKS
181. FUKAŁA KAROL
182. FURKA LUDWIK
183. GABZDYL EMIL
184. GAJ MARIAN
185. GAJDZIK JAN
186. GALOCZ BOGUMIŁ
187. GALOCZ KLEMENS
188. GAŁUSZKA SYLWESTER
189. GAŁUSZKA VIKTOR
190. GAŁUSZKA JÓZEF
191. GAŁUSZKA ROBERT
192. GANDOR ALFRED
193. GARBIEŃ ALBIN
194. GAURA PAWEŁ
195. GAWLIK MAKSYMILIAN
196. GAWLIK BERNARD
197. GAWOR JÓZEF
198. GĄGOLA RUDOLF
199. GIZA EMIL
200. GŁÓWKA MARIAN
201. GNIDA FRANCISZEK
202. GNIDA KAROL
203. GOCZOK ANTONI
204. GODULA WILHELM
205. GOIBION STANISŁAW
206. GOLA JAN
207. GOLA FRANCISZEK
208. GOLAS ADOLF
209. GOLCZYK EMIL
210. GOLEC FRANCISZEK
211. GOSPODARCZYK WIKTOR
212. GOSZYK ALFRED
213. GOSZYK EDWARD
214. GOSZYK JAN
215. GÓRAL JAN
216. GÓRECKI JAN
217. GÓRKA ALEKSANDER
218. GÓRKA APOLONIUSZ
219. GÓRKA WŁADYSŁAW
220. GÓRNIAK JAN
221. GRABOWSKI JÓZEF
222. GROLEWSKI SYLWESTER
223. GRUCA TEODOR
224. GRYCMAN JULIUSZ
225. GRYCZ FRANCISZEK
226. GUŃKA KAROL
227. GUŃKA JAN
228. GURTLER SZYMON
229. GUZY ALEKSANDER
230. GWÓŹDŹ HENRYK
231. HAJDUK WILHELM
232. HALAMA RUDOLF
233. HAMPEL IGNACY
234. HANAK FRANCISZEK
235. HANDZLIK EDWARD
236. HANSEL IGNACY
237. HANTZKO EUGENIUSZ
238. HANTZKO ZYGMUNT
239. HAROK JAN
240. HARTMANN HENRYK
241. HASSA JÓZEF
242. HAWLASEK ERWIN
243. HECZKO PAWEŁ
244. HECZKO KAROL
245. HEROK JAN
246. HES FRANCISZEK
247. HESS TADEUSZ
248. HILA EMIL
249. HŁADZYSZ JÓZEF
250. HŁAWICZKA JÓZEF
251. HOLESZ TEOFIL
252. HOLLA ROMAN
253. HORACEK EUGENIUSZ
254. IZDĘBSKI KAZIMIERZ
255. JACHNA LUDWIK
256. JAKUBOWICZ BOGUSŁAW
257. JANAS JAN
258. JANAS JÓZEF
259. JANASZEWSKI TADEUSZ
260. JANIK JÓZEF
261. JANISTA LEON
262. JANIUREK FRYDERYK
263. JANIUREK LEON
264. JANKOWSKI ALOJZY
265. JANOSZKA WILHELM
266. JANSA FRANCISZEK
267. JARCZYK ROMAN
268. JAREK JÓZEF
269. JARZOMBEK AUGUSTYN
270. JEDYNAK JAN
271. JELEŃ JAN
272. JELEŚNIAŃSKI RUDOLF
273. JEZIORSKI WŁADYSŁAW
274. JĘDRUSIAK ARNOLD
275. JOCHIM WŁADYSŁAW
276. JOKS MARIAN
277. JONKISZ MIECZYSŁAW
278. JURAS ALEKSANDER
279. JURASZEK ZYGMUNT
280. JURECZKO WILHELM
281. JUROW MICHAŁ
282. KACZER MIECZYSŁAW
283. KACZOR FRANCISZEK
284. KADŁUBEK KAROL
285. KADŁUBEK JAN
286. KAFKA MAKSYMILIAN
287. KAFKA GUSTAW
288. KAINTOCH FRANCISZEK
289. KAISER JAN
290. KAJZER WŁADYSŁAW
291. KALETA PAWEŁ
292. KALISZYŃSKI EUGENIUSZ
293. KALKOWSKI EDMUND
294. KALKOWSKI LEON
295. KALUZA AUGUST
296. KAŁUŻA KAROL
297. KAMIENIECKI KAROL
298. KAMSKI KONRAD
299. KANIA WINCENTY
300. KANSY JAN
301. KANTOR ADOLF
302. KANTOR KAROL
303. KANTOR JAN
304. KANTOR PAWEŁ
305. KAPOLKA FRANCISZEK
306. KAPUSTA ADALBERT
307. KAPUSTA KAROL
308. KARCZEWSKI ZYGMUNT
309. KARDOLIŃSKI BOLESŁAW
310. KARETA RUDOLF
311. KAROLINI TADEUSZ
312. KARPECKI JAN
313. KASCHA FLORIAN
314. KASON KAZIMIERZ
315. KASPERCZYK TEODOR
316. KASZPER TADEUSZ
317. KATKIEWICZ JÓZEF
318. KAWKA ALOJZY
319. KAZIK JÓZEF
320. KAZIMIERCZAK PAWEŁ
321. KĘDZIOR ZBIGNIEW
322. KĘPIŃSKI WŁADYSŁAW
323. KIERZEK WINCENTY
324. KIJAS JAN
325. KIJONKA JAN
326. KISIAŁA JAN
327. KISIELA PAWEŁ
328. KISIELEWSKI ALEKSANDER
329. KLABISCH
330. KLAJA HENRYK
331. KLAJA GUSTAW
332. KLAJSEK JÓZEF
333. KLEIN WILHELM
334. KLENCZAR TOMASZ
335. KLIMEK PIOTR
336. KLIMSZA GUSTAW
337. KLONICKA BOLESŁAW
338. KLONOWSKI MIECZYSŁAW
339. KLONOWSKI TADEUSZ
340. KLUCK MAKSYMILIAN
341. KLUS JAN
342. KLUS PAWEŁ
343. KLUZ ALOJZY
344. KLYTA ANDRZEJ
345. KŁOSOWICZ HENRYK
346. KŁOSOWICZ JAN
347. KŁOSOWICZ KAZIMIERZ
348. KNAB TEODOR
349. KNAS JAN
350. KNOLL KAROL
351. KNOPP PIOTR
352. KNOPP JAN
353. KOBIELUS JAN
354. KOBIERNICKI STANISŁAW
355. KOBYLIŃSKI LECH
356. KOBZDA ANTONI
357. KOCH EMIL
358. KOCH PAWEŁ
359. KOCHANECKI DITER
360. KOCYAN WILHELM
361. KOCZOROWSKI WŁODZIMIERZ
362. KOEHLER AUGUST
363. KOENING LUCJAN
364. KOKOTEK JÓZEF
365. KOLA STANISŁAW
366. KOLDER KAROL
367. KOLEK LEONARD
368. KOLON HENRYK
369. KOLONDRA FERDYNAND
370. KOŁDER KAROL
371. KOMENDA JAN
372. KOMINEK ROMAN
373. KONCZAKOWSKI BRUNON
374. KONDERLA JAN
375. KONDERLA JAN
376. KONIECZNY JAN
377. KONIK HERBERT
378. KONKOL FRANCISZEK
379. KONKOLSKI EMIL
380. KOPACZKO JAN
381. KOPACZKO JÓZEF
382. KOPEĆ STEFAN
383. KOPEL LEOPOLD
384. KOPP FRANCISZEK
385. KOPPEL OTTO
386. KORDASIEWICZ WŁODZIMIERZ
387. KORZUS FRANCISZEK
388. KOSIBOWICZ TADEUSZ
389. KOSMALA FRANCISZEK
390. KOST ANTONI
391. KOST JÓZEF
392. KOSTON KONSTANTY
393. KOSYRCZYK KLEMENS
394. KOŚMIDER WŁADYSŁAW
395. KOT WINCENTY
396. KOTARSKI ZYGMUNT
397. KOTAS JAN
398. KOTLORZ TOMASZ
399. KOTULECKI FRANCISZEK
400. KOTYRBA JAN
401. KOWALSKI LEON
402. KOWALSKI TEODOR
403. KOWALSKI ZBIGNIEW
404. KOZDON JAN
405. KOZIEŁ GRZEGORZ
406. KOZIEŁ ANDRZEJ
407. KOZIOŁ KAZIMIERZ
408. KOZŁOWSKI EDWARD
409. KOZOK EUGENIUSZ
410. KOZUBOWSKI KAZIMIERZ
411. KOŹLIK FRANCISZEK
412. KOŻDOŃ JÓZEF
413. KOŻUSZNIK LEOPOLD
414. KRASUSE JAN
415. KRAUZE KAZIMIERZ
416. KRAWCZYK PAWEŁ
417. KREJSA WILHELM
418. KRĘŻEL JÓZEF
419. KRISTEN JAN
420. KROL JAN
421. KRUC RUDOLF
422. KRZEMPEK LUDWIK
423. KRZEPISZ STANISŁAW
424. KRZYCKI STEFAN
425. KRZYSIK WIKTOR
426. KRZYSZKOWSKI ALFONS
427. KRZYSZKOWSKI WŁADYSŁAW
428. KRZYŻAGÓRSKI WŁADYSŁAW
429. KRZYŻANEK JERZY
430. KUBANEK FRANCISZEK
431. KUBANEK JULIAN
432. KUBICA ANTONI
433. KUBICA JÓZEF
434. KUBICA JÓZEF
435. KUCHARCZYK MARTIN
436. KUCHARSKI STANISŁAW
437. KUCHCIK PAWEŁ
438. KUCZATY STANISŁAW
439. KUCZERA MAKSYMILIAN
440. KUDASIEWICZ WŁODZIMIERZ
441. KUDZIEŁKA ALBIN
442. KUDZIEŁKA ALOJZY
443. KULA JAN
444. KULA JÓZEF
445. KULIK TEODOR
446. KULOZIK JÓZEF
447. KUMOREK KAROL
448. KUNA TEOFIL
449. KUNDA PAWEŁ
450. KUPKA FRANCISZEK
451. KURZĘTOWSKI SZCZĘSŁAW
452. KUŹNIK HERMAN
453. KWIATKOWSKI ANTONI
454. KWISTOŃ JAN
455. KWOLEK JÓZEF
456. LABDA JÓZEF
457. LABUS ROMAN
458. LACIOK EMIL
459. LANGE STANISŁAW
460. LANGER LUDWIK
461. LANOSZKA TADEUSZ
462. LANOSZKA JÓZEF
463. LAS ROMAN
464. LASOTA JAN
465. LASOTA ANTONI
466. LASOTA STANISŁAW
467. LATKIEWICZ WŁADYSŁAW
468. LATOCHA ALFONS
469. LAUKO LEON
470. LAURENTOWSKI ALEKSANDER
471. LAURĘ OTTO
472. LEBEK PAWEŁ
473. LEBIEDZIK FELIKS
474. LEDWIG JÓZEF
475. LEGIERSKI JAN
476. LEMAŃSKI FELIKS
477. LESCHIK EMIL
478. LESZCZYŃSKI WŁADYSŁAW
479. LESZCZYŃSKI JÓZEF
480. LEŚNIK ROMUALD
481. LEŚNIK FLORIAN
482. LEŚNIOK STEFAN
483. LEWANDOWSKI STANISŁAW
484. LIEDTKE CZESŁAW
485. LIGACZ RYSZARD
486. LINCER HENRYK
487. LINDERT ANTONI
488. LIPINA WIKTOR
489. LIPKA ALOJZY
490. LIPSKI MIROSŁAW
491. LOBODA JÓZEF
492. LORENZ FRANCISZEK
493. LUBASZA FRANCISZEK
494. LUBASZEWSKI EDWARD
495. LUBODZIECKI ZYGMUNT
496. LUBOS ALFONS
497. LUDYGA PIOTR
498. LUSIŃSKI BRONISŁAW
499. ŁABĘDZKI STANISŁAW
500. ŁACIOK EMIL
501. ŁAKOMSKI HENRYK
502. ŁANOSZKA MIECZYSŁAW
503. ŁANOSZKA TADEUSZ
504. ŁANOSZKA JÓZEF
505. ŁAPIŃSKI JULIAN
506. ŁASIC JAN
507. ŁASIC WŁADYSŁAW
508. ŁUGIEWICZ PAWEŁ
509. ŁUKOSZ AUGUSTYN
510. ŁUKOSZ FRYDERYK
511. ŁUSZCZYŃSKI BOGDAN
512. ŁYŻBICKI PAWEŁ
513. MACH KAROL
514. MACHAJSKI WINCENTY
515. MACHERSKI FRANCISZEK
516. MACURA FRANCISZEK
517. MACURA ERWIN
518. MACURA JAN
519. MAGDZIORZ RYSZARD
520. MAJCHAREK FRANCISZEK
521. MAJKUT STEFAN
522. MAJOR STEFAN
523. MAJOR WINCENTY
524. MAKRUSZYC WACŁAW
525. MALCHARCZYK FRANCISZEK
526. MALCHERCZYK JÓZEF
527. MALEIKA ALOJZY
528. MALEJKA BRONISŁAW
529. MALINOWSKI HENRYK
530. MALINOWSKI STANISŁAW
531. MAŁKIEWICZ WŁADYSŁAW
532. MAMICA JÓZEF
533. MAMOŃ STEFAN
534. MANDRELA JÓZEF
535. MANIAK JÓZEF
536. MAŃKA JAN
537. MAŃKA STANISŁAW
538. MARKITOŃ KAROL
539. MARKOWSKI ROMUALD
540. MAROSZ KAROL
541. MAROSZCZYK ALOJZY
542. MARSZAŁEK JÓZEF
543. MARSZAŁEK JAKUB
544. MARTINOWSKI KONRAD
545. MARZEC MARIAN
546. MASKULIŃSKI JÓZEF
547. MASŁOWSKI WŁADYSŁAW
548. MASTRZYKOWSKI TEOFIL
549. MAŚLACZYŃSKI JAN
550. MATCZAK WŁADYSŁAW
551. MATEJKO JÓZEF
552. MATIAK STEFAN
553. MATLAKIEWICZ LUDWIK
554. MATUSIAK WŁADYSŁAW
555. MATUSZEK FRANCISZEK
556. MATYSEK FRANCISZEK
557. MATYSZKIEWICZ LUDWIK
558. MAZANEK STANISŁAW
559. MAZEPA TADEUSZ
560. MAZUR WŁADYSŁAW
561. MAZUR WŁADYSŁAW
562. MĄCZYŃSKI MIECZYSŁAW
563. MENCEL MICHAŁ
564. MENCNER AUGUSTYN
565. MENDEL WŁADYSŁAW
566. MENDEL STANISŁAW
567. MENSZYK FERDYNAND
568. MENSZYK FRANCISZEK
569. MERTA KAROL
570. MEŻYŃSKI WINCENTY
571. MICHALEC FRANCISZEK
572. MICHALSKI FELIKS
573. MICHALSKI HENRYK
574. MICHALSKI JAN
575. MICHAŁEK ALOJZY
576. MICHAŁEK JAN
577. MICHEJDA OSKAR
578. MICHEJDA PAWEŁ
579. MICHEJDA JAN
580. MICHLA JAN
581. MIDOR KAROL
582. MIELCARSKI STEFAN
583. MIERZEJEWSKI ANTONI
584. MIERZWA MIECZYSŁAW
585. MIERZWA JÓZEF
586. MIKOŁAJEC JÓZEF
587. MIKUŁA WŁADYSŁAW
588. MILERSKI JAN
589. MINAS PAWEŁ
590. MIODEK CZESŁAW
591. MIRANOWICZ JÓZEF
592. MISIORSKI ANTONI
593. MISKA KLEMENS
594. MIŚKIEWICZ WŁADYSŁAW
595. MIŚKIEWICZ WACŁAW
596. MITURA JÓZEF
597. MOCZYŃSKI SYLWESTER
598. MOKROSZ HENRYK
599. MOLA ALOJZY
600. MOLIŃSKI KAROL
601. MOLUS KAZIMIERZ
602. MONSIORSKI LESZEK
603. MORAWIN JÓZEF
604. MORAWSKI TOMASZ
605. MORGULEC ROMAN
606. MOTYCZYŃSKI WŁADYSŁAW
607. MOTYLEWICZ ANTONI
608. MOWALD GUSTAW
609. MROZEK WŁADYSŁAW
610. MUCHIN WŁODZIMIERZ
611. MUCHIN WIKTOR
612. MUNNICH ADAM
613. MURAS KAROL
614. MURZYNOWSKA JADWIGA
615. MUSIOLIK PAWEŁ
616. MUSIOŁ JAN
617. MUSIOŁ TEODOR
618. MUSIOŁ WILHELM
619. MUSIOŁ AUGUSTYN
620. MYNARZ RAJNER
621. MYRCZEK AUGUST
622. MYSZOR AUGUSTYN
623. NAPIERAŁA PAWEŁ
624. NARDEILI RYSZARD
625. NĘDZA FRANCISZEK
626. NIEDBAŁA MAKSYMILIAN
627. NIEDOBA ADAM
628. NIEDZIELA JAN
629. NIEDZIELSKI WŁADZIMIERZ
630. NIEMIEC JÓZEF
631. NIEMIEC JAN
632. NIEPIELSKI ADAM
633. NIEROBISZ ALOJZY
634. NIEROSTEK JAN
635. NIEWIDOK ANTONI
636. NIEWIDOK PAWEŁ
637. NIEWOLIK ANTONI
638. NIKODEM PAWEŁ
639. NIKOŁOWSKI MIECZYSŁAW
640. NOGAJ STANISŁAW
641. NOSAL TADEUSZ
642. NOSEK ZDZISŁAW
643. NOWAK ADALBERT
644. NOWAK FRANCISZEK
645. NOWAK JÓZEF
646. NOWAK JÓZEF
647. NOWAK STANISŁAW
648. NOWAK JAN
649. NOWAK JÓZEF
650. NOWAK JÓZEF
651. NOWAKOWSKI ADALBERT
652. NOWAKOWSKI MORGAN(?)
653. NOWAKOWSKI TOMASZ
654. NOWARA FRANCISZEK
655. NOWICKI EUGENIUSZ
656. NOWICKI LEON
657. NOWOK JAN
658. NYC RYSZARD
659. OBARA BRONISŁAW
660. OBRACAJ WŁADYSŁAW
661. OCHOJSKI WINCENTY
662. OCIEPKO JAN
663. OCIOSZYŃSKI MIECZYSŁAW
664. OCZKOWSKI ZYGMUNT
665. OLEKSIK WŁADYSŁAW
666. OLENDZKI JÓZEF
667. OLESIAK JÓZEF
668. OLESZ HENRYK
669. OLESZ WILHELM
670. OLEŚ EMANUEL
671. OLSZEWSKI FRANCISZEK
672. OLSZEWSKI ANTONI
673. OLSZÓWKA JAN
674. ONAK JAN
675. ONAK JAN
676. ONDRASZEK JAN
677. OPIELOWSKI STANISŁAW
678. ORSZULAK RUDOLF
679. ORSZULIK JÓZEF
680. ORUS FRANCISZEK
681. ORZECHOWSKI ALOJZY
682. ORZECHOWSKI WINCENTY
683. OSADZIŃSKI ALFONS
684. OSKOLSKI JÓZEF
685. OSNOWSKI FRANCISZEK
686. OSTACHOWICZ TYTUS
687. OSTROWSKI TADEUSZ
688. OSTRUSZKA LEON
689. OSTRUSZKA PAWEŁ
690. OSUCHOWSKI BRONISŁAW
691. OTREMBA ALFRED
692. OTRZĄSEK MIECZYSŁAW
693. OTRZONSEK MIECZYSŁAW
694. OWCZARCZYK MAKSYMILIAN
695. PACYNA IGNACY
696. PAKS ANTONI
697. PALA WIKTOR
698. PALARCZYK KAROL
699. PALUCH STANISŁAW
700. PAPROTNY ANTONI
701. PARMA ALBERT
702. PASSEK STANISŁAW
703. PASTUSZEK EMANUEL
704. PASTUSZEK KAROL
705. PASZ WŁADYSŁAW
706. PASZEK FRANCISZEK
707. PAULEWICZ TADEUSZ
708. PAWELCZYŃSKI WENZEL
709. PAWELSKI JÓZEF
710. PAWLAS WŁADYSŁAW
711. PAWLIK EDWARD
712. PAZDANOWSKI GRZEGORZ
713. PAŹDZIORA RAFAŁ
714. PAŹDZIORA AUGUSTYN
715. PECZENIUK JULIAN
716. PELESZ WŁADYSŁAW
717. PENKAŁA MAKSYMILIAN
718. PERLSTADT SZYMON
719. PERON FERDYNAND
720. PERZ MARIAN
721. PETEREK FERDYNAND
722. PĘDZIŃSKI CZESŁAW
723. PICHURA EWALD
724. PIECHA LEOPOLD
725. PIECHA STANISŁAW
726. PIECHA FLORIAN
727. PIECHACZEK PAWEŁ
728. PIECHACZEK FRANCISZEK
729. PIECHACZEK FRANCISZEK
730. PIECHOTA ALFRED
731. PIECHOTA STEFAN
732. PIEGZA KAROL
733. PIELA JÓZEF
734. PIELORZ ANTONI
735. PIETER JAN
736. PIETRUSZKA ALFONS
737. PINDUR JÓZEF
738. PIPREK EMANUEL
739. PISOWICZ STANISŁAW
740. PITLOK EMANUEL
741. PLUTA ROBERT
742. PŁONKA ADALBERT
743. PŁOWUCHA LUDWIK
744. POCZĄTEK KAROL
745. POCZĄTEK ALOJZY
746. PODLASZEWSKI ADALBERT
747. PODLIŃSKI WŁADYSŁAW
748. PODSIADŁY HENRYK
749. PODSTAWSKI
750. POJDA ADOLF
751. POLAK KAROL
752. POLAK WIKTOR
753. POLEC WŁADYSŁAW
754. POLLOCZEK ANTONI
755. POLOCZEK PAWEŁ
756. POŁUDNIKIEWICZ WIKTOR
757. PONIECKI JAN
758. POPIELA MACIEJ
759. POPIOŁEK ALOJZY
760. POSTUŁKA LEOPOLD
761. PREIZNER OTON
762. PRIBULA JAN
763. PROBANOWSKI JÓZEF
764. PROCEK STEFAN
765. PROCNER ANTONI
766. PROMNY EMIL
767. PROSZKIEWICZ EDMUND
768. PRUBS FRANCISZEK
769. PRYMUS JÓZEF
770. PRZĄDKA JÓZEF
771. PRZECZEK GUSTAW
772. PRZECZEK GUSTAW
773. PRZECZEK TEODOR
774. PRZETAK STANISŁAW
775. PRZEŹDZING BRUNO
776. PRZYBYŁA TEOFIL
777. PRZYBYTEK PAWEŁ
778. PRZYSTOLLIK JAN
779. PSTROKOŃSKI STANISŁAW
780. PSZCZÓŁKA PAWEŁ
781. PUCZOK JÓZEF
782. PUSTELNIK JULIUSZ
783. PUSTÓWKA PAWEŁ
784. PUSZ WIKTOR
785. PYDA FRANCISZEK
786. PYSZ ANDRZEJ
787. PYSZNY RYSZARD
788. PYTLIK WŁADYSŁAW
789. PYTLIK GUSTAW
790. PYTLIK JAN
791. RABIN JERZY
792. RACHLEWICZ JÓZEF
793. RAJ JAN
794. RAK JAN
795. RASSEK LEOPOLD
796. RASZKA PAWEŁ
797. RASZKA LUDWIK
798. RASZKA JAN
799. RASZYK JÓZEF
800. RATAJCZAK STANISŁAW
801. RATUSIŃSKI ADOLF
802. RAŻNIEWSKI JÓZEF
803. RDUCH EDWARD
804. RDUCH TEODOR
805. REIMSCHUSSEL JULIAN
806. REISKE ALWIN
807. REISKE ALWIN
808. REKUS FRANCISZEK
809. REWKOWSKI STANISŁAW
810. RING JÓZEF
811. ROCHOWICZ JÓZEF
812. ROIK JAN
813. ROKICKI PIOTR
814. ROMANOWSKI WŁADYSŁAW
815. RORBACH EUGENIUSZ
816. ROŻNIEWSKI KAROL
817. RÓŻYCKI GUSTAW
818. RUBISZ STANISŁAW
819. RUSECKI JAN
820. RUSEK JAN
821. RUSNOK ADOLF
822. RYBA ANTONI
823. RYCHLIK TADEUSZ
824. RYGIEL BRUNO
825. RYŚ BRONISŁAW
826. RZYMAN ADOLF
827. RZYMAN JÓZEF
828. RZYMAN JÓZEF
829. SABASZ JÓZEF
830. SADŁOWSKI ANTONI
831. SAGITARIUS EMIL
832. SAMBORSKI ZDZISŁAW
833. SAMULOWSKI JULIAN
834. SANTURA ALOJZY
835. SARNECKI MIROSŁAW
836. SARWA SZYMON
837. SATYRA KAZIMIERZ
838. SCHIER ROBERT
839. SEBERA EMIL
840. SEMBOL LEOPOLD
841. SEMBOL EMIL
842. SEMBOL JAN
843. SEMBOL JÓZEF
844. SENIK STEFAN
845. SERAFIN STANISŁAW
846. SICH JÓZEF
847. SIDŁO JAN
848. SIEG EUZEBIUSZ
849. SIEMIENIK JÓZEF
850. SIERMANTOWSKI ANTONI
851. SIERNY ALOJZY
852. SIEROSTAWSKI EDMUND
853. SIERPIŃSKI WACŁAW
854. SIGA WILHELM
855. SIKORA JAN
856. SIKORA PAWEŁ
857. SIKORA KAROL
858. SIKORA TADEUSZ
859. SIKORA FRANCISZEK
860. SILEWICZ ZDZISŁAW
861. SKIBA STANISŁAW
862. SKOLIK HUBERT
863. SKOWRONEK TOMASZ
864. SKRZECZEK JAN
865. SKRZYPEK KAROL
866. SLAWICKI JAN
867. SLOWIG ERNEST
868. SŁAWIK KONRAD
869. SŁOWIACZEK WILHELM
870. SŁUPIK ROMAN
871. SMALSKI WŁADYSŁAW
872. SMANDZIK ALFONS
873. SMOLAREK FRANCISZEK
874. SMOLEŃ JÓZEF
875. SMOLIŃSKI EDWARD
876. SNIEGOŃ ALFONS
877. SOBIK ADOLF
878. SOBOL ROMUALD
879. SOJKA FRANCISZEK
880. SOKOLNICKI STANISŁAW
881. SOKÓŁ WIKTOR
882. SOŁTYSIK HENRYK
883. SORDYL STEFAN
884. SOWISLOK FRANCISZEK
885. SÓWKA JÓZEF
886. SPALTENSTEIN WINCENTY
887. SPILLER ALFONS
888. SPLEŚNIAŁY JAN
889. SPOTOWSKI EDWARD
890. SPROTT KAROL
891. SPROTT PAWEŁ
892. SROKA ROMAN
893. STACHURA PAWEŁ
894. STACHURSKI JAN
895. STALA RUDOLF
896. STAMFEST JAROSŁAW
897. STANDIENDA WALENTY
898. STANEK JÓZEF
899. STANIEK JÓZEF
900. STANIEK PAWEŁ
901. STAŃCZYK JÓZEF
902. STAŃKO ADAM
903. STARKIEWICZ ANTONI
904. STARZYCKI JULIAN
905. STASIERSKI JAN
906. STASZEWSKI ANTONI
907. STASZKO ADAM
908. STAWIK WINCENTY
909. STEBEL JÓZEF
910. STEFAŃSKI TOMASZ
911. STEFEK PAWEŁ
912. STEFFEK ANTONI
913. STEFFEK EDWARD
914. STELMACH ANTONI
915. STELMACH STANISŁAW
916. STERNALSKI STANISŁAW
917. STIANNY BRONISŁAW
918. STOKŁOSA ANTONI
919. STOLARSKI JÓZEF
920. STOLARSKI WŁADYSŁAW
921. STROŃSKI WŁADYSŁAW
922. STRYJA RUDOLF
923. STRZAŁKOWSKI TADEUSZ
924. STRZELCZYK EMANUEL
925. STRZELECKI BOLESŁAW
926. STUCHLIK AUGUST
927. STUDZINSKI FRANCISZEK
928. STURM JÓZEF
929. STYPA BRUNO
930. SUCHANEK ALOJZY
931. SUCHANEK EDWARD
932. SUCHOŃ ALOJZY
933. SUCHOŃ WŁADYSŁAW
934. SUCHOŃ CZESŁAW
935. SWIES JÓZEF
936. SYLWESTER ANTONI
937. SZAEFER LEON
938. SZAEFER SZYMION
939. SZAFARCZYK JÓZEF
940. SZALBÓT JERZY
941. SZAROWSKI EMIL
942. SZAROWSKI FRANCISZEK
943. SZCZEPAŃSKI JÓZEF
944. SZCZEREK RYSZARD
945. SZCZUKA FRANCISZEK
946. SZCZUREK JERZY
947. SZCZYRBA JÓZEF
948. SZCZYRBA KAROL
949. SZEFER LEON
950. SZENDZIELORZ PAWEŁ
951. SZEWIECZEK MAKSYMILIAN
952. SZIER ROBERT
953. SZKONTER MARIAN
954. SZKUTA JAN
955. SZKUTA JAN
956. SZNUROWACKI JAN
957. SZOŁTYSEK JAN
958. SZOPPA STANISŁAW
959. SZOTA FRANCISZEK
960. SZRAMEK EMIL
961. SZTWIERTNIA JÓZEF
962. SZTWIERTNIA JAN
963. SZUBERT JÓZEF
964. SZURMAN ADOLF
965. SZUSTER EUGENIUSZ
966. SZUŚCIK FRANCISZEK
967. SZUŚCIK JAN
968. SZWEDA KONRAD
969. SZWEDA RUFIN
970. SZYMAŁA JÓZEF
971. SZYMANIK FRANCISZEK
972. SZYMAŃSKI ANTONI
973. SZYMCZAK WALENTY
974. SZYMICZEK ALOJZY
975. SZYMIK ALEKSANDER
976. SZYNDZIELORZ KAROL
977. ŚCIGAŁA FRANCISZEK
978. ŚLIWKA WILHELM
979. ŚMIEJA WINCENTY
980. ŚMIGIELSKI PIOTR
981. ŚWIĄTEK HENRYK
982. ŚWIĄTEK FELIKS
983. ŚWIERCZ MARIAN
984. ŚWIERCZ ANTONI
985. ŚWIERCZEK JÓZEF
986. ŚWIŃCZUK JÓZEF
987. TABIN PAWEŁ
988. TACINA JAN
989. TALIK JÓZEF
990. TALKO MACIEJ
991. TALSZKA ANTONI
992. TARABA JAN
993. TEMBAK PAWEŁ
994. TEPER GRZEGORZ
995. TERLECKI BOLESŁAW
996. THAUL FELIKS
997. TIMMEL STANISŁAW
998. TKOCZ STANISŁAW
999. TLOŁKA WŁADYSŁAW
1000. TOBOŁA AUGUSTYN
1001. TOMALA EMIL
1002. TOMALA JÓZEF
1003. TOMANEK HERMAN
1004. TOMANEK RUDOLF
1005. TOMAS EMANUEL
1006. TOMASZEK JÓZEF
1007. TOMASZOWSKI ALOJZY
1008. TOMECKI LUDWIK
1009. TOPIARZ JÓZEF
1010. TORENTZ TEODOR
1011. TREMBIŃSKI JAN
1012. TROCHA MARIAN
1013. TROMBIK PAWEŁ
1014. TROSKA TEODOR
1015. TRZĘSIMIECH TEOFIL
1016. TSCHOP RYSZARD
1017. TWARDOWSKI JÓZEF
1018. TYMOSIEWICZ PIOTR
1019. TYRNA TADEUSZ
1020. ULBRYCH IZYDOR
1021. ULEWICZ KAZIMIERZ
1022. URBAN LEON
1023. URBAN MARIAN
1024. URBAŃCZYK HENRYK
1025. URBAŃSKI TEOFIL
1026. WAJNER ERWIN
1027. WALACH JÓZEF
1028. WALASZEK WŁADYSŁAW
1029. WALECKI CYRYL
1030. WALEK JAN
1031. WALKE JÓZEF
1032. WAŁACH JAN
1033. WAŁĘGA ADOLF
1034. WANIEK TEODOR
1035. WANTUŁA ANDRZEJ
1036. WAWRACZ GUSTAW
1037. WAWRZENEK TADEUSZ
1038. WAWRZYCZEK ERWIN
1039. WAWRZYK FRANCISZEK
1040. WAWRZYNIAK IGNACY
1041. WAWRZYŃCZYK ALOJZY
1042. WĄDOLNY JAN
1043. WĄS BRUNO
1044. WENGIER STANISŁAW
1045. WENGLORZ ADOLF
1046. WERNER TEOFIL
1047. WESOBEK HENRYK
1048. WĘGLORZ JÓZEF
1049. WIDERA ALOJZY
1050. WIDZYK JÓZEF
1051. WIECHA KAROL
1052. WIERNEK MARIAN
1053. WIERNEK STEFAN
1054. WIERZBCKI KAZIMIERZ
1055. WIERZBICKI WŁADYSŁAW
1056. WILCZEK JAN
1057. WILK JÓZEF
1058. WILK KLAUDIUSZ
1059. WILKOWSKI ROMAN
1060. WINCIERZ TADEUSZ
1061. WINKLER ERYK
1062. WINTER EMIL
1063. WISZALA ANTONI
1064. WIŚNIEWSKI JÓZEF
1065. WŁODARSKI WIĘCESŁAW
1066. WOJACZEK JAN
1067. WOJNAR FRANCISZEK
1068. WOJNAR KAROL
1069. WOJNAR WILHELM
1070. WOJNAR ERWIN
1071. WOJNAR RUDOLF
1072. WOJTAL WITOLD
1073. WOJTAL BOLESŁAW
1074. WOJTASIK ROMAN
1075. WOJTASZEK PIOTR
1076. WOJTCZAK WINCENT
1077. WOJTEK JAN
1078. WOJTEK JAN
1079. WOLAREK WIKTOR
1080. WOLCZYŃSKI PIOTR
1081. WOLNY KAROL
1082. WOŁŁEJKO WINCENTY
1083. WONCHAŁŁA EMIL
1084. WOŹNICA GRZEGORZ
1085. WOŹNICA KAROL
1086. WÓJCIK WŁADYSŁAW
1087. WRANKA JAN
1088. WRANKA LEON
1089. WRATNY FRANCISZEK
1090. WRONKA HENRYK
1091. WRÓBEL CZESŁAW
1092. WRÓBEL EUGENIUSZ
1093. WRZESIŃSKI FRANCISZEK
1094. WYBIERWALSKI WŁADYSŁAW
1095. WYGAŚ FRANCISZEK
1096. WYRWIAK JAN
1097. WYSGOL JÓZEF
1098. ZAGÓRSKI LEON
1099. ZAHRAJ ANTONI
1100. ZAJĄC JÓZEF
1101. ZAJĄC STANISŁAW
1102. ZAJĄCZKOWSKI ALEKSANDER
1103. ZAJYC SYLWESTER
1104. ZAMOJSKI IZYDOR
1105. ZAWADA WŁADYSŁAW
1106. ZAWIERUCHA JAN
1107. ZBIERSKI STANISŁAW
1108. ZBRZEŹNISK JÓZEF
1109. ZDRZAŁEK LUDWIK
1110. ZGLICZYNSKI WŁADYSŁAW
1111. ZIAJA RYSZARDWIKTOR
1112. ZIELEŹNIK JÓZEF
1113. ZIELEŹNY EMIL
1114. ZIELINA JAN
1115. ZIELIŃSKI PAWEŁ
1116. ZIELIŃSKI MARIAN
1117. ZIĘBA JÓZEF
1118. ZMEŁTY ADOLF
1119. ZOTYKA ANDRZEJ
1120. ZUCZEK RUDOLF
1121. ZYDER ADAM
1122. ŻAGAŃ ERWIN
1123. ŻEBROWSKI FRANCISZEK
1124. ŻMIJ KAROL
1125. ŻUREK KAROL
1126. ŻYDEK ROBERT
1127. ŻYDEK ALFONS
1128. ŻYŁA ADOLF
1129. ŻYŁA EMIL